Hopp til innhold

FIS Donald SL

FIS Donald Wintergames - sesongens store avslutting for alpinister fra 9 år opp til Norges beste seniorløpere. Internasjonalt slalåmrenn, lørdag for men og søndag for kvinner. Donald Wintergames arrangeres samtidig for Norges beste ungdomsløpere som kjører side om side med Norges beste landslagsløpere.

  • Når: 27.4 - 28.04.2019
  • Hvor: Hemsedal Skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.04.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.04.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Martine Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bekkestad, Kristiane Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Brodahl, Madeleine Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gasmann-Brott, Rikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kojen, Aurora Jørnsdatter Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Langehaug, Nora Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Monsen, Marte Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Norbye, Kaja Merete Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nordvik, Victoria Therese Brodal Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sato, Nora Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sæthereng, Hannah Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ask, Hans Kristian Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brudevoll, Bjørn Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Christensen, Simen Ramberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Eide, Peder Dahlum Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gjeraldstveit, Eirik Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hoel, Christian Greter Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lindstøl, Joachim Jagge Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Monsen, Marcus Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nestvold-Haugen, Leif Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Neteland, Bjørnar Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nordbotten, Jonathan Hjelm-Hansen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nordby, Eskil Thormodsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Selvaag, Nikolas Lien Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solevåg, Sebastian Johann Foss Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Fabian Wilkens Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Henrik Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Veisten, Patrick Haugen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Windingstad, Rasmus Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Windingstad, Tobias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix