Hopp til innhold

Hovedlandsrenn alpint U15 & U16

Hovedlandsrenn for jenter og gutter U15 & U16 arrangeres i Hemsedal - alle disipliner; Utfor, Super g, Super kombi, storslalåm, slalåm og teamevent parallellslalåm. Åpen påmelding for alle som deltatt i minst 4 kretskvalikrenn. Frist 21.3. Kretsen bekrefter at alle påmeldte fra resp. krets har deltatt i minst 4 kretskvalikrenn ved å sende puljeplasseringsliste til info@alpingruppa.no innen 4.4. Nyhet i år er at det skal kjøres egen klasse for U15 og U16. Mandag er første lagledermøte. Tirsdag-onsdag er det fartstrening som er obligatorisk for de som skal delta i utfor torsdag. Teamevent parallellslalåm arrangeres torsdagskveld i Holdeløypa. Fredag er det super G og super kombislalåm. Lørdag blir det storslalåm for jenter og gutter U16 og slalåm for jenter og gutter U15. Søndag storslalåm for U15 og slalåm for U16. Løperkveld på O´Learys etter teameventet torsdag og Foresattekveld på O´Learys fredagkveld. Lodgen spiseri; Tacoaften fredag og Biff & Pizzaaften lørdag.

  • Når: 10.4 - 15.04.2018
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.04.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening Startkontingent 275 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.04.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.04.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening Startkontingent 275 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.04.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.04.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15-16 år - Obl. utfortrening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Aas, Jonas Bræin Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Aashagen, Sondre Stedje Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Andersen, Markus Mass Klubb Østfold Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Brekkan, Mathias Bernardino Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bugge, Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Carolin, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Freuchen, Felix Theodore Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Goll-Rasmussen, Jacob Frederic Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Halseide, Simon Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hansen, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Håkonsen, Fredrik Arctander Kraknes Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Isaksen, Emil Meier Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Karlsen, Magnus Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kjøs, Henrik Skjeldrum Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kraknes, Victor Lamark Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Krohn, Oliver Andreas Stokkedal Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kvæl, Daniel Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kyte, Andreas August Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lindblad, Jonathan Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lyssand, Sondre Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lødøen, Trym Dalset Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Meltvedt, Magnus Klubb Njård Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Østfold Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Måleng, Stian Klubb Østfold Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Nyberg, Christoffer Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Olsen, Oliver Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Oppegaard, Stian Mollestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Plukkerud, Joakim Tjønntveit Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Rasmussen, Marius Nicolai Skage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Rygh Kjelsli, Victor Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sanderberg, Dag Martin Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Scheele, William August Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Selte, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Skard, Theodor Piene Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Stenhaugen, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Stueflaten, Noah Quist Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Ulven, Anders Utheim Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Waaler, Ørjan Olesen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Wattø-Sakshaug, Marcus Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Wold, Ulric Andre Thorolfsen Klubb Østfold Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Øiom, Henrik Viken Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Åmbakk, Bendik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Aas, Jonas Bræin Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Aashagen, Sondre Stedje Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Altmann, Thomas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Markus Mass Klubb Østfold Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Asheim, Rudy Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Benningstad, Jørgen Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brekkan, Mathias Bernardino Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Carolin, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dingsør, Peder Henriksen Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Freuchen, Felix Theodore Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frid, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gjeraldstveit, Torje Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Goll-Rasmussen, Jacob Frederic Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Greibrok, Trym Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halseide, Helge Rognerud Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halseide, Simon Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hamre, Sebastian Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Henni, Fredrik Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Husebø, Remi Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Håkonsen, Fredrik Arctander Kraknes Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Isaksen, Emil Meier Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Magnus Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kjøs, Henrik Skjeldrum Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Klöck, Hans Lasse Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kollandsrud, Martin Walentin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kraknes, Victor Lamark Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Oliver Andreas Stokkedal Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kvæl, Daniel Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kyte, Andreas August Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lindblad, Jonathan Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lyssand, Sondre Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lødøen, Trym Dalset Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Masdal, Mikael Arthur Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meltvedt, Magnus Klubb Njård Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Middelthon-Heggheim, Herman Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Østfold Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Johannes Tunli Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Andreas Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Måleng, Stian Klubb Østfold Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Christoffer Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Oliver Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, August Gran Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Oppegaard, Stian Mollestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Osvik, Conrad Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Plukkerud, Joakim Tjønntveit Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Marius Nicolai Skage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rygh Kjelsli, Victor Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sanderberg, Dag Martin Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Scheele, William August Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Selte, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sjøbrend, Sindre Berg Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skard, Theodor Piene Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ski, Emil Johannes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stenhaugen, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stueflaten, Noah Quist Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sætre, David Schön Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tandrevold, Marius Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ulven, Anders Utheim Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Waaler, Ørjan Olesen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wattø-Sakshaug, Marcus Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wold, Ulric Andre Thorolfsen Klubb Østfold Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Øiom, Henrik Viken Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Øiseth-Persson, Torstein Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Åmbakk, Bendik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Aas, Jonas Bræin Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Aashagen, Sondre Stedje Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Altmann, Thomas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Markus Mass Klubb Østfold Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Asheim, Rudy Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Benningstad, Jørgen Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekkan, Mathias Bernardino Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Carolin, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dingsør, Peder Henriksen Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Freuchen, Felix Theodore Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Frid, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjeraldstveit, Torje Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Goll-Rasmussen, Jacob Frederic Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Greibrok, Trym Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Halseide, Helge Rognerud Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Halseide, Simon Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hamre, Sebastian Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Henni, Fredrik Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Husebø, Remi Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Håkonsen, Fredrik Arctander Kraknes Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Isaksen, Emil Meier Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Magnus Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjøs, Henrik Skjeldrum Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Klöck, Hans Lasse Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kollandsrud, Martin Walentin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kraknes, Victor Lamark Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Oliver Andreas Stokkedal Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvæl, Daniel Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyte, Andreas August Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lyssand, Sondre Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødøen, Trym Dalset Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Masdal, Mikael Arthur Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meltvedt, Magnus Klubb Njård Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Middelthon-Heggheim, Herman Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Østfold Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Johannes Tunli Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Andreas Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Måleng, Stian Klubb Østfold Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nyberg, Christoffer Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oliver Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, August Gran Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Oppegaard, Stian Mollestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Osvik, Conrad Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Plukkerud, Joakim Tjønntveit Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Marius Nicolai Skage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rygh Kjelsli, Victor Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sanderberg, Dag Martin Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Scheele, William August Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Selte, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjøbrend, Sindre Berg Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skard, Theodor Piene Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ski, Emil Johannes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenhaugen, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stueflaten, Noah Quist Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sætre, David Schön Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tandrevold, Marius Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulven, Anders Utheim Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Waaler, Ørjan Olesen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wattø-Sakshaug, Marcus Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wold, Ulric Andre Thorolfsen Klubb Østfold Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Øiom, Henrik Viken Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Øiseth-Persson, Torstein Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Åmbakk, Bendik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Aas, Jonas Bræin Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Aashagen, Sondre Stedje Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Altmann, Thomas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Andersen, Markus Mass Klubb Østfold Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Asheim, Rudy Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Benningstad, Jørgen Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Brekkan, Mathias Bernardino Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bugge, Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Carolin, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Dingsør, Peder Henriksen Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Freuchen, Felix Theodore Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Frid, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Gjeraldstveit, Torje Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Goll-Rasmussen, Jacob Frederic Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Halseide, Helge Rognerud Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Halseide, Simon Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hansen, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Håkonsen, Fredrik Arctander Kraknes Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Isaksen, Emil Meier Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Karlsen, Magnus Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kjøs, Henrik Skjeldrum Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Klöck, Hans Lasse Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kollandsrud, Martin Walentin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kraknes, Victor Lamark Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Krohn, Oliver Andreas Stokkedal Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kvæl, Daniel Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kyte, Andreas August Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lindblad, Jonathan Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lyssand, Sondre Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lødøen, Trym Dalset Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Masdal, Mikael Arthur Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Meltvedt, Magnus Klubb Njård Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Østfold Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Måleng, Stian Klubb Østfold Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Nyberg, Christoffer Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Olsen, Oliver Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Oppegaard, Stian Mollestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Osvik, Conrad Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Plukkerud, Joakim Tjønntveit Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rasmussen, Marius Nicolai Skage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rygh Kjelsli, Victor Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sanderberg, Dag Martin Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Scheele, William August Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Selte, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sjøbrend, Sindre Berg Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Skard, Theodor Piene Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Ski, Emil Johannes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Stenhaugen, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Stueflaten, Noah Quist Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sætre, David Schön Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Ulven, Anders Utheim Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