Hopp til innhold

Sonerenn Hemsedal

Sonerenn for alle aldre - åpent for alle klubber! Storslalåmrenn i Såhaugen. U12-16 kjører langløype o U10 og yngre i kortløype (to omganger rett etter hverandre). Besiktigelse fra kl 10-10.45. Lagledermøte på start kl 09.50. Startnummer hentes klubbvis i varmestuen ved øvre parkering.

  • Når: 25.02.2018
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 25.02.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 25.02.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 25.02.2018 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 25.02.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 25.02.2018 Klasse Kvinner Masters Øvelse Storslalåm Startkontingent 175
Start 25.02.2018 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 25.02.2018 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 25.02.2018 Klasse Menn Masters Øvelse Storslalåm Startkontingent 175
Start 25.02.2018 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 25.02.2018 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 25.02.2018 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 25.02.2018 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tømmervold, Oliver Khirill Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wøllo, Magnus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Lukas Jones Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Nicholas Roch Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Juven, Erlend Klubb Nesbyen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wøllo, Daniel Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Østenfor, Simen Klubb Nesbyen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børtnes, Jardar Klubb Gol IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvæl, Daniel Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Masdal, Mikael Arthur Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Marius Nicolai Skage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Hjalmar Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Benestad, Magnus Alexander Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Brattegard, Vetle Johnsrud Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dallo, Giovanni Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Elbrønd, Storm Black Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Krogstad Lønn, Herman Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Maribu, Andreas Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sjåstad, Ola Klubb Geilo IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stray-larsen, Ulrik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Ola Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wraae, Linus Jorem Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Snorre Magnus Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Leo Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Luther, Leander Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mauritzen-Lian, Andreas Klubb Nesbyen IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Oliver Fjeldheim Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattegard, Oda Johnsrud Klubb Ål IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Dallo, Lina Demisdatter Klubb Ål IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Nadine Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jogeva, Liv Jette Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Knarvik, Maja Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Svanaasen, Maja Klubb Ål IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Elisabeth Texnæs Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Feen, Ida Finckenhagen Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjøystdal, Ida Korsdal Klubb Gol IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Høegh, Elise Alexandra Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lønn, Emilie Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Cornelia Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandelien, Mari Klubb Ål IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vogt, Ingelin Marie Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wraae, Clara Jorem Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lucas, Mathilde Elizabeth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mauritzen-Lian, Emilie Klubb Nesbyen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Teigland, Ella Lykke Grieg Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benestad, Julie Rebecca Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Madsen, Kristiane Roer Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Argel, Tomine Emilie Torset Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Elbrønd, Karla Black Klubb Hemsedal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Frida Fjeldheim Klubb Hemsedal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Hedvig Andrea Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sandelien, Ingrid Klubb Ål IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Høstmælingen, Sigrid Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Maribu, Sophie Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Alexander Moros Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI03, 03
Lars O. Berge