Hopp til innhold

Kretssamling alpint Buskerud - Hemsedal/Gol

Alpinister i alpinklubber i Buskerud i klassene U14, U16 og U18 inviteres til kretssamling! Se info: https://www.skiforbundet.no/buskerud/alpint/terminliste1/arrangement/?eid=327074

  • Når: 12.1 - 13.01.2019
  • Hvor: Hemsedal Skisenter lørdag. Gol Skisenter søndag
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse U 14 trening lørdag-søndag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse U 16 trening lørdag-søndag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse U 18 trening lørdag-søndag Øvelse Trening Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

U 14 trening lørdag-søndag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bille-Larsen, Maxine Kristine Klubb Geilo IL Klasse U 14 trening lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse U 14 trening lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse U 14 trening lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse U 14 trening lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse U 14 trening lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse U 14 trening lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse U 14 trening lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse U 14 trening lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse U 14 trening lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Myhre, Eline Klubb Kongsberg IF Klasse U 14 trening lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse U 14 trening lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse U 14 trening lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse U 14 trening lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse U 14 trening lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse U 14 trening lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse U 14 trening lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse U 14 trening lørdag-søndag Øvelse Trening

U 16 trening lørdag-søndag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse U 16 trening lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse U 16 trening lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse U 16 trening lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse U 16 trening lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse U 16 trening lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse U 16 trening lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse U 16 trening lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U 16 trening lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse U 16 trening lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Sjåstad, Stine Klubb Geilo IL Klasse U 16 trening lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U 16 trening lørdag-søndag Øvelse Trening
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix