Hopp til innhold

Mjøndalsløpet

Ordinær påmeldingsfrist er nå utløpt. 12.02.2019 Det er nå åpnet for online etteranmelding frem til og med torsdag. Etteranmelding på rennkontoret inntil 1 time før start i aktuell klasse. Etteranmeldingsgebyrer tilkommer i henhold til satser bestemt av NSF.

  • Når: 16.02.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: MIF Hytta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Breines, Daniel Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Damskog, Christian Klubb Hyggen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerdal, Jonathan Elias Rinde Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hafredal, Ole Jørgen Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Homme, Daniel Nicolai Klubb Sturla IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hustad, Mikkel Amadeus Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaiser, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Prestgard, Iver Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rustadbakken, Syver Elling Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaaden, Eivind Wichmann Klubb Vikersund IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Steiner, Edvard Kristoffer Sjue Klubb Mjøndalen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Østvold, Simen Bjerke Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aas-Holm, Mathias Klubb Vikersund IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bredesen, Andreas Sellæg Klubb Sturla IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nurminen, Martin Amadeus Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skretteberg, Fredrik Lande Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Syvertsen, Isack Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tverberg, Håkon Johannes Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagerås, Markus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Førde, Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Isak Aleksander Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletten, Jonas Hole Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wilson, Nicolay Karlengen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Damskog, Oscar Klubb Hyggen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gebhardt, Ole Øyvind Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kaiser, Henrik Klubb ROS, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Oliver Andrés Åsly Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Ole Andreas Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kaiser, Martin Klubb ROS, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagerli, Kristian Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandvold, Adrian Arntsen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Buckley, Remi Fred Klubb Hyggen IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Marius Gretland Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Helmersmo, Erik Tallaksrud Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Jahnsen, Jonas Helland Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Nerigård, Henrik Bakken Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestskog, Emil André Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Yildirim, Kuzey Klubb Mjøndalen IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Østvold, Martin Bjerke Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri

G 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Boström, Ted Anders Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Bredesen, Sigurd Sellæg Klubb Sturla IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Linus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Madsgård, Markus Promjan Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Opstad, Vetle Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Theodor Wold Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæther, Eirik Paus Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken-Langslet, Vilde Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Buckley, Tarnie Morgan May Klubb Hyggen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gohn, Henriette Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Helmersmo, Emilie Tallaksrud Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Løitegård, Oda Klubb Rollag og Veggli IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Magnusson, Johanna Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Røvang, Målfrid Brokhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæther, Julie Rogstad Klubb Haugsbygd IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Torvet, Louise Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Zürcher-Grette, Line Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Maiken Tabithe Gretland Klubb Sturla IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Tilde Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Homme, Rebecca Grace Klubb Sturla IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kwiatkowska, Sara Katarzyna Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Prestgard, Hedda Louise Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Riisøen, Malin Lono Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røvang, Åshild Brokhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Syvertsen, Maya Sophie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerald, Mina Orebråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hval, Johanna Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Midtbø, Anna Kristiansen Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøtberg, Synne Lien Klubb IL Bevern Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røvang, Øyunn Brokhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Treangen, Ida Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hamgaard, Marie Løitegård Klubb Rødberg IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jægtvik, Mille Vasshaug Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kihle, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Osnes-Ringen, Christina Elise Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Spangberg, Hedda Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Henriette Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingsen, Erle Mjelde Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Elsås, Lea Christine Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Espegard-Martinsen, Mia Isabelle Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjeldstad, Mille Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Salomonsen, Hedda Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Schelander, Ingrid Reine Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Solum, Andrea Hårvik Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Sælebakke, Anneli Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Wølner, Linnea Sofie Kabbe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Zurcher-Grette, Eira Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri

J 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Tuva Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Formo, Isabella Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Gebhardt, Anouk Frederikke Klubb Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Nicoline Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleven, Ella Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Kaja Grønning Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Amalie Christine Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Olden, Andrine Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandli, Sofie Knatterud Klubb Drammen Strong Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Skinnes, Vienna Klubb Drammen Strong Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bønsnæs, Sophie Margrethe Nordlund Klubb Ivrig, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lyssand, Pernille Eidsgaard Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulfsnes, Jenny Myklebust Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Land, Thea Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sande, Marie Nesbakken Klubb Harestua IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge, Herman Dramdal Klubb Svene IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Molandsveen, Dag Erik Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix