Hopp til innhold

ROS-sprinten - SpareBank1-cup

Startlister og kjøreplan er oppdatert ift antall påmeldte. Se vedlegg. Litt omrokkering av opprinnelig plan for å få kabalen til å gå opp. Les program og kjøreplan nøye, så alle rekker sine heat. Alle er sikret minst ett heat ut over prologen. Det lages klassevis resultatlister til slutt. For de yngste klassene (urangerte) kjører vi to heat. Rennet inngår i årets SpareBank1-cup. MERK: Pga heatoppsett og stram tidsplan er det IKKE rom for etteranmelding til dette rennet.

  • Når: 21.01.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Spikkestad skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 21.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagerli, Eirik Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjelsbæk, Philip André Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sylling, Anders Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggum, Ola Sønju Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kåsin, Sondre Solstad Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løvendal, Sondre August Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mørck, Theodor Klubb ROS, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lollik-Andersen, Magnus Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Markussen, Oliver Øverby Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martens Meyer, Noah Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melby, Mathias Kristoffersen Klubb ROS, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sylling, Even Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karlsen, Sindre Løken Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melaaen, Eivind Klubb ROS, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løvendal, Sebastian Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Markussen, Kristoffer Øverby Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tobiassen, Magnus Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borge-Moe, Kristian Klubb Botne SK Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fagerli, Kristian Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørgård, Jørgen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Botnen, Lars Peder Olebakken Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dugstad, Mats Herholdt Klubb IL Bevern Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melaaen, Jostein Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjersøyen, Lars Oliver Klubb Nordre Sande IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryn, Mathea Finsen Klubb ROS, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karlsen, Andrea Løken Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjenner, Evelyn Simonsen Klubb ROS, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melby, Augusta Louise Kristoffersen Klubb ROS, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Madsen, Maren Opsahl Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Roland, Ingrid Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøtberg, Synne Lien Klubb IL Bevern Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Madsen, Kirstine Opsahl Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Espeli, Anna Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rismark, Emmy Margrethe Klubb ROS, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vie, Julia Madeleine Klubb ROS, IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helmersmo, Emilie Tallaksrud Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Magnusson, Johanna Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mørck, Amalie Klubb ROS, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Estep, Katherine Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finstad, Sanna Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steinsholt, Oda Katrine Fald Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baklid, Thea Sildnes Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bodahl, Julie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, André Maté Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Kristian Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Edvardsen, Haakon Klubb Vikersund IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørstad, Anders Martin B Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundal, Johannes Dahl Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge-Moe, Sigurd Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dugstad, Eirik Herholdt Klubb IL Bevern Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grønlund, Fredrik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løbak, Simen Leander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melaaen, Bjørn Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Leo Fossholt Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pettersen, Oddmund Lie Klubb Kongsberg IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ruth, Christoffer Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangstuen, Vetle Grønnevik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hodt, Jørgen Bakken Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundteigen, Martin Engh Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ryan, Ola Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveaas, Jørgen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svingheim, Håvard Landro Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jackson, Ryan Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Zechel, Maks Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ødegaard, Snorre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix