Hopp til innhold

Konnerudrennet klassisk

Med mye kunstsnø kan vi ønske velkommen til Konnerudrennet klassisk 2018. Det ventes også ett snøvær inn fredag ettermidag/kveld. Sone- / kretsrenn for 8 – 12 år Første start kl. 1000 Landsrenn for 13 år – senior starter kl. 1200 Løypene er åpne for skitest før kl. 1000 og i en pause fra ca 1105-1155 Løypene er stengt under rennet. Klubbene vil bli etterfakturert startkontingenter. Pass på at du blir påmeldt i riktig årsklasse. (2005=14år) Ordinær frist for påmelding er utgått, men etteranmelding på epost så lenge vi har ledig startnummer: konnerud.ski@ebnett.no. Startlister trekkes og legges på nett sent torsdag kveld.

  • Når: 09.12.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Konnerud skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.12.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Felix Bryde Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hestvedt, Alexander Stokke Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Homme, Daniel Nicolai Klubb Sturla IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marcussen, Clifford Tari Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Prestgard, Iver Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringdal, Birk Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagberg, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steiner, Edvard Kristoffer Sjue Klubb Mjøndalen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østvold, Simen Bjerke Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjeglerud, Aleksander Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Glad, Kristian Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellesø, Leon Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Henrik Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjelsbæk, Philip André Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skretteberg, Fredrik Lande Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syvertsen, Isack Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teigen, Petter Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aulie, Adrian Klubb Berger Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Førde, Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lande, Ask Klubb Hyggen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reese, Harlan Santino Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten, Jonas Hole Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenberg, Thomas Chetan Klubb Hyggen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætre, Martin Tidemann Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valla, Erlend Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Karsten, Emre Joakim Bugge Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Paasche, Elias Folmo Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Victor Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorbjørnsen, Tobias Kalmo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øierud, Aksel Øhlschlägel Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Bjørn Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aulie, Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eidem, Theodor Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellefsen, Philip Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Peder Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen, Nicolai Gravdal Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Karlsen, Sindre Løken Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjølseth, Trygve Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Johannes Aleksander Høstmark Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melaaen, Eivind Gustav Klubb ROS, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rognebakke, Magnus Skourup Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Siljan, Siver Melbo Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørgum, Adrian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engedahl, Jakob Kristoffer Skjold Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunnerød, Kolbjørn Hage Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haare, Henrik Ousbey Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høstmark, Johannes Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lohne, Ulrik Pharo Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storjohann, Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tobiassen, Magnus Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borge-Moe, Kristian Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fagerli, Kristian Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hallingstad, Magnus Klubb Kongsberg IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Martin Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjølseth, Gaute Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandvold, Adrian Arntsen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjeldal, Alv Sigurd Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valla, Kristian Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hallgrimsen, Ludvik Lien Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hanevold, Zackary Keith Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jebsen, Jens Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Filip Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Sindre Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nerigård, Henrik Bakken Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Preus, Oliver Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagberg, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætre, Fredrik Rator Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Boström, Ted Anders Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Magnusson, Herman Bermingrud Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rasmussen, William Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rørvik, Theodor Wold Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sanders, Theodor Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wahl, Aksel Bakke Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jebsen, Maren Kristina Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjølseth, Sigrid Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Ninnie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bell, Petra Helene Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ennals, Cecilia Louise Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hallgrimsen, Celine Lien Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Andrea Løken Klubb Drammen Strong Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilssen, Mille Stubberød Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Preus, Marie Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eidem, Cornelia Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Homme, Rebecca Grace Klubb Sturla IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kwiatkowska, Sara Katarzyna Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lekve, Johanna Løvdal Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundberg, Marie Marthinsen Klubb Hyggen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Matsen, Maren Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Piepiorka-Svensson, Josefine Beata Klubb Hyggen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Prestgard, Hedda Louise Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riisøen, Malin Lono Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagberg, Emilie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syvertsen, Maya Sophie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tøien, Marie Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bell, Ebba Jakobine Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Botnen, Ida Sofie Olebakken Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruun, Camilla Strande Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ennals, Elena Victoria Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hobbelstad, Mina Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Emma Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Liverød, Camilla Vataker Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Elsa Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Marcussen, Tara Nicoline Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordraak, Juliane Ebba Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nor-Woll, Pernille Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Ingrid Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storhaug, Johanne Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Anker-Nilssen, Johanne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fiskvik, Mina Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gilhuus-Kiani, Noor Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilssen, Tuva Stubberød Klubb Ørn, IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Randby, Nora Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ennals, Emily Christina Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fisknes, Marte Sanderud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Heggedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Katinka Lie Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Eline Brattegaard Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eggen, Helene Antonsen Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engehult, Emma Klubb Heddal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jeppsson-Hovi, Fredrikke Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jægtvik, Mille Vasshaug Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kihle, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knotten, Elin Katrine Klubb Ivrig, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordgård, Kristin Klubb Heddal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Christina Elise Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Spangberg, Hedda Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sulusnes, Sofie Eide Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torsteinsrud, Gro Klubb Fjellet IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Usler, Cornelia Maria Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schelander, Ingrid Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundve, Kristiane Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dahlseide, Julie