Hopp til innhold

Beiarennet - KM sprint

Nesbyen IL arrangerer Beiarennet sprint ved lysløypa på Nesbyen Idrettssenter. KM sprint for Buskerud for 13 år og eldre. Kretsrenn for 8-12 år.

  • Når: 03.02.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Nesbyen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 03.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 03.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brenna, Vetle Nyhus Klubb Vestre Spone IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Formodalen, Tobias Klubb Vestre Spone IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gjærde, Henrik Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Krangnes, Emil Klubb Ådal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lien, Jakob Hjelmaas Klubb Flåværingen, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Simonsen, Mikkel Øyo Klubb Geilo IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sjo Gustad, Andrè Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Mathias Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagerås, Markus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gjengedal, Odin L Klubb Ål IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mertens, Cas Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Opheim, Even Klubb Ål IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skredderberget, Sander Klubb Gol IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sæternes, Tumi Geirsson Klubb Geilo IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Daviknes, Teodor Klubb Geilo IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gundersen, Pål Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ryen, Ole Håkon Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Herheim, Eskil Mæland Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Sindre Løken Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lien, Erik Hjelmaas Klubb Flåværingen, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rukke, Heine Sebastian Bidne Klubb Nesbyen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ermilov, Stepan Klubb Krødsherad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Evenstuen, Magnus Klubb Flåværingen, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Grøsland, Jonas Johansen Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Slettemark, Sondre Aputsiaq Rein Klubb Geilo IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Veslegard, Narve Kverndal Klubb Fjellet IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Vetle Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kolsrud, Omund Lysne Klubb Flåværingen, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Krangnes, Sivert Klubb Ådal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Simonsen, Casper Eistein Dege Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stræte, Stein Aas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bertelrud, Lars Lybekk Klubb Bagn IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dugstad, Mats Herholdt Klubb IL Bevern Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Thon, Vegard Klubb Etnedal Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Lars Christian Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Torbjørn Rukke Klubb Nesbyen IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hjelmen, Syver Rivedal Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Noah Klubb Geilo IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Tørrissen, Thor-Martin Klubb Nesbyen IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abel Engh, Martin Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Herleiksplass, Leander Formodalen Klubb Vestre Spone IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Røed, Eirik Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Intelhus, Mie Natvig Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lien, Ane Solum Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sønsteby, Emilie Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gundersen, Linea Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jorde, Mia Klubb Ål IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Andrea Løken Klubb Drammen Strong Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Råen, Kine Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engh, Johanne Høegh Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerald, Mina Orebråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hval, Johanna Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Midtbø, Anna Kristiansen Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidsgård, Selma Viko Klubb Gol IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lie-Johansen, Jenny Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sporan, Åsne Hjertaas Klubb Rødberg IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallingstad, Andrea Hagen Klubb Gol IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hamgaard, Marie Løitegård Klubb Rødberg IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hjelmen, Signe Rivedal Klubb Hemsedal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jorde, Tuva Klubb Ål IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Malstenbråten, Elise Klubb Bromma IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fagerås, Tiril Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Herheim, Synne Mæland Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kihle, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Ellen Pernille Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Torsteinsrud, Gro Klubb Fjellet IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øieren, Erle Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen, Ragnhild Thoen Klubb Nesbyen IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Grøndal, Oline Klubb Nesbyen IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Grøndal, Ella Klubb Nesbyen IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Halland, Erle Klubb Nesbyen IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Rukke, Sanne Klubb Nesbyen IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Ryen, Anne Guro Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Simonsen, Oda Øyo Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sønsteby, Linnea Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Vollen Sataøen, Nora Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Mari Arnegard Klubb Ål IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Gjengedal, Gjøa Larsdatter Klubb Ål IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Gjærde, Maiken Klubb Hemsedal IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Estep, Katherine Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Sanna Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sandøy, Ann Sophie Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulbak, Guri Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baklid, Thea Sildnes Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Dugstad, Line Herholdt Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Kristian Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Edvardsen, Haakon Klubb Vikersund IF Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Jørstad, Anders Martin Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dugstad, Eirik Herholdt Klubb IL Bevern Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Leo Fossholt Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Ruth, Christoffer Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Stangstuen, Vetle Grønnevik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Grøthe, Asle Klubb Torpo IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Gullingsrud, Eivind Røe Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Skredegård, Tor-Magnus Mundal Klubb Gol IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Svingheim, Håvard Landro Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Haugeto, Sebastian Andreas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI02, 02
Lars O. Berge