Hopp til innhold

FIS SSL

  • Når: 10.3 - 11.03.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: OL Løypa
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Kristine Lidal Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Moholdt, Frida-Sofie Klubb Njård Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Kristine Lidal Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Leopold Nicolai Andresen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordby, Eskil Thormodsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Haugen IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Røstadsand, Synne Johanne Eikeland Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Anniken Klubb Fana IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæthereng, Hannah Klubb Harestua IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Torgersen, Astrid Storaker Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Haugen IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Røstadsand, Synne Johanne Eikeland Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Anniken Klubb Fana IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sanderberg, Fanny Cathrine Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæthereng, Hannah Klubb Harestua IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Torgersen, Astrid Storaker Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Jakob Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bratsberg, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrstad, Sigurd Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Joachim Bakken Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Østheim, Egil Markus Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Jakob Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bratsberg, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrstad, Sigurd Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Joachim Bakken Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Tangen-Pedersen, Magnus Næss Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Østheim, Egil Markus Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Kvinne B Masters Junior - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Tiril Alsgård Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm

Kvinne B Masters Junior - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Tiril Alsgård Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brakestad, Vilde Sleen Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Engeset, Eirin Linnea Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gasmann-Brott, Rikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sæthereng, Hannah Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brakestad, Vilde Sleen Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Engeset, Eirin Linnea Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gasmann-Brott, Rikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sæthereng, Hannah Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christensen, Simen Ramberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Herman Rognes Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Måløy, Espen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Didrik Langmoen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norum, Elias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Åge Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christensen, Simen Ramberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Kristoffer Tinus Asak Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Herman Rognes Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Medhus, Anders Benedict Lysklett Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Måløy, Espen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Didrik Langmoen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Åge Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn B Masters Junior - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm

Menn B Masters Junior - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix