Hopp til innhold

Mjøndalsrennet

  • Når: 17.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Mif Hytta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 17.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 17.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 17.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 17.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 17.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 17.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 0
Start 17.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Mattias Skjelland Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bredesen, Andreas Sellæg Klubb Sturla IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eggum, Linus Valentin Marinius Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagerli, Eirik Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Melsom-Johansen, Mathias Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rusten, Sivert Klubb Mjøndalen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Sturla IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Siewers-Nilsen, Jonas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skretteberg, Fredrik Lande Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Syvertsen, Isack Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tverberg, Håkon Johannes Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Isak Aleksander Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvendal, Sondre August Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhra-Østbye, Jonas Chrisander Klubb Hyggen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæternes, Tumi Geirsson Klubb Geilo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wille, Santeri Joni Verneri Klubb Hyggen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Hyggen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoen, Christian Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkeberg, Sebastian Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skotte, Sondre Holmen Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørstad, Vemund Prem Heltzer Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Johannes Skjelland Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørhuus-Øie, Elias Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skovlyst, Andreas Myrvold Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Ole Andreas Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvendal, Sebastian Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Soldal, Sigve Lunde Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Selstø, Oskar Price Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Lars Christian Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjorli, Håvar Sandqvist Klubb Vikersund IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Hennum, Ole Kristian Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Melsom-Johansen, Teodor Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Opstad, Vetle Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæther, Eirik Paus Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri

G 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Homme, Daniel Nicolai Klubb Sturla IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Marius Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaaden, Eivind Wichmann Klubb Vikersund IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Steiner, Edvard Kristoffer Sjue Klubb Mjøndalen IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Maiken Tabithe Gretland Klubb Sturla IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Andrea Løken Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Ane Solum Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Melsom-Johansen, Emilie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Homme, Rebecca Grace Klubb Sturla IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundberg, Marie Marthinsen Klubb Hyggen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Milenkovic, Milica Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Riisøen, Malin Lono Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røvang, Åshild Brokhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Syvertsen, Maya Sophie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerald, Mina Orebråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hval, Maja Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hval, Johanna Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Oda Solum Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Midtbø, Anna Kristiansen Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tvenge, Linnea Moen Klubb Hyggen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Besserud, Erika Roland Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røvang, Øyunn Brokhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solhaug, Karina Klubb Heggedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Formo, Isabella Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri

J 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Magnusson, Johanna Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Røvang, Målfrid Brokhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæther, Julie Rogstad Klubb Haugsbygd IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Torvet, Louise Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hansen, Magne Lund Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI02, 02
Lars O. Berge