Hopp til innhold

Årbogenrrennet - KM klassisk Buskerud

Kretsmesterskap klassisk for Buskerud for 13 år og eldre. Arrangementet blir avholdt på Konnerud skistadion. Ordinær påmeldingsfrist var 24.1.18. Etteranmelding online så lenge det er ledig startnummer. Oppdatert startliste er lagt ut fredag kl 2050 Resultatlister lagt ut.

  • Når: 27.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Konnerud Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askland, Sigurd Eriksrud Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eggum, Linus Valentin Marinius Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fagerli, Eirik Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Emil Helbostad Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Sturla IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sand, Nils Christoffer Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Siewers-Nilsen, Jonas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjo Gustad, Andrè Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjelsbæk, Philip André Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skretteberg, Fredrik Lande Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Syvertsen, Isack Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tverberg, Håkon Johannes Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Askim, Aron Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Guttormsen, Amund Klubb Hyggen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lande, Ask Klubb Hyggen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvendal, Sondre August Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhra-Østbye, Jonas Chrisander Klubb Hyggen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten, Jonas Hole Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenberg, Thomas Chetan Klubb Hyggen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valla, Erlend Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wille, Santeri Joni Verneri Klubb Hyggen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Damskog, Oscar Klubb Hyggen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksrud, Jakob Reiar Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillaas, Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paasche, Elias Folmo Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skotte, Sondre Holmen Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørstad, Vemund Prem Heltzer Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øierud, Aksel Øhlschlägel Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Bjørn Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halfdansen, Sander Blikken Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Iversland, Olav Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Peder Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Karlsen, Sindre Løken Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melaaen, Eivind Klubb ROS, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skovlyst, Andreas Myrvold Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Valla, Torjus Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løvendal, Sebastian Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Markussen, Kristoffer Øverby Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tobiassen, Magnus Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fagerli, Kristian Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haare, Henrik Ousbey Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hennum, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kolsrud, Omund Lysne Klubb Flåværingen, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laeskogen, Gard Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandvold, Adrian Arntsen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørgård, Jørgen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dokken, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dugstad, Mats Herholdt Klubb IL Bevern Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melaaen, Jostein Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Selstø, Oskar Price Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Viksbråten, Ole Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askim, Iver Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerke, Lars Christian Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjorli, Håvar Sandqvist Klubb Vikersund IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Boström, Ted Anders Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evenstuen, Eirik Baarli Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hennum, Ole Kristian Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Magnusson, Herman Bermingrud Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melbye, Hans Christopher Klubb Tyristubben, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melbye, Peder Albert Klubb Tyristubben, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opstad, Vetle Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Askland, Valter Eriksrud Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Damskog, Christian Klubb Hyggen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Danielsen, Vetle Bugge Klubb Rjukan IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hestvedt, Alexander Stokke Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Homme, Daniel Nicolai Klubb Sturla IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Emil Mathias Martinsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løitegård, Øystein Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Kevin Haugland Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steiner, Edvard Kristoffer Sjue Klubb Mjøndalen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Syversen, Linus Klubb Botne SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Oscar Klubb Sturla IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Linnea Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aaserud, Hanna Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Feydt, Aurora Louise Klubb Hyggen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Maiken Tabithe Gretland Klubb Sturla IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hilsen, Mone Småge Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karlsen, Andrea Løken Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melbye, Anna Birgitte Klubb Tyristubben, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skovlyst, Amalie Myrvold Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørlie, Oda Vilming Klubb Hyggen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Anmarkrud, Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gascon Borgen, Nora Klubb Hyggen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gilhuus-Kiani, Ava Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Homme, Rebecca Grace Klubb Sturla IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lekve, Johanna Løvdal Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Linderud, Una Lystad Klubb Geilo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundberg, Marie Marthinsen Klubb Hyggen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Milenkovic, Milica Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riisøen, Malin Lono Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røvang, Åshild Brokhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slåtto, Emma Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syvertsen, Maya Sophie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Edvardsen, Una Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hobbelstad, Mina Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hval, Maja Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roland, Ingrid Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spangberg, Hanna Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storhaug, Johanne Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tvenge, Linnea Moen Klubb Hyggen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gilhuus-Kiani, Noor Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mundal, Kaja Tangnes Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ruud, Sara Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røvang, Øyunn Brokhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksrud, Mina Kristine Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hamgaard, Marie Løitegård Klubb Rødberg IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skrindo, Ingeborg Klubb Gol IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Turunen, Mia Owsinski Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jægtvik, Mille Vasshaug Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kihle, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linderud, Eiril Lystad Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mæland-Herheim, Synne Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slåtto, Christina Rohr Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Spangberg, Hedda Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øieren, Erle Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bønsnæs, Sophie Margrethe Nordlund Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flesseberg, Mathilde Sæter Klubb IL Bevern Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Formo, Isabella Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Omtveit, Tuva Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sand, Maren Sofie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandbråten, Vilde Stegane Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berthelsen, Sofia Biørn Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Magnusson, Johanna Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røvang, Målfrid Brokhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torvet, Louise Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finstad, Sanna Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kval, Stella Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steinsholt, Oda Katrine Fald Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baklid, Thea Sildnes Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bekken, Elena Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bodahl, Julie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovland, Oda Hatlestad Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Ragnhild Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Winnes, Amalie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonden, Inger Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Klausen, Marthe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, André Maté Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Kristian Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Glassverket IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jørstad, Anders Martin B Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Laukli, Henrik Marius Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundal, Johannes Dahl Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sælid, Simen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Geir Blom Klubb Kongsberg IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dugstad, Eirik Herholdt Klubb IL Bevern Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grønlund, Fredrik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hallingstad, Andreas Klubb Kongsberg IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Aslak Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melaaen, Bjørn Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Leo Fossholt Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Omholt, Stian Svendsen Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pettersen, Oddmund Lie Klubb Kongsberg IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ruth, Christoffer Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stangstuen, Vetle Grønnevik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Kristian Lindh Klubb Kongsberg IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Baklid, Jørgen Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøthe, Asle Klubb Torpo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hegg, Kristian Glasius Klubb Botne SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hodt, Jørgen Bakken Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høiås, Erik Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Langerud, Sivert Bjørnebo Klubb Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Laukli, Sivert Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lundteigen, Martin Engh Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sveaas, Jørgen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjerregaard, Eirik Klubb Krødsherad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Sondre Båsen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Golberg, Pål Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Goncalves, Andre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellerud, Gjermund Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kihle, Ståle Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Killingberg, Kristian Østberg Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Magnusson, Henrik Klubb Mjøndalen IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Melbye, Jon Einar Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mølmen, Knut Sindre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Paule, Jørgen Dahl Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix