Hopp til innhold

Kvalikrenn SL Aron

SL Kvalikrenn for U14 og U16 Program Lørdag 3. mars 2018 Klasse U12, U14 og U16 Heiskortsalg fra kl. 10:00. Rennkort 250 kroner. 1 gratis rennkort pr. 10. deltager. Start nummer hentes klubbvis i bunn av stolheisen fra kl 10:00 renndagen. Lagledermøte: kl 10:55 på start Besiktigelse 1: U14 og U16 Langløype kl. 11:00-11:30 U12 løype med kortporter kl. 11:00-11:30 Start 1. omgang U14 U16 kl. 12:00 Start 1. omgang U12 kl. 12:45 Merk! U12 kjører 2. omgang direkte etter 1. omgang. Besiktigelse 2: U14 U16 kl 13:45-14:15 Start 2 omgang: U14 U16 kl 14:30 Premieutdeling ved rennslutt. Aron Skiklubb ønsker alle velkommen til Drammen skisenter.

  • Når: 03.03.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Drammen Skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wijnans, Niels Herman Reinier Angelique Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Helgheim, Vetle Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Malmer-Høvik, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lyche, Josephine Marie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm-Hansen, Agnes Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bille-Larsen, Maxine Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Eline Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sherlock, Kaja Bjørnsen Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Spiten, Hedda Solberg Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benestad, Julie Rebecca Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jonson, Frida Alm Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lyche, Mille Sophie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Madsen, Kristiane Roer Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Malmer-Høvik, Vilde Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03
Lars O. Berge