Hopp til innhold

Konnerudrennet fristil

Med mye kunstsnø kan vi ønske velkommen til Konnerudrennet fristil 2018. Det meldes også litt snøvær inn mot helgen. Sone- / kretsrenn for 8 – 12 år Første start kl. 1000 Landsrenn for 13 år – senior starter kl. 1200 Løypene er stengt for andre enn deltagere. Klubbene vil bli etterfakturert startkontingenter. Pass på at du blir påmeldt i riktig årsklasse. (2005=14år) Ordinær frist for påmelding er utgått, men etteranmelding er mulig så lenge vi har ledig startnummer på epost: konnerud.ski@ebnett.no Startlister trekkes og legges på nett sent torsdag kveld.

  • Når: 08.12.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Konnerud skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.12.2018
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Andreasson, Trygve Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørholt, Tindre Klubb Heggedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bredesen, Andreas Sellæg Klubb Sturla IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Damskog, Christian Klubb Hyggen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Erlandsen, Knut Magnus Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Erlandsen, Gabriel Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjone, Jakob Nilsen Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Graff-Wang, Liam Klubb Heggedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Helén, August Henrik Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hestvedt, Alexander Stokke Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Homme, Daniel Nicolai Klubb Sturla IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hustad, Mikkel Amadeus Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaiser, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Prestgard, Iver Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rustadbakken, Syver Elling Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Eirik Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagberg, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Marius Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Vatnedal, Frej Klubb Berger Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Østvold, Simen Bjerke Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Øyen, Erik Steinkjer Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Besseberg, Fridtjof Boland Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjeglerud, Aleksander Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bratterud, Stian Brenna Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Sondre Tråer Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøen, Lars Wirum Klubb Sturla IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybvik, Magnus Wang Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flåtteng, Jonas Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grini, Alexander Grønbæk Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hafredal, Ole Jørgen Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Emil Leikanger Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hymer, Odin Klubb Ås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Henrik Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Jakob Hjelmaas Klubb Flåværingen, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvf, Mikael Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Melsom-Johansen, Mathias Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjøen, Tore Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhra-Østbye, Jonas Chrisander Klubb Hyggen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Elias Lande Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjelsbæk, Philip André Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skretteberg, Fredrik Lande Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Nikolai Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Syvertsen, Isack Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Petter Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tverberg, Håkon Johannes Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Voss, Herman Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øyen, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Årland, Samuel Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersson, Henrik Weber Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aulie, Adrian Klubb Berger Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ausland, Christian Berger Klubb Gjerstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Birknes, Henrik Klubb Dikemark IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fadnes, Felix Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Friis, Nicolai Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Førde, Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Graff-Wang, Theo Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Halling, Håkon Fjeld Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoel, Jacob Klubb Skimt - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høgvoll, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hårstadhaugen, Amund Thorstein Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lande, Ask Klubb Hyggen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reese, Harlan Santino Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Risnes, Bo Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Roll, Ludvig Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletten, Jonas Hole Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætre, Martin Tidemann Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Damskog, Oscar Klubb Hyggen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksrud, Jakob Reiar Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hafredal, Erling Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jønsson, William Fjeld Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kaiser, Henrik Klubb ROS, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Karsten, Emre Joakim Bugge Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillaas, Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Paasche, Elias Folmo Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Magnus Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rastad, Mikkel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røkeberg, Sebastian Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Victor Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røysland, Tov Klubb Tinn IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Seljåsen, Herman Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skiaker, Oliver Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skotte, Sondre Holmen Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stokke, Benyamin Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorbjørnsen, Tobias Kalmo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øierud, Aksel Øhlschlägel Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Bjørn Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Johannes Skjelland Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aulie, Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ausland, Torbjørn Berger Klubb Gjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidem, Theodor Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellefsen, Philip Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Peder Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Nicolai Gravdal Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Karlsen, Sindre Løken Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjølseth, Trygve Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Johannes Aleksander Høstmark Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Melaaen, Eivind Gustav Klubb ROS, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rognebakke, Magnus Skourup Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Siljan, Siver Melbo Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ustad, Håkon Milliam Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørgum, Adrian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engedahl, Jakob Kristoffer Skjold Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Foss, Nicolai Frøyland Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gunnerød, Kolbjørn Hage Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Ole Andreas Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høstmark, Johannes Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kaiser, Martin Klubb ROS, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lia, Markus Herheim Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lohne, Ulrik Pharo Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Molenaar, Kasper Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rastad, Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Eskil Rolland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Borge-Moe, Kristian Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagerli, Kristian Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haare, Henrik Ousbey Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Jonas Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Martin Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Kasper Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjølseth, Gaute Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Laeskogen, Gard Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Sebastian Kirkedam Klubb Tistedalen FL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myran, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Sondre Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjeldal, Alv Sigurd Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Soldal, Sigve