Hopp til innhold

NOR Freeski Cup Slopestyle og HL Ringkollen

Årets første NOR Freeski slopestylekonkurranse finner sted i Ringkollen! Gled dere til en kul og kreativ course! Ringkollen Jibbers inviterer til Norgescup og Hovedlandsrenn i slopestyle på Ringkollen. På lørdagen blir det Norgescup i den toptunet Ringkollen Parken med kule og kreative jibelementer og store kickers. På søndagen kjører vi HL på samme rå banen, men der bygges også mindre kickers og settes opp lettere bokse i parken til u. 10 og u. 12. For yderligere info sjek facebookeventen her: https://www.facebook.com/events/119224045452980/ Vi opplever desverre litt problemer med online betaling i minidrett - dere kan derfor enten betale påmeldingsavgiften i parken på konkurransedagen eller vippse til Ringkollen Alpinanlegg på 133479 (husk å opplyse navn og klasse).

  • Når: 17.2 - 18.02.2018
  • Gren: Freeski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Slopestyle Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Slopestyle Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Junior jenter 14-18 år Øvelse Slopestyle Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Kids: Jenter 10-12 år Øvelse Slopestyle Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Senior kvinner 19 år og eldre Øvelse Slopestyle Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter 13-14 år - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Viktor Klubb Gausdal Skilag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Slopestyle
Navn Bakkom, Martin Sandviken Klubb Aurdal IF Alpin Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Slopestyle
Navn Borthne, Vetle Gikling Klubb Freidig, SPK Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Slopestyle
Navn Eithun, Oliver Klubb Dombås IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Slopestyle
Navn Gullstein, Ola Klubb Geilo IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Slopestyle
Navn Hagland, Olve Almås Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Slopestyle
Navn Haug, Tarald Rønningen Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Slopestyle
Navn Holter, Kyrre Rosenvinge Klubb Gausdal Skilag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Slopestyle
Navn Johannesen, Amund Borge Klubb Freidig, SPK Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Slopestyle
Navn Knudsen, Petter Råstad Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Slopestyle
Navn Loftås, Even Alme Klubb Ålen IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Slopestyle
Navn Sagen, Marius Sebastian Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Slopestyle
Navn Sataøen, Sondre Eide Klubb Geilo IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Slopestyle
Navn Solberg, Aleksander Røste Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Slopestyle
Navn Sørensen, Filip August Stangeland Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Slopestyle

Jenter 13-14 år - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opsahl, Marte Klubb Geilo IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Slopestyle
Navn Rustad, Helene Klubb Dombås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Slopestyle

Junior gutter 14-18 år - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borthne, Vetle Gikling Klubb Freidig, SPK Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Braastad, Mikkel Klubb Gausdal Skilag Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Espinoza, Jørgen Klubb Heming, IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Feen, Mats Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Frostad, Tormod Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Gaup, John Emil Storvik Klubb Normal SK Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Gillebo, Oskar Holand Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Gjeraldstveit, Espen Klubb Voss Freestyleklubb Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Gjære, Elias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Gråberg, Vebjørn Klubb Freidig, SPK Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Haug, Tarald Rønningen Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Holmberg, Johannes Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Holter, Kyrre Rosenvinge Klubb Gausdal Skilag Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Johannesen, Amund Borge Klubb Freidig, SPK Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Johansen, Iver Berg Klubb Hakadal IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Jostad, Fredrik Ouren Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Kjellsby, Nicolai Leegaard Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Kluften, Theodor Klubb Aron Skiklubb Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Knudsen, Petter Råstad Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Koch, Emil Zajc Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Lilland, Mats Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Loftås, Even Alme Klubb Ålen IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Lund, Vegard Håheim Klubb Sauda IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Madsen, William Roer Klubb Hemsedal IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Moltzau, Vetle Roman Klubb Hakadal IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Oksmo, Johann Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Olsen, Anders Holsve Klubb Hakadal IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Robertsen, Thomas Gylseth Klubb Normal SK Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Ruud, Birk Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Samnøy, Ulrik Harstad Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Schjerve, Sebastian Klubb Namsos IL Alpin Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Schultz, Even Bjørnsgaard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Simensen, Sander Marelius Klubb Alta Alpin & Snowboardklubb Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Skaug, Tevje Albeck Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Slotte, Herman Klubb Eggedal IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Solberg, Aleksander Røste Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Sollie, Vetle Almli Klubb Oppdal IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Stølen, Per Helge Klubb Sykkylven IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Thorset, Jon Thore Mogen Klubb Hemsedal IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Willassen, Simon Manshadi Klubb Alta Alpin & Snowboardklubb Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle

Junior jenter 14-18 år - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossengen, Helle Haugland Klubb Voss Freestyleklubb Klasse Junior jenter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Nes, Ida Sofie Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Junior jenter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Opsahl, Marte Klubb Geilo IL Klasse Junior jenter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Width, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior jenter 14-18 år Øvelse Slopestyle

Kids: Gutter 10-12 år - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen, Marius Olivares Klubb Aurdal IF Alpin Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Bentdal, Martin Mølmen Klubb Dombås IL Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Bentdal, Vemund Mølmen Klubb Dombås IL Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Bentdal, Martin Klubb Dombås IL Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Eithun, Noah Klubb Dombås IL Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Ellefsen, Theis Sævareid Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Ellefsen, Silas Sævareid Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Engen, Gabriel Eide Klubb Hønefoss Brettklubb Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Fenstad, Vemund Klubb Gausdal Skilag Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Gangeskar, Vinter Klubb Hønefoss Brettklubb Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Hagen, Linus Murland Klubb Gausdal Skilag Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Kjæmperud, Elias Trillhus Klubb Geilo IL Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Opsahl, Marius Klubb Geilo IL Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Rykhus, Erland Klubb Dombås IL Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Sarkinas, Dominykas Mykolas Klubb Gausdal Skilag Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Sund, Mattis Alexander Klubb Hakadal IL Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Vadet, Mathias Klubb Dombås IL Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle

Kids: Jenter 10-12 år - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buszko, Lillian Barbara Klubb Bærums Skiklub Klasse Kids: Jenter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Hagland, Ingvild Almås Klubb Årvoll IL Klasse Kids: Jenter 10-12 år Øvelse Slopestyle

Senior kvinner 19 år og eldre - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Tora Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Senior kvinner 19 år og eldre Øvelse Slopestyle

Senior menn 19 år og eldre - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jonas Kjellsås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Aulin, Morten Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Biribakken, Lars Bjerke Klubb Geilo IL Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Dæhlie, Sander Falck-Ytter Klubb Aron Skiklubb Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Graedler, Hans Klubb Gausdal Skilag Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Hertzenberg, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Holtet, Eivind Aarøy Klubb Heming, IL Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Høgås, Mathias Klubb Normal SK Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Kalfoss, William Ødegaard Klubb Heming, IL Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Kaupang, Mikkel Brusletto Klubb Geilo IL Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Leyobo, Markus Gueah Klubb Aron Skiklubb Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Myrvoll, Markus Klubb Bodø Skiklubb Alpinor Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Pytte, Henning Hansen Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Roness, Bjørn Klubb Geilo IL Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Ruud, Robert Andre Klubb Ål IL Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Tøraasen, Eirik Nikolai Klubb Hakadal IL Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Ulsletten, Petter Klubb Dombås IL Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Viken, Andreas Berg Klubb Hakadal IL Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
NIF-EPI01, 01
Snorre Veggan