Hopp til innhold

FIS SL

2 x SL M og 2 x SL K Damestart 1. omg 09:30 Herrestart 1. omg 11:00

  • Når: 27.1 - 28.01.2018
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Kongsberg
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.01.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310
Start 28.01.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310
Start 27.01.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 310
Start 28.01.2018 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 310
Start 28.01.2018 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 310
Start 27.01.2018 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 310
Start 27.01.2018 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ensrud, Mabel Margareta Larssen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kojen, Aurora Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Krogh, Charlotte Madeleine Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Thamdrup, Sara Haggren Klubb Vansjø/Svinndal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ensrud, Mabel Margareta Larssen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kojen, Aurora Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Krogh, Charlotte Madeleine Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Thamdrup, Sara Haggren Klubb Vansjø/Svinndal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hauan, Marcus Cristoffer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hauan, Marcus Cristoffer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Frogner, Sander Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Klebo Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Frogner, Sander Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Klebo Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torgersen, Astrid Storaker Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torgersen, Astrid Storaker Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sårheim, Edvin Fonn Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sårheim, Edvin Fonn Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm

U Kvinner Synshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm

U Kvinner Synshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm

U Menn Synshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm

U Menn Synshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix