Hopp til innhold

Romjulsrenn Svene

  • Når: 29.12.2017
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Stevningsmogen - Lampeland
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.12.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.12.2017 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115
Start 29.12.2017 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115
Start 29.12.2017 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130
Start 29.12.2017 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130
Start 29.12.2017 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115
Start 29.12.2017 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115
Start 29.12.2017 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130
Start 29.12.2017 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2017 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2017 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lehmker, Steffen Klubb Heming, IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri felles

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersen, Mattias Skjelland Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, Eskil Ekroll Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gunleiksrud, Noah Klubb Tinn IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansteen, Sindre Tønder Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Linus Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hørthe, Thomas Bonden Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensrud, Christoffer Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Jens Langgård Klubb Svene IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjøen, Tore Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Spiten, Petter Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Syvertsen, Isack Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aulie, Adrian Klubb Berger Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berget, Nicolay Dokken Klubb Svene IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Hans Peder Grøterud Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eggum, Ola Sønju Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fehn, Tor Martin Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Folseraas, Torkil Nyheim Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gaustad, Jonas Aamodt Klubb Svene IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hostvedt, Lucas Nilsen Klubb Svene IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lid, Jonas Klubb Heddal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvendal, Sondre August Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Birk Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Valla, Erlend Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Weseth, Anders Klubb Svene IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wingestad, Hellik Klubb Svene IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Elias Ekroll Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Buen-Bjørsnøs, Kristian Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eintveit, Knut Klubb Tinn IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Vebjørn Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksrud, Jakob Reiar Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoen, Christian Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjenaas, Oliver Klubb Svene IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Markmanrud, Erlend Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Martens Meyer, Noah Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjøen, Erik Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Paasche, Elias Folmo Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkeberg, Sebastian Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røysland, Tov Klubb Tinn IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skiaker, Oliver Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørstad, Vemund Prem Heltzer Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjøntveit, Mathias Taalesen Klubb Svene IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wæhre, Anders Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Bjørn Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Johannes Skjelland Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aulie, Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjellerud, Niri Klubb Svene IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hostvedt, Oscar Nilsen Klubb Svene IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Karlsen, Karl Martin Børseth Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Karlsen, Sindre Løken Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langedrag, Herman Vennerød Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Midtbø, Øystein Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Præsterud, Andreas Klubb Simostranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ramberg, Sondre August Mathiesen Klubb Svene IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rosenlund, Sindre Klubb Simostranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Samuelsen, Noah Rosenlund Klubb Simostranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjelbred, Borgar Klubb IL Bevern Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skovlyst, Andreas Myrvold Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søby, Sindre Andreas Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ustad, Håkon Milliam Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Valla, Torjus Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Walle, Robert Ursin-Holm Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aspelund, Jarand Halbo Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engan, Fritjof Stordalen Klubb IL Bevern Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fehn, Jon Anders Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Felix Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoen, Christopher Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Iuell, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvendal, Sebastian Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Midtbø, Olav Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjøen, Martin Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Tobias Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn S Engedahl, Jakob Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveaas, Fredrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adriaanse, Twan Klubb Svene IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Amundsen, Jonas Brufladt Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Berg, Lars Klavenes Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Engan, Sindre Stordalen Klubb IL Bevern Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gjellerud, Tord Klubb Svene IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haare, Henrik Ousbey Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hallingstad, Magnus Klubb Kongsberg IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hansteen, Mats Tønder Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haugerud, Sander Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hermansen, Morten Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hørthe, Truls Bonden Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jensen, Martin Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Laurendz, Magnus Frium Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Myhre, Fredrik Hoksrud Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Valla, Kristian Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Berget, Odin Dokken Klubb Svene IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Dugstad, Mats Herholdt Klubb IL Bevern Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haugen, Mathis Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jensen, Adrian Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jordbru, Lukas Olai Aakerøy Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kragh, Vemund Klubb IL Bevern Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stenersen, Olav Aukan Klubb Heggedal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Svingen, Niri Landerud Klubb Svene IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Viksbråten, Ole Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Wæhre, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Øverland, Thomas Haugerud Klubb Seljord IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Asmyhr-øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjorli, Håvar Sandqvist Klubb Vikersund IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Juul, Kristoffer Klubb Svene IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Jørgen Langgård Klubb Svene IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Sindre Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tharaldsen, Oliver Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Syver Klubb IL Bevern Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Aasbø, Jonatan Klubb IL Bevern Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaustad, Sindre Aa. Klubb Svene IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Morseth-Rønnestad, Frikk Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ramberg, Erlend Juel Mathiesen Klubb Svene IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Simonsen, Marius Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ødegård, Sondre Rygh Klubb Svene IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eintveit, Synne Klubb Tinn IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Embergsrud, Maja Westad Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Espeli, Guro Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Andrea Løken Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lien, Ane Solum Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Johanna Grongstad Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røysland, Tyra Klubb Tinn IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skovlyst, Amalie Myrvold Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Dyvéke Klubb Fet Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aamodt, Kaia Klubb IL Bevern Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaasa, Kristine Klubb Gransherad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekve, Johanna Løvdal Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Råen, Kine Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Storhaug, Johanne Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Syvertsen, Maya Sophie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Edvardsen, Una Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hobbelstad, Mina Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hval, Maja Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Oda Solum Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Liverød, Camilla Vataker Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Elsa Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nor-Woll, Pernille Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Ingrid Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Elise Klubb IL Bevern Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Anker-Nilssen, Johanne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dokken, Maria Tormodsgard Klubb Svene IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fløtaker, Synne Klubb Svene IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Folseraas, Vilde Nyheim Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøtberg, Synne Lien Klubb IL Bevern Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gunleiksrud, Ragnhild Xiu Klubb Tinn IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukvik, Anette Løvik Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Maria Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjenaas, Ane Klubb Svene IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mundal, Kaja Tangnes Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Randby, Nora Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ruud, Sara Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Anne Klubb IL Bevern Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksrud, Mina Kristine Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Verpe, Sigrid Marit Jonassen Klubb Vinje IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Braathen, Elisabeth Hartz Klubb Simostranda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dahl, Annika Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Engehult, Emma Klubb Heddal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Espeli, Anna Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Moholth, Konstanse Klubb IL Bevern Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mæland-Herheim, Synne Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vinjerui, Sigrid Klubb Byrte IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Øverby, Mari Klubb IL Bevern Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruarøy, Solveig Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eriksen, Kristin Schei Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Flesseberg, Mathilde Sæter Klubb IL Bevern Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haavengen, Åsne Klubb IL Bevern Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kalager, Anne Sofie Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Solhaug, Karina Klubb Heggedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensrud, Eline Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Joberg Horn, Vilde Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybakken, Mille Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Næsset, Hanne Klubb IL Skrim Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bolstad, Hedda Thoresen Tretteteig Klubb Simostranda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dokken, Frida Tormodsgard Klubb Svene IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eriksen, Kristin Schei Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holm, Karoline Klubb Simostranda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jensen, Thea Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sollien, Frøya Bildøy Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Strømsnes, Emma Aasen Klubb Lier IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

K 18 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Maren Klubb Svene IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Andersen, Ingvild Tronstad Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berget, Nora Dokken Klubb Svene IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bergstøl, Kjersti Tønnessen Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haavengen, Marlin Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hovdejord, Annbjørg Klubb Heddal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rustand, Tonje Klubb Svene IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tveiten, Hedda Klubb Svene IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles

K 19/20 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bergmann, Kristina Hipolan Klubb Drangedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eiken, Anne Willkommen Klubb NTNUI Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holm, Kristiane Klubb Simostranda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Svingen, Nora Landerud Klubb Svene IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wetterhus, Mari Klubb Svene IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles

Kvinner senior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Meinicke, Stina Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Antonsen, Sebastian Stolen Klubb Kongsberg IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Eriksen, Trygve Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hella, Eirik Klubb Vollen Ungdomslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hørthe, Ole Amund Bonden Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jørstad, Anders Martin B Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Landsverk, Knut Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lillemoen, Sander Brevik Klubb Simostranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Solheim, Peder Fekjan Klubb Svene IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sælid, Simen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tallakstad, Mats Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Vangsnes, Edvard Reier Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Vegard Øverli Klubb Svene IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Breivik, Geir Blom Klubb Kongsberg IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Dugstad, Eirik Herholdt Klubb IL Bevern Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hallingstad, Andreas Klubb Kongsberg IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hansteen, Marius Tønder Klubb Vollen Ungdomslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Høymork, Håvard Einarssønn Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Løbak, Simen Leander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Olafsbye, Ola Klubb Simostranda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Osnes, Jon Rabe Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Pedersen, Tor Anton Brandvold Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Pettersen, Walter Fische Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ruth, Christoffer Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ruud, Simen Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sørkås, Gunnar Klubb Morgedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tronsli, Andreas Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Wingestad, Torstein Klubb Svene IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Øiseth, Simen Frantzen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Breivik, Emil Andre Klubb IL Bevern Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Brenna, Vegard Skårdal Klubb Heddal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Eidissen, Halvor Klubb Idrettslaget Dyre Vaa Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Holm, Bjørnar Tørnes Klubb Idrettslaget Tørn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Langerud, Sivert Bjørnebo Klubb Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lier, Emil Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mørk, Magnus Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nelson, Håkon Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nyvoll, Daniel Olai Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sveaas, Jørgen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sørnes, Kristoffer Klubb Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tallakstad, Henrik Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Wingestad, Ola Martinius Klubb Svene IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ødegaarden, Thomas Asheim Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Borge, Herman Dramdal Klubb Svene IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Bruland, Eirik Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Fossli, Sondre Turvoll Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Hellerud, Gjermund Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Jackson, Ryan Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Lindland, Martin Klubb Bødalen IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Luchsinger, Tommi Klubb IL Bevern Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Ofte, Stian Yndesdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Røer, Eirik Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Syversen, Marcus Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Tungesvik, Sindre Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
NIF-EPI01, 01