Hopp til innhold

Spiralrennet - AVLYST

RENNET ER DESSVERRE AVLYST PGA KABELBRUDD I LYSLØYPEANLEGGET RUNDT SPIRALEN. Spiralrennet er et tradisjonsrikt lysløyperenn i klassisk stil fra Stronghytta. Rennet er en del av Thorleif Haug Skifestival og inngår i tillegg i Drammen Ski sin Telenorkarusell. Merk! Det angis feil distanser for enkelte klasser ved påmelding. Korrekte distanser fremgår av invitasjonen.

  • Når: 01.02.2018
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Stronghytta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.02.2018 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2018 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 01.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 01.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 01.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 01.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 01.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 01.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 01.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 01.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 01.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 01.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøen, Jonas Wirum Klubb Sturla IF Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredesen, Andreas Sellæg Klubb Sturla IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bøen, Lars Wirum Klubb Sturla IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Sturla IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sylling, Anders Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Syvertsen, Isack Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løvendal, Sondre August Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teien, Isak Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Weatherup, Gabriel Klubb Sturla IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Georg Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lollik-Andersen, Magnus Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lomsdalen, Haakon Tandberg Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sylling, Even Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rognebakke, Magnus Skourup Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steinshamn, Teodor Busland Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lohne, Ulrik Pharo Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løvendal, Sebastian Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rognebakke, Mathias Skourup Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kiani-Höljer, Philip Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Listuen, Matias Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Sindre Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skoe, Johannes Werpen Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørensen, Ludvik Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Warloff, Sigurd Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hestvedt, Alexander Stokke Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Simonsen, Marius Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steiner, Edvard Kristoffer Sjue Klubb Mjøndalen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Weatherup, Simon Klubb Sturla IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolme, Liv Strand Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Maiken Tabithe Gretland Klubb Sturla IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gilhuus-Kiani, Ava Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Milenkovic, Milica Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riisøen, Malin Lono Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Hennie Murstad Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syvertsen, Maya Sophie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engh, Johanne Høegh Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Elsa Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spangberg, Hanna Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storaker, Maja Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storhaug, Johanne Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøen, Sanna Wirum Klubb Sturla IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagen, Vanessa Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Beckstrøm, Celine Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Karoline Murstad Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolme, Jenny Strand Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gohn, Henriette Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hynne, Julie Marie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hellerud, Gjermund Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kihle, Ståle Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
Lars O. Berge