Hopp til innhold

Jungerløpet - distanserenn

Jungerløpet sitt distanserenn for klassene 11-16 år er ca 12 km langt og går i vekslende skogsterreng i traktene mellom Ormåsen og Junger med start og målgang på Ormåsen skistadion i Vestfossen. Rennet er i klassisk stil og har en drikkestasjon. For klassene 11-12 år er løpet på 5 km og følger lysløypa på Ormåsen. Samme dag arrangeres turrennet Jungerløpet på 23 km for alle voksne klasser fra 17 år, samt at det er egen trimklasse med fri starttid mellom 09.00-10.00. Velkommen!! NB!! ETTERANMELDING NÅ KUN PÅ RENNKONTORET RENNDAGEN

  • Når: 23.02.2019
  • Oppstart: 12:10
  • Hvor: Vestfossen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 100
Start 23.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 100
Start 23.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skretteberg, Fredrik Lande Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 5 km klassisk

G 12 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 5 km klassisk

G 13 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lillaas, Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Luther, Isac Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Thorbjørnsen, Tobias Kalmo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 10 km klassisk felles

G 14 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 10 km klassisk felles

G 15 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugene, Anders Skeie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Stokka, Lukas Arnesen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles

J 11 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Luther, Filippa Klubb Berger Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 5 km klassisk

J 12 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lekve, Johanna Løvdal Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 5 km klassisk

J 13 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 10 km klassisk felles

J 14 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 10 km klassisk felles

J 16 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
NIF-EPI03, 03