Hopp til innhold

Geilo Skifestival - finale SpareBank1-cup

Klassisk fellesstart lørdag og fellesstart fri langdistanse søndag. Finale/avslutning SpareBank1-cup lørdag.

  • Når: 24.3 - 25.03.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Geilo
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Sturla IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Simonsen, Mikkel Øyo Klubb Geilo IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Spiten, Petter Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Teigen, Petter Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evers, Fredrik Pillgram Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Korsæth, Jona Sturlason Klubb Trøsken IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Sturla IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Simonsen, Mikkel Øyo Klubb Geilo IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Spiten, Petter Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teigen, Petter Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsrud, August Marken Klubb Eggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eggum, Ola Sønju Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjengedal, Odin L Klubb Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæternes, Tumi Geirsson Klubb Geilo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsrud, August Marken Klubb Eggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eggum, Ola Sønju Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæternes, Tumi Geirsson Klubb Geilo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daviknes, Teodor Klubb Geilo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gundersen, Pål Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ryen, Ole Håkon Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daviknes, Teodor Klubb Geilo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gundersen, Pål Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryen, Ole Håkon Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Enes-Seberg, Marcus Enes Klubb Omvikdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Herheim, Eskil Mæland Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Torsteinsrud, Tord Klubb Fjellet IL Klasse G 13 år Øvelse 15 km fri felles

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Enes-Seberg, Marcus Enes Klubb Omvikdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Herheim, Eskil Mæland Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Melaaen, Eivind Klubb ROS, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Torsteinsrud, Tord Klubb Fjellet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Barnholt, Oskar Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Baumann, Arild Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Grøsland, Jonas Johansen Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Lia, Markus Herheim Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Mathisen, Sigurd Bjørndalen Klubb Simostranda IL Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Strindeberg, Herman Peder Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Baumann, Arild Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Storjohann, Aleksander Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adriaanse, Twan Klubb Svene IL Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Bjørndalen, Sivert Klubb Simostranda IL Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Haare, Henrik Ousbey Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Kolsrud, Omund Lysne Klubb Flåværingen, IL Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Laeskogen, Gard Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Stampe, Magnus Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Laeskogen, Gard Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sørgård, Jørgen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse G 16 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Slaatto, Tobias Klubb Geilo IL Klasse G 16 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 20 km fri felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Arnegard, Gaute Klubb Fjellet IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dugstad, Mats Herholdt Klubb IL Bevern Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Slaatto, Tobias Klubb Geilo IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wahlstrøm, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, Lars Christian Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Daltveit, Svein Klubb Osterøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ferning, Magnus Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Knudsen, Sondre Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Madsgård, Markus Promjan Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Meyer-Lampe, Haakon Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordby Endrestøl, Iver Klubb Geilo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rejdemo, Ville Klubb Geilo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerke, Lars Christian Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Daltveit, Svein Klubb Osterøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knudsen, Sondre Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Meyer-Lampe, Haakon Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordby Endrestøl, Iver Klubb Geilo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pukerud, Øyvind Eriksen Klubb Geilo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rejdemo, Ville Klubb Geilo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tragethon, Terje Klubb Geilo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løitegård, Øystein Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Espeli, Guro Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjesdal, Johanna Bastiani Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Espeli, Guro Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjesdal, Johanna Bastiani Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Maiken Tabithe Gretland Klubb Sturla IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gundersen, Linea Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gundersen, Linea Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Linderud, Una Lystad Klubb Geilo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Matsen, Maren Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjøsne, Tuva Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjøsne, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hobbelstad, Mina Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lappegard, Guro Molde Klubb Fjellet IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Ingrid Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendheim, Tomine Klubb Geilo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torsteinsrud, Kristin Nicholson Klubb Fjellet IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjøsne, Tuva Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjøsne, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hobbelstad, Mina Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lappegard, Guro Molde Klubb Fjellet IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roland, Ingrid Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torsteinsrud, Kristin Nicholson Klubb Fjellet IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Feten, Guri Klubb Fjellet IL Klasse J 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Rehn, Sarah Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 15 km fri felles