Lunde Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørgård, Jørgen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Mats Jacob Vestmoen Klubb Ørn, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Valla, Kristian Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wangen, Kristian Klubb Magnor UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bøen, Jonas Wirum Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gabrielsen, Oscar Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hallgrimsen, Ludvik Lien Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hanevold, Zackary Keith Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Helmersmo, Erik Tallaksrud Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jebsen, Jens Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Filip Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Sindre Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Melsom-Johansen, Teodor Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rist, Sindre Løvstad Klubb Heggedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagberg, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætre, Fredrik Rator Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Friis, Emil Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordby, Henrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Opstad, Vetle Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasmussen, William Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sanders, Theodor Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Seim, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletten, Ulrik Engene Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tønsberg-Nes, Noah Isinius Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wold, Noah Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Frøhaug, Christina Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Helmersmo, Emilie Tallaksrud Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jebsen, Maren Kristina Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Synne Bjørge Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Junge-Larsen, Kamilla Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleven, Lotta Matilde Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybakken, Mille Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Roth, Tuva Ryste Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæther, Julie Rogstad Klubb Haugsbygd IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Torvet, Louise Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Ninnie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bognøy, Mille Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Edwardsen, Jennie Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fiskvik, Oda Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallgrimsen, Celine Lien Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingebretsen, Lykke Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Andrea Løken Klubb Drammen Strong Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Knap, Maria Bjørnerud Klubb Heggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerød, Sofie Reinertsen Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Melsom-Johansen, Emilie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Johanna Grongstad Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rist, Linnea Løvstad Klubb Heggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røysland, Tyra Klubb Tinn IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Seim, Synne Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Seljåsen, Hedda Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Heggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørlie, Oda Vilming Klubb Hyggen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tønsberg-Nes, Linea Alvilde Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eidem, Cornelia Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gilhuus-Kiani, Ava Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Homme, Rebecca Grace Klubb Sturla IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaasa, Kristine Klubb Gransherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kwiatkowska, Sara Katarzyna Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekve, Johanna Løvdal Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundberg, Marie Marthinsen Klubb Hyggen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Matsen, Maren Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Milenkovic, Milica Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Prestgard, Hedda Louise Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Riisøen, Malin Lono Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagberg, Emilie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skarbøvik, Mia Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Syvertsen, Maya Sophie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætre, Nelly Camilla Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasland, Maren Engemoen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Botnen, Ida Sofie Olebakken Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bruun, Camilla Strande Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Edwardsen, Isabella Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Emma Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Liverød, Camilla Vataker Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Elsa Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordby, Ingrid Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nor-Woll, Pernille Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjevdal, Astrid Klubb Ås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Spangberg, Hanna Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storhaug, Johanne Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøen, Sanna Wirum Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fadnes, Filippa Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fiskvik, Mina Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Morken, Anna Vetvik Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilssen, Tuva Stubberød Klubb Ørn, IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Polland, Elise Drøpping Klubb Bamble IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Randby, Nora Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Treangen, Ida Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Besseberg, Emilie Agathe Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brännare-Gran, Maren Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bråthen, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fisknes, Marte Sanderud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Heggedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovdejord, Ingeborg Klubb Heddal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Mina Akiko Horni Klubb ROS, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Katinka Lie Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skar, Signe Aaberg Klubb Dikemark IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Eline Brattegaard Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eggen, Helene Antonsen Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Kristin Melby Klubb Svarstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jægtvik, Mille Vasshaug Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lurås-Henriksen, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mæland-Herheim, Synne Klubb Geilo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Osnes-Ringen, Christina Elise Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Spangberg, Hedda Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybakken, Hermine Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Enholm, Synne Grønlund Klubb Spydeberg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Nicoline Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandli, Sofie Knatterud Klubb Drammen Strong Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skinnes, Vienna Klubb Drammen Strong Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasland, Pia Engemoen Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnesen, Astrid Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Augdal, Maren Filseth Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bønsnæs, Sophie Margrethe Nordlund Klubb Ivrig, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hayler, Tora Estelle Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jebsen, Malene Teresia Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Karin Selma Torbjørnsdatter Klubb Tistedalen FL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lysaker, Marthe Klubb Slitu IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygren, Miina Katariina Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skavhellen, Andrine Kvilhaug Klubb Botne SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Årland, Karoline Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Edland, Nora Klubb Dikemark IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Kristin Schei Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Finstad, Sanna Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Land, Thea Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikalsen, Hedda Emilie Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sollien, Frøya Bildøy Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tangen, Marte Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossgård, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fredriksen, Christine Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønvold, Eline Storvik Klubb Hakadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Helgesen, Elisabeth