Hopp til innhold

KM + Kvalik Buskerud - SL

Kvalik renn SL - Buskerud skikrets - Hovedlandsrenn og telenorleker. Klasser: U9,U10,U12,U14,U16,U18. Kretsmesterskap 13 år og eldre.

  • Når: 18.02.2018
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Kongsberg
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 18.02.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Homdrom, Sondre Aarbakk Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lurås, Teodor Grundtvig Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sengebusch, Olav Klubb Aron Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Wennesland, Johan Solsvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Daniel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Pande-Rolfsen, Noah Eyland Klubb Kongsberg IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Johannes Klubb Kongsberg IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Wijnans, Niels Herman Reinier Angelique Klubb Kongsberg IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kristinsson, Mikael Thor Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Malmer-Høvik, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Gjøran Olav Kagiavas Klubb Aron Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimsson, Jonar Sebastian Giljan Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Høstmelingen, Petter Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Wennesland, Henrik Solsvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bommen, Emma Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Bommen, Anya Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Wedel Jarlsberg, Fanny Josephine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lyche, Josephine Marie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bille-Larsen, Maxine Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Claussen, Anna Myrvang Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Eline Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sherlock, Kaja Bjørnsen Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Veslehaug, Maja Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benestad, Julie Rebecca Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hauksdottir, Adalbjörg Lilly Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jonson, Frida Alm Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lyche, Mille Sophie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Madsen, Kristiane Roer Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Malmer-Høvik, Vilde Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Askeland, Emilie Klubb Kongsberg IF Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hardangen, Mari Klubb Kongsberg IF Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Høstmælingen, Sigrid Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Lysaker, Julie Kaspara Klubb Kongsberg IF Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix