Hopp til innhold

Sparebank 1 Rulleski Renn

IL Skrim inviterer til rulleskirenn på Heistadmoen den 15. september. Dette er et sone-/landsrenn. Distanser fra 1,5 km-10km. Det blir låneski for alle klasser fra 13 år og eldre. Egen klasse for 8-12 år er uten tidtaking. En ypperlig mulighet for de minste til å teste rulleskia i trygge omgivelser.

  • Når: 15.09.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Heistadmoen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.09.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.09.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2018 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2018 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2018 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2018 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 15.09.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2018 Klasse G J 8 til 12 år uten tid 1500 m Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2018 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2018 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2018 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2018 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2018 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 15.09.2018 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 15.09.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasch, Bendik Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Petter Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Birknes, Henrik Klubb Dikemark IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Folseraas, Torkil Nyheim Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buen-Bjørsnøs, Kristian Klubb IL Bevern Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri

G 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Gjellerud, Niri Klubb Svene IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Skovlyst, Andreas Myrvold Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri

G 15 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mjøen, Martin Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri

G 16 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adriaanse, Twan Klubb Svene IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Antonsen, Tobias Stolen Klubb Kongsberg IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Buen-Bjørsnøs, Sander Klubb IL Bevern Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gjellerud, Tord Klubb Svene IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haare, Henrik Ousbey Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haugøy, Einar Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Myhre, Fredrik Hoksrud Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Valla, Kristian Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

G J 8 til 12 år uten tid 1500 m - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardalsbakke, Erik Georg Klubb IL Skrim Klasse G J 8 til 12 år uten tid 1500 m Øvelse 1 km fri
Navn Skovlyst, Amalie Myrvold Klubb IL Skrim Klasse G J 8 til 12 år uten tid 1500 m Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Johanna Grongstad Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekve, Johanna Løvdal Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Roland, Ingrid Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri

J 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Folseraas, Vilde Nyheim Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri

J 15 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Heggedal IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri

J 16 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Teigen Rasch-halvorsen, Iris Louise Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ekern, Sara Lilloe Salvesen Klubb Heggedal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Finstad, Sanna Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossgård, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Kristian Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Borkholm-Røstum, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Vollen Ungdomslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skar, Simen Aaberg Klubb Dikemark IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stenersen, Olav Aukan Klubb Heggedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Døssland, Anders Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønlund, Fredrik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugøy, Espen Klubb Dikemark IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hella, Eirik Klubb Vollen Ungdomslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jørstad, Anders Martin Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haarstad, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Leo Fossholt Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Oddmund Lie Klubb Kongsberg IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stangstuen, Vetle Grønnevik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grymyr, Johnny Klubb Bødalen IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rasch-Halvorsen, Einar Mathias Teigen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
NTB scanpix