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fegri, Ane Robøle Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Feten, Guri Klubb Fjellet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gjesdal, Lina Bastiani Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Grøtberg, Synne Lien Klubb IL Bevern Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ingri Fareth Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Hallingstad, Andrea Hagen Klubb Gol IL Klasse J 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Meyer-Torsvik, Annike Klubb Viking, TIF Klasse J 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Skrindo, Ingeborg Klubb Gol IL Klasse J 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Slaatto, Vilde Klubb Geilo IL Klasse J 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 15 km fri felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ingri Fareth Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hallingstad, Andrea Hagen Klubb Gol IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Meyer-Torsvik, Annike Klubb Viking, TIF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skrindo, Ingeborg Klubb Gol IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Elisabeth Hartz Klubb Simostranda IL Klasse J 15 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 15 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Espeli, Anna Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Herheim, Synne Mæland Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Lappegard, Ida Molde Klubb Fjellet IL Klasse J 15 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Lappegard, Marie Molde Klubb Fjellet IL Klasse J 15 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Linderud, Eiril Lystad Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Torsteinsrud, Gro Klubb Fjellet IL Klasse J 15 år Øvelse 20 km fri felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Espeli, Anna Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Herheim, Synne Mæland Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lappegard, Ida Molde Klubb Fjellet IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lappegard, Marie Molde Klubb Fjellet IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Linderud, Eiril Lystad Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Torsteinsrud, Gro Klubb Fjellet IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse J 16 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse J 16 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse J 16 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse J 16 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse J 16 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 20 km fri felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Augdal, Maren Filseth Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Helmen Trontveit, Gjendine Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Meyer-Lampe, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ryen, Anne Guro Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Simonsen, Oda Øyo Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæternes, Ella Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vollen Sataøen, Nora Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helmen Trontveit, Gjendine Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Meyer-Lampe, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ryen, Anne Guro Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Simonsen, Oda Øyo Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæternes, Ella Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vollen Sataøen, Nora Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grimsrud, Majken Matilda Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Knudsen, Vilde Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knudsen, Vilde Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torvet, Louise Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mari Fareth Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Bolstad, Hedda Thoresen Tretteteig Klubb Simostranda IL Klasse K 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Børve, Hanna Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse K 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Dokken, Frida Tormodsgard Klubb Svene IL Klasse K 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Torsteinsrud, Mari Klubb Fjellet IL Klasse K 17 år Øvelse 20 km fri felles

K 17 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mari Fareth Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dokken, Frida Tormodsgard Klubb Svene IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Torsteinsrud, Mari Klubb Fjellet IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 18 år - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Kvanneberg, Mari Lindmo Klubb Gol IL Klasse K 18 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 20 km fri felles

K 18 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hulbak, Guri Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 19/20 år - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattegard, Stina Klubb Fjellet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Fosse, Hilde Klubb Bjørgum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Hatling, Andrine Øverland Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Rønning, Ragnhild Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 20 km fri felles

K 19/20 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dugstad, Line Herholdt Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rønning, Ragnhild Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles

Kvinner senior - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoelsveen, Elisabeth Klubb Eina Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles

Kvinner senior - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangsø, Marie Renée Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Sebastian Stolen Klubb Kongsberg IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bryn, Jakob Rongve Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Edvardsen, Haakon Klubb Vikersund IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Jørstad, Anders Martin Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Refsnes, Torjus Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sælid, Simen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 17 år - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Sebastian Stolen Klubb Kongsberg IF Klasse M 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Berg, Kristian Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Bryn, Jakob Rongve Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Edvardsen, Haakon Klubb Vikersund IF Klasse M 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse M 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Jørstad, Anders Martin Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Refsnes, Torjus Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Schiellerup, Rasmus August Klubb Geilo IL Klasse M 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Sælid, Simen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 20 km fri felles

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Geir Blom Klubb Kongsberg IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bucher-Johannessen, Christian Qvist Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Dugstad, Eirik Herholdt Klubb IL Bevern Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hydle, Sindre Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Korsæth, Amund Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Osnes, Jon Rabe Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Paulsen, Vetle Rype Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Pettersen, Oddmund Lie Klubb Kongsberg IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ruth, Christoffer Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tronsli, Andreas Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Øverby, Mats Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 18 år - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Geir Blom Klubb Kongsberg IF Klasse M 18 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Bucher-Johannessen, Christian Qvist Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Flåta, Ånon Klubb Gjerstad IL Klasse M 18 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Hydle, Sindre Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Paulsen, Vetle Rype Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Pettersen, Oddmund Lie Klubb Kongsberg IF Klasse M 18 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Ruth, Christoffer Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse M 18 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 20 km fri felles

M 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Filip Fjeld Klubb Geilo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Gullingsrud, Eivind Røe Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hodt, Jørgen Bakken Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lundteigen, Martin Engh Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Markegård, Øystein Klubb Geilo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skredegård, Tor-Magnus Mundal Klubb Gol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sveaas, Jørgen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Kristian Lindh Klubb Kongsberg IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Andersen, Filip Fjeld Klubb Geilo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Bjørndalen, Dag Sander Klubb Simostranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Gullingsrud, Eivind Røe Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Høiås, Erik Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Lie, Ørjan Bråten Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Lio, Øyvind Aalling Klubb Bjerke IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Lundteigen, Martin Engh Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Markegård, Øystein Klubb Geilo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Skredegård, Tor-Magnus Mundal Klubb Gol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Sveaas, Jørgen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles

Menn senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Andersen, Aleksander Fjeld Klubb Geilo IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Brusletto, Runar Muribø Klubb Geilo IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Haugeto, Sebastian Andreas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Litleré, Lars Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Thoner, Halvor Korbøl Klubb Slåstad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles

Menn senior - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Andersen, Aleksander Fjeld Klubb Geilo IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Brusletto, Runar Muribø Klubb Geilo IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Dale, Johannes Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Fosse, Arild Klubb Bjørgum IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Haugeto, Sebastian Andreas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Indredavik, Tord Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Killingberg, Kristian Østberg Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Litleré, Lars Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Lægreid, Sturla Holm Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Mathisen, Martin Bjørndalen Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Pettersen, Sindre Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Strømsheim, Endre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
nif-epi04, 04
Lars O. Berge