Løvoll Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Nicoline Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Magnusson, Johanna Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olden, Andrine Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Piepiorka-Svensson, Jacqueline Viola Klubb Hyggen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skinnes, Vienna Klubb Drammen Strong Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Astrid Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aukrust, Karoline Fjeldskaar Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bønsnæs, Sophie Margrethe Nordlund Klubb Ivrig, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hayler, Tora Estelle Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jebsen, Malene Teresia Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Karin Selma Torbjørnsdatter Klubb Tistedalen FL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lysaker, Marthe Klubb Slitu IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nygren, Miina Katariina Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Sigrun Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Årland, Karoline Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finstad, Sanna Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogh, Ane Sofie Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Land, Thea Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tangen, Marte Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Banken, Malin Holmen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossgård, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredriksen, Christine Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grønvold, Eline Storvik Klubb Hakadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovdejord, Annbjørg Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hynne, Julie Marie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristiansen, Melanie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kval, Stella Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norland, Johanne Dahl Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Ingrid Leuckfeld Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Qvenild-svennungsen, Marthe Klubb Ørn, IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randlev, Mia Nilssen Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steinsholt, Oda Katrine Fald Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørset, Emma Marie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorstensen, Elisabeth Hofgaard Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Winnes, Amalie Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Kongsten, Emilie Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulvang, Nora Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aarstad, Vegard Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Anseth, Bernhard Henriksen Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Borkholm-Røstum, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Botnen, Lars Peder Olebakken Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brguljak, Danis Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Vollen Ungdomslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dokset, Henrik Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dugstad, Mats Herholdt Klubb IL Bevern Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engevik, Simen Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Farbrot, Oskar Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fraser, Petter Alexander Dehli Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høie, Jens Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ivan, Axel Valdemar Dalholt Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jernberg, Joakim Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkebøen, Tore Herman Finsrud Klubb Tistedalen FL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melaaen, Jostein Tobias Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nyberg, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olafsen, Trym Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorsen, Oliver Bosdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tullander, Jostein Hagen Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ullebø, Thristan Engebø Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Valøy, Christopher Ottersland Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Waalen, Theodor Fredrik Hannevig Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Økern, Sindre Kristoffer Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergseng, Tore Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Borkamo, Bjørn Klubb Gaular IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brandsæter, Eivind Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Evensen, Christian Stjern Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Foss, Christian Frøyland Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Franks-Penty, Alexander Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hella, Eirik Klubb Vollen Ungdomslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Hokksund IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hemstad, Martin Aasen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoppestad, Lars Erik Gyving Klubb Heddal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Eirik Stiklestad Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Mathias Stiklestad Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Glassverket IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jørstad, Anders Martin Barmsnes Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Joakim Eriksrud Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Laukli, Henrik Marius Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindbæck, Jonas Hegna Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martens Meyer, Julian Klubb Frogner IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mobråthen, Magnus Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mobråthen, Herman Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Refsnes, Torjus Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reiersen, Oscar Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønningsveen, Vetle Opheim Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandsdalen, Andreas Hoel Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøen, Martin Lund Klubb Spydeberg IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Smeby, Alexander Apenæs Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stigen, Erik Klubb Fredrikstad SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundal, Johannes Dahl Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørlie, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tallakstad, Mats Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Uttian, Torbjørn Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vangsnes, Edvard Reier Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Mathias Øivind Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Arnesen, Petter Astrup Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Sindre Aarrestad Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Breivik, Geir Blom Klubb Kongsberg IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bøhle, Alexander Klubb Geilo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eggen, Sivert Antonsen Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grytnes, Markus Klepp Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gullingsrud, Eivind Røe Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haarstad, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hagen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Aslak Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellenes, Nils Martin Anvik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsen, Tom-Erik Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Jonas Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lundteigen, Martin Engh Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løbak, Simen Leander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Maldonado, Emilio Sebastian Husum Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melaaen, Bjørn Eirik Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mortensen, Tobias Hagness Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhr, Petter Klubb Vallset IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhra, Håvard Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Vebjørn Weldingh Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nydal, Sondre Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Oldernes, Joar Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Leo Fossholt Klubb Hokksund IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ophus, Eirik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Osnes, Jon Rabe Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Paus, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Simen Bergh Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pettersen, Oddmund Lie Klubb Kongsberg IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Polsrød, Magnus Wedege Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sevang, Nicolay Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skogvold, Kristian Erling Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solheim, Jan Marcus Nielsen Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stangstuen, Vetle Grønnevik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Storvik, Vetle Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Straumsheim, Ola Trommald Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tangen, Elias Michelsen Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Valset, Herman Borring Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Westgaard, Einar Lund Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anderssen, Eirik Sørgård Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Breda, Mats Håkon Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Goncalves, Andre Da Luz Figueiredo Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hodt, Jørgen Bakken Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kåsa, Hans Olav Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Munkelien, Simen Nyhagen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Winberg, Pål Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB scanpix