Hagen Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovdejord, Annbjørg Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Melanie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristoffersen, Kine Klubb Kragerø IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie, Maiken Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Norland, Johanne Dahl Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Ingrid Leuckfeld Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Qvenild-svennungsen, Marthe Klubb Ørn, IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rusten, Tina Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Steinsholt, Oda Katrine Fald Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørset, Emma Marie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Elisabeth Hofgaard Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Winnes, Amalie Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Anniken Eriksrud Klubb NTNUI Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Karoline Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aarstad, Vegard Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berrefjord, Håkon Omholt Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Borkholm-Røstum, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Botnen, Lars Peder Olebakken Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brguljak, Danis Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Vollen Ungdomslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brännare-Gran, Sondre Michael Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dokset, Henrik Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dugstad, Mats Herholdt Klubb IL Bevern Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dybdahl, Halvor Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ellefsen, Ty Benjamin Sævareid Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Engevik, Simen Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Farbrot, Oskar Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fraser, Petter Alexander Dehli Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grinilia, Åsmund Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hallingstad, Tobias Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Helsør, Einar Fjeld Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Høie, Jens Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ivan, Axel Valdemar Dalholt Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jernberg, Joakim Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jordheim, Sondre Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kastel, Andreas Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkebøen, Tore Herman Finsrud Klubb Tistedalen FL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lindefjeld, Torjus Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Melaaen, Jostein Tobias Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordby, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nyberg, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olafsen, Trym Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skar, Simen Aaberg Klubb Dikemark IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skregelid, Haakon Jensson Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Steckmest, Knut Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørnes, Mathias Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorsen, Oliver Bosdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tullander, Jostein Hagen Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ullebø, Thristan Engebø Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Valøy, Christopher Ottersland Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wahlstrøm, Henrik Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Økern, Sindre Kristoffer Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Aurmo, Reidar Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergseng, Tore Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Borkamo, Bjørn Klubb Gaular IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dokset, Aleksander Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Døssland, Anders Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Trygve Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Foss, Christian Frøyland Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Franks-Penty, Alexander Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøholdt, Mads Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hemstad, Martin Aasen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Herbrandsen, Jonas Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoppestad, Lars Erik Gyving Klubb Heddal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Eirik Stiklestad Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Mathias Stiklestad Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Glassverket IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jørstad, Anders Martin Barmsnes Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Joakim Eriksrud Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Langøy, Mats Morgan Klubb Frogner IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Laukli, Henrik Marius Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lindbæck, Jonas Hegna Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Martens Meyer, Julian Klubb Frogner IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mobråthen, Magnus Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pihlstrøm, William Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Polland, Martin Drøpping Klubb Bamble IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Refsnes, Torjus Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Reiersen, Oscar Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønningsveen, Vetle Opheim Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandsdalen, Andreas Hoel Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøboden, Herman Klubb Hauken, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøen, Martin Lund Klubb Spydeberg IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Smeby, Alexander Apenæs Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stigen, Erik Klubb Fredrikstad SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørlie, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tallakstad, Mats Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Andresen, Mathias Øivind Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Askildsen, Fillip Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Sindre Aarrestad Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bollingmo, Peder Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Breivik, Geir Blom Klubb Kongsberg IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brynsrud, Magnus Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Eggen, Sivert Antonsen Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grytnes, Markus Klepp Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønlund, Fredrik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gullingsrud, Eivind Røe Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haarstad, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haneberg, Sondre Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Aslak Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hellenes, Nils Martin Anvik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Henriksen, Nicolai Johan Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Higgins, Thomas Oliver Wallin Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Inderhaug, Kasper Kragelund Klubb Botne SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johnsen, Tom-Erik Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Jonas Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Linheim, Marcus Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Løbak, Simen Leander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Maldonado, Emilio Sebastian Husum Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Melaaen, Bjørn Eirik Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Moland, Mons Kjærås Klubb Stokke IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mortensen, Tobias Hagness Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Myhra, Håvard Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Vebjørn Weldingh Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Oldernes, Joar Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Simen Bergh Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Oddmund Lie Klubb Kongsberg IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sevang, Nicolay Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Storvik, Vetle Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Straumsheim, Ola Trommald Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørkås, Gunnar Klubb Morgedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tangen, Elias Michelsen Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Westgaard, Einar Lund Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wiig, Emil André Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øiseth, Simen Frantzen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øvrebø, Karl Christian Vangsnes Klubb Åmdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Goncalves, Andre Da Luz Figueiredo Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hodt, Jørgen Bakken Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jackson, Ryan Wah Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Aleksander Morsund Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lier, Emil Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Anders Brekke Klubb IL Bevern Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
NTB scanpix