Hopp til innhold

Ringkollrennet - SpareBank1-cup

SpareBank1-cup

  • Når: 11.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Ringkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 11.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mattias Skjelland Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Tinius Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Koren, Noah Tveter Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Krangnes, Emil Klubb Ådal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lafton, Elias Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Langbråten, Henrik Glasrud Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Jakob Hjelmaas Klubb Flåværingen, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mork, Andreas Bagaasen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sparby, Lars Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Syvertsen, Christer Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eggum, Ola Sønju Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eikenes, Aslak Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagerås, Markus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerdal, Kasper Milliam Rinde Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hval, Elias Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rindal, Sivert Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tonning, Vegard Ullern Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Teodor Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langset, Erik Oscar Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Johannes Skjelland Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Herheim, Eskil Mæland Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Peder Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Melaaen, Eivind Klubb ROS, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerdal, Mikkel Andreas Rinde Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stokka, Lukas Arnesen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveaas, Fredrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tonning, Andreas Ullern Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kolsrud, Omund Lysne Klubb Flåværingen, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristoffersen, Anders Solli Klubb Soknedalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Laeskogen, Gard Klubb Holeværingen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandvold, Adrian Arntsen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørgård, Jørgen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tunga, Tinius Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dugstad, Mats Herholdt Klubb IL Bevern Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Melaaen, Jostein Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Mathias Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Lars Christian Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Linus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Langset, Philip Johan Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Melbye, Hans Christopher Klubb Tyristubben, IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Melbye, Peder Albert Klubb Tyristubben, IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Emil Nikolai Preus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Strande, Simon Skarsaune Klubb Haugsbygd IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Støkket, Kevin Johnsen Klubb Soknedalen IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri

G 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Lukas Theodor Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerdal, Jonathan Elias Rinde Klubb Haugsbygd IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Krona, Mats Sollien Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Løitegård, Øystein Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Nymoen-Lian, Sebastian Klubb Soknedalen IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Tilde Klubb Haugsbygd IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsplass, Sigrid Klubb Haugsbygd IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Melbye, Anna Birgitte Klubb Tyristubben, IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Moi, Anne Skjolden Klubb Haugsbygd IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Strande, Sigrid Skarsaune Klubb Haugsbygd IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Thomasrud, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristoffersen, Sofie Stenberg Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Linderud, Una Lystad Klubb Geilo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Riisøen, Malin Lono Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Slåtto, Emma Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørgård, Emma Marie Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerald, Mina Orebråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hval, Maja Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hval, Johanna Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Midtbø, Anna Kristiansen Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Amalie Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sognelien, Agate Maribo Klubb Soknedalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thomasrud, Anette Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøtberg, Synne Lien Klubb IL Bevern Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gåsbakk, Dorthea Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lie-Johansen, Jenny Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Mathea Edle Rundgren Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Treangen, Ida Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamgaard, Marie Løitegård Klubb Rødberg IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Espeli, Anna Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Herheim, Synne Mæland Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Linderud, Eiril Lystad Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Slåtto, Christina Rohr Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øieren, Erle Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Augdal, Maren Filseth Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen Hille, Malene Klubb Holeværingen IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Julie Klubb Haugsbygd IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Nørgaard, Emilie Veden Klubb Holeværingen IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Trondsen, Eira Kanutte Holm Klubb Haugsbygd IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri

J 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøhaug, Christina Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Koren, Emma Tveter Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Linnea Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæther, Julie Rogstad Klubb Haugsbygd IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Kristin Schei Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulbak, Guri Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Oppenhagen, Tuva Cornelia Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Baklid, Thea Sildnes Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Dugstad, Line Herholdt Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Korgerud, Maren Søberg Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Ragnhild Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jørstad, Anders Martin Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dugstad, Eirik Herholdt Klubb IL Bevern Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønlund, Fredrik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Melaaen, Bjørn Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Omholt, Stian Svendsen Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stangstuen, Vetle Grønnevik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gullingsrud, Eivind Røe Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundteigen, Martin Engh Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
Snorre Veggan