Hopp til innhold

Lierrennet

Det er med glede vi ønsker alle hjertelig velkommen til Martinsløkka Skistadion til vårt tradisjonsrike renn. Lierrennet er et samarbeid mellom Sjåstad Vestre Lier IL og Lier IL. Rennet går som vanlig i klassisk stil. Løypekart finner dere under dokumenter. Løypene vil være avhengig av snøforhold på renndagen. Vi har som i fjor nye utfordrende løyper, som vi håper alle deltagerne vil like. Første start kl. 10.00. Det er lagt inn stakefri sone. Mange løypevakter vil følge med på at alle følger stilarten, skøyting er ikke tillatt. Det vil ved behov bli foretatt kontroll av staver iht. nye regler for stavlengde ved klassisk stil. Det er ingen mobildekning på skistadion eller i området rundt Eiksetra. Sjåstad Vestre Lier IL og Lier IL ønsker alle en fin skidag og lykke til! Lars Sylling Rennleder, Sjåstad Vestre Lier

  • Når: 15.12.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Lier
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.12.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130
Start 15.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas-Holm, Mathias Klubb Vikersund IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreasson, Trygve Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Askland, Valter Eriksrud Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breines, Daniel Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Magnus Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Magnus Bjørge Klubb Vikersund IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jagland, Halvor Sigernes Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kaiser, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Marius Strømsnes Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løitegård, Øystein Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Menard, Allan Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Prestgard, Iver Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rustadbakken, Syver Elling Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagberg, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Marius Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steiner, Edvard Kristoffer Sjue Klubb Mjøndalen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vatnedal, Frej Klubb Berger Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askland, Sigurd Eriksrud Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjone, Alex Klubb Kvelde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Huseby, Albert Gil Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hørthe, Thomas Bonden Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensrud, Christoffer Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvf, Mikael Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Magnussen, Thorbjørn Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Menard, Edwin Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Monstad, Peder Malm Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Morken, Sivert Seim Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Bjørn Vidar Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Risløv, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand, Nils Christoffer Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steen, Bastian Fog Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sylling, Anders Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syvertsen, Isack Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tverberg, Håkon Johannes Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wasbrekke, Alexander Lie Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Welle-Smidt, Jacob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aulie, Adrian Klubb Berger Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eggum, Ola Sønju Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fagernes, Torkil Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gihle, Anders Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kåsin, Sondre Solstad Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Luther, Isac Klubb Berger Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Menard, Edwin Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Prestholdt, Jonas Kvie Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valla, Erlend Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksrud, Jakob Reiar Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gabrielsen, Nikolai Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gebhardt, Ole Øyvind Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kaiser, Henrik Klubb ROS, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lollik-Andersen, Magnus Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Molenaar, Kristoffer Klubb Vikersund IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mundal, Kristian Brendengen Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rastad, Mikkel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ree-Trandum, Vetle Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Victor Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skotte, Sondre Holmen Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støvern, Sondre Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sylling, Even Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aulie, Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gihle, Marius Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen, Nicolai Gravdal Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Karlsen, Karl Martin Børseth Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Jon Sebastian Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Runningen, Jørand Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørkedal, Daniel Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kaiser, Martin Klubb ROS, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lohne, Ulrik Pharo Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Molenaar, Kasper Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rusten, Sivert Kristian Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Eskil Rolland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borge-Moe, Kristian Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fagerli, Kristian Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hørthe, Truls Bonden Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Anders Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandvold, Adrian Arntsen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stampe, Magnus Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valla, Kristian Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ask, Marcus Larsen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjorli, Håvar Sandqvist Klubb Vikersund IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hanevold, Zackary Keith Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagberg, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæbø, Eirik Berg Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæther, Eirik Paus Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Mathias Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Breines, Daniel Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hennum, Ole Kristian Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hestvedt, Alexander Stokke Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Menard, Allan Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rasmussen, William Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæbø, Magnus Berg Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tharaldsen, Oliver Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asklien, Josefine Thon Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fiskvik, Oda Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gabrielsen, Johanne Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Johanna Grongstad Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Runningen, Marte Klubb Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schomacker, Ella Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støvern, Ida Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørlie, Oda Vilming Klubb Hyggen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Horn, Lovise Klubb Ivrig, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lekve, Johanna Løvdal Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Madsen, Maren Opsahl Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Prestgard, Hedda Louise Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagberg, Emilie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syvertsen, Maya Sophie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Midtbø, Anna Kristiansen Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Funderud, Thea Norgren Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamgaard, Marie Løitegård Klubb Rødberg IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knotten, Elin Katrine Klubb Ivrig, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Vilma Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Ellen Pernille Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulfsnes, Jenny Myklebust Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Emma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schelander, Ingrid Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stokke, Ida Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dahlseide, Julie Løvoll Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Formo, Isabella Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gebhardt, Anouk Frederikke Klubb Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensrud, Eline Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kåsin, Elida Solstad Klubb Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Magnussen, Malin Sofie Klubb Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skinnes, Vienna Klubb Drammen Strong Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torgersen, Alma Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulfsnes, Jenny Myklebust Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finstad, Sanna Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Land, Thea Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sollien, Frøya Bildøy Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiig, Thea Bull Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Børli, Erlend Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Cenek, Jachym Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holm, Trym Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hove, Kristian Austad Klubb Lommedalens IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Aslak Næss Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Runningen, Åsmund Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseng, Tore Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Glassverket IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jørstad, Anders Martin Barmsnes Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Laukli, Henrik Marius Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nyberg, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønningsveen, Vetle Opheim Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skurdal, Einar Brath Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørlie, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Volden, Ole Vibe Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dugstad, Eirik Herholdt Klubb IL Bevern Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grytnes, Markus Klepp Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellenes, Nils Martin Anvik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Vemund Næss Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Leo Fossholt Klubb Hokksund IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pettersen, Oddmund Lie Klubb Kongsberg IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Torkildsen, Espen Marius Engum Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fuglesang, Michael Winnem Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb ROS, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix