Hopp til innhold

Eggedalsrennet 2018

Velkommen til Eggedalsrennet! Flotte utrekkspremier!!!

  • Når: 13.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Eggedal skole
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 13.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 13.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 13.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 13.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moland, Vemund Klubb Eggedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pletan, Isak Klubb Eggedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Mathias Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sylling, Anders Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulberg, Sigve Klubb Skrautvål IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasand, Lars Kristian Klubb Eggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnsrud, August Marken Klubb Eggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Hans Peder Grøterud Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Guttormsen, Amund Klubb Hyggen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lankin, Dmitrij Klubb Eggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molenaar, Emil Storhaug Klubb Vikersund IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stake, Vetle Plassen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolbjørnsrud, Olliver Klubb Eggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lollik-Andersen, Magnus Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molenaar, Kristoffer Klubb Vikersund IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryen, Ole Håkon Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støvern, Sondre Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sylling, Even Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wichmann, Magnus Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øierud, Aksel Øhlschlägel Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugene, Anders Skeie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Molenaar, Kasper Klubb Vikersund IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugøy, Einar Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borkholm-Røstum, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Botnen, Lars Peder Olebakken Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Lars Christian Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjorli, Håvar Sandqvist Klubb Vikersund IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rolfstad, Sindre Slevikmoen Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Håkon Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løitegård, Øystein Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molenaar, Filip Storhaug Klubb Vikersund IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røed, Eirik Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaaden, Eivind Wichmann Klubb Vikersund IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steiner, Edvard Kristoffer Sjue Klubb Mjøndalen IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glesne, Silje Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hilsen, Mone Småge Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lien, Ane Solum Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stensvik, Julie Svartås Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støvern, Ida Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borkholm-Røstum, Selma Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundberg, Marie Marthinsen Klubb Hyggen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riisøen, Malin Lono Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røvang, Åshild Brokhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Råen, Kine Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hobbelstad, Mina Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hval, Maja Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lien, Oda Solum Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Elsa Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ødegård, Ingrid Klubb Eggedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Besserud, Erika Roland Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røvang, Øyunn Brokhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamgaard, Marie Løitegård Klubb Rødberg IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jægtvik, Mille Vasshaug Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kihle, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Spangberg, Hedda Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hollerud, Amalie Klubb Eggedal IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Omtveit, Tuva Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rukke, Sanne Klubb Nesbyen IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryen, Anne Guro Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandbråten, Vilde Stegane Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fragått, Helga Hjelmeset Klubb Øvre Sigdal IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gohn, Henriette Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolbjørnsrud, Linea Wærsted Klubb Eggedal IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røvang, Målfrid Brokhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svanheld, Vilde Muledal Klubb Torpo IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torvet, Louise Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ulberg, Silje Vadla Klubb Skrautvål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkholm-Røstum, Vebjørn Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregaard, Eirik Klubb Krødsherad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellerud, Gjermund Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulberg, Stian Klubb Skrautvål IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiersdalen, Øystein Klubb Nedre Sigdal IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
Snorre Veggan