Hopp til innhold

Sonerenn Nesbyen

SSL i Rodegårdløypa

  • Når: 11.03.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Nesbyen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Kvinner E Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Kvinner F Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Kvinner G Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Kvinner H Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Kvinner I Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Kvinner J Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Kvinner K Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Kvinner L Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Kvinner M Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Kvinner N Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Kvinner O Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Menn E Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Menn F Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Menn G Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Menn H Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Menn I Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Menn J Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Menn K Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Menn L Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Menn M Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Menn N Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Menn O Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lover, Mats Gertjan Klubb Nesbyen IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Berntzen, Endre Holte Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjertsen, Jonathan Opsahl Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Daniel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Juven, Erlend Klubb Nesbyen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristinsson, Mikael Thor Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Østenfor, Simen Klubb Nesbyen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsund, Henrik Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Berntzen, Sondre Holte Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Børtnes, Jardar Klubb Gol IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eggen, Ole André Vingelven Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eggen, Torbjørn Vingelven Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Waaler, Ørjan Olesen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Hjalmar Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Brattegard, Vetle Johnsrud Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bråten, Magnus Golberg Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dallo, Giovanni Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Elbrønd, Storm Black Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Engebretsen, Mikkel Elias Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Nikolai Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sjåstad, Ola Klubb Geilo IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sjåvik, Henrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Thalerud, Markus Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Petter Klubb Geilo IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wraae, Linus Jorem Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Snorre Magnus Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaten, Andreas Moltubakk Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mauritzen-Lian, Andreas Klubb Nesbyen IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjåvatn, Fredrik Hasfjord Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Oliver Fjeldheim Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Thristan-Maximillian Sandberg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattegard, Oda Johnsrud Klubb Ål IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Dallo, Lina Demisdatter Klubb Ål IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jogeva, Liv Jette Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjæmperud, Andrea Trillhus Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Knarvik, Maja Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Svanaasen, Maja Klubb Ål IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsund, Mia Klubb Aurdal IF Alpin Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaten, Synne Moltubakk Klubb Aurdal IF Alpin Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjøystdal, Ida Korsdal Klubb Gol IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjåvatn, Filippa Hasfjord Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandelien, Mari Klubb Ål IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wraae, Clara Jorem Klubb Hemsedal IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anfinset, Idun Almås Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Golberg, Mosefine Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Vilde Sæta Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vogt, Ingelin Marie Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bille-Larsen, Maxine Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mauritzen-Lian, Emilie Klubb Nesbyen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Maja Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauksdottir, Adalbjörg Lilly Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jonson, Frida Alm Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Thea Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjåstad, Stine Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Østenfor, Helene Klubb Nesbyen IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elbrønd, Karla Black Klubb Hemsedal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lover, Vita Kaatje Klubb Nesbyen IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Frida Fjeldheim Klubb Hemsedal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sandelien, Ingrid Klubb Ål IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sjåvik, Nora Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Christiansdatter, Olivia Klubb Hemsedal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjertsen, Anniken Opsahl Klubb Geilo IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Kvinne B Masters Junior - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bundlie, Celine Bækkevold Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm

U Menn Synshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Masdal, Mikael Arthur Klubb Aurdal IF Alpin Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
Lars O. Berge