Hopp til innhold

Hemsedalsrennet Distanserenn

Distanserenn som går samtidig som turrennet Hemsedalsrennet.

  • Når: 18.04.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.04.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.04.2019 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2019 Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2019 Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2019 Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2019 Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2019 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2019 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 100
Start 18.04.2019 Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2019 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2019 Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2019 Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2019 Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2019 Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2019 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2019 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2019 Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2019 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjetland, Ivar Lind Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hustad, Syver Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skolt, Sivert Kristiansen Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjærde, Henrik Klubb Hemsedal IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hølto, Vetle Eskild Klubb Hemsedal IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Henrik Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mikalsen, Sindre Kopperud Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyheim, Sigurd Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk

G 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heyerdahl, Kristoffer Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk

G 13 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frogner, Simen Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hermansen, Christian Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skolt, Sindre Kristiansen Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ulsaker, Erlend Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 14 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 15 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

G 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hustad, Eivind Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Filip Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjelmen, Syver Rivedal Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hølto, Emil Eskild Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjærde, Maiken Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk

J 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Dyvéke Klubb Fet Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hjetland, Sigrid Lind Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 14 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 15 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hjelmen, Signe Rivedal Klubb Hemsedal IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørge, Blomma Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kongslie, Oda Klubb Dikemark IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lefdahl, Ida Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rød, Nora Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB scanpix