Hopp til innhold

Bevernrennet 2018 - Skicross

Nå ligger resultatlisten her. Takk for et flott renn og positive deltagere og foresatte. Oppdatert startliste. Vi åpner opp for etteranmeldinger. Etteranmeldinger skal skje her i Min Idrett. Etter at startlistene er trukket tillater vi etteranmeldinger frem til klassene er fulle, senest innen lørdag. Det er ikke anledningen til etteranmeldinger på arena på søndag. Startlisten har de som er påmeldt ved påmeldingsfristens utløp onsdag 14.3. Her vil vi opplyse om når klassene blir fulle. 15.03.18 OPPDATERT INFORMASJON OM LØYPELENGDER: Det bygges ny skole på Stevningsmogen og løypene har derfor fått en siste justering. Blå løype er 1 km og rød løype er 2 km. G/J 8-10 år: 1 km G/J 11-12: 2 km G/J 13-14 år: 3 km (1+2 km) G/J 15-16 år: 4 km (2x2 km) K17 og eldre: 4 km (2x2 km) M17 og eldre: 6 km (3x2km). Alle klasser går kun i crossløypa inne på arenaen. Det kommer til å være enkelstart med 30 sekunders intervall.

  • Når: 18.03.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Lampeland
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 18.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bredesen, Andreas Sellæg Klubb Sturla IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lien, Jakob Hjelmaas Klubb Flåværingen, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvf, Mikael Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Sturla IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tverberg, Håkon Johannes Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergan, Jan Olav Klubb IL Bevern Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Jens Langgård Klubb Svene IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvendal, Sondre August Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Røste, Simen Sommerstad Klubb IL Bevern Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri

G 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Andreas Kjønstad Klubb Svene IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Lollik-Andersen, Magnus Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Røkeberg, Sebastian Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Støvern, Sondre Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørstad, Vemund Prem Heltzer Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjøntveit, Mathias Taalesen Klubb Svene IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Torø, Martin Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Peder Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lien, Erik Hjelmaas Klubb Flåværingen, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rognebakke, Magnus Skourup Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørhuus-Øie, Elias Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjelbred, Borgar Klubb IL Bevern Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skovlyst, Andreas Myrvold Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thiis-Evensen, Oskar Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engan, Fritjof Stordalen Klubb IL Bevern Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvendal, Sebastian Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adriaanse, Twan Klubb Svene IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engan, Sindre Stordalen Klubb IL Bevern Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjellerud, Tord Klubb Svene IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jakob Klubb IL Bevern Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berget, Odin Dokken Klubb Svene IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dugstad, Mats Herholdt Klubb IL Bevern Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergan, Erik Klubb IL Bevern Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bredesen, Sigurd Sellæg Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Renard, Mathis Klubb IL Bevern Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Steiro, Aksel Klubb IL Bevern Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonatan Klubb IL Bevern Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Aasen, Emil Rudi Klubb IL Bevern Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hestvedt, Alexander Stokke Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Jørgen Langgård Klubb Svene IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rustadbakken, Syver Elling Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wærsted, Jakob Ringvoll Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lien, Ane Solum Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skovlyst, Amalie Myrvold Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Støvern, Ida Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sveia-Nilsen, Inger Elise Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Klevstad, Helene Klubb IL Bevern Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Kveseth, Marie Klubb IL Bevern Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Lekve, Johanna Løvdal Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Renard, Elise Klubb IL Bevern Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Adele Klubb IL Bevern Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri

J 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hval, Maja Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Lien, Oda Solum Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Wærsted, Katja Marie Ringvoll Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Elise Klubb IL Bevern Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøtberg, Synne Lien Klubb IL Bevern Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solnørdal, Astrid Havig Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gustafsson, Ingvild Klubb IL Bevern Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jægtvik, Mille Vasshaug Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kihle, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moholth, Konstanse Klubb IL Bevern Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Spangberg, Hedda Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øverby, Mari Klubb IL Bevern Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flesseberg, Mathilde Sæter Klubb IL Bevern Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haavengen, Åsne Klubb IL Bevern Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mælandsmo, Idunn Klubb Heddal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stavn, Mathilde Spiten Klubb IL Skrim Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Maren Klubb Svene IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Berget, Nora Dokken Klubb Svene IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergstøl, Kjersti Tønnessen Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haavengen, Marlin Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rustand, Tonje Klubb Svene IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dugstad, Line Herholdt Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Solheim, Peder Fekjan Klubb Svene IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri

M 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dugstad, Eirik Herholdt Klubb IL Bevern Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri

M 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tjøntveit, Halvor Taalesen Klubb Svene IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wingestad, Ola Martinius Klubb Svene IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
NIF-EPI02, 02
Snorre Veggan