Hopp til innhold

Kvalikrenn SL Drammen

Kvalikrenn HL/TL

  • Når: 16.02.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Drammen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Gutter U12 Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Gutter U14 Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Gutter U16 Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Jenter U12 Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Jenter U16 Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

Gutter U12 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter U12 Øvelse Slalåm
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Sportsklubb Klasse Gutter U12 Øvelse Slalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse Gutter U12 Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter U12 Øvelse Slalåm
Navn Hommerstad, Thorvald Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter U12 Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter U12 Øvelse Slalåm
Navn Marwell-Hauge, William Louis Klubb Stabæk IF Klasse Gutter U12 Øvelse Slalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter U12 Øvelse Slalåm
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter U12 Øvelse Slalåm
Navn Risø, Nicolai Christianssønn Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Gutter U12 Øvelse Slalåm

Gutter U14 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter U14 Øvelse Slalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse Gutter U14 Øvelse Slalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse Gutter U14 Øvelse Slalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse Gutter U14 Øvelse Slalåm
Navn Malmer-Høvik, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Gutter U14 Øvelse Slalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Klubb Stabæk IF Klasse Gutter U14 Øvelse Slalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse Gutter U14 Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter U14 Øvelse Slalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse Gutter U14 Øvelse Slalåm
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter U14 Øvelse Slalåm

Gutter U16 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsrud, Sander Seehusen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Gutter U16 Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Gutter U16 Øvelse Slalåm
Navn Helgheim, Vetle Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter U16 Øvelse Slalåm
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter U16 Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Gutter U16 Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Gutter U16 Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse Gutter U16 Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter U16 Øvelse Slalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Gutter U16 Øvelse Slalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter U16 Øvelse Slalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Gutter U16 Øvelse Slalåm

Jenter U12 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgetveit, Ines Klubb Aron Sportsklubb Klasse Jenter U12 Øvelse Slalåm
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse Jenter U12 Øvelse Slalåm
Navn Løyning, Linea Andersen Klubb Aron Sportsklubb Klasse Jenter U12 Øvelse Slalåm
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Jenter U12 Øvelse Slalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse Jenter U12 Øvelse Slalåm
Navn Wedel Jarlsberg, Fanny Josephine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Jenter U12 Øvelse Slalåm

Jenter U14 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bille-Larsen, Maxine Kristine Klubb Geilo IL Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm
Navn Lyche, Josephine Marie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Eline Klubb Kongsberg IF Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm
Navn Strøm-Hansen, Agnes Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse Jenter U14 Øvelse Slalåm

Jenter U16 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Sportsklubb Klasse Jenter U16 Øvelse Slalåm
Navn Claussen, Anna Myrvang Klubb Aron Sportsklubb Klasse Jenter U16 Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Jenter U16 Øvelse Slalåm
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Jenter U16 Øvelse Slalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Jenter U16 Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Jenter U16 Øvelse Slalåm
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse Jenter U16 Øvelse Slalåm
Navn Malmer-Høvik, Vilde Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Jenter U16 Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Jenter U16 Øvelse Slalåm
Navn Sjåstad, Stine Klubb Geilo IL Klasse Jenter U16 Øvelse Slalåm
Navn Spiten, Hedda Solberg Klubb Kongsberg IF Klasse Jenter U16 Øvelse Slalåm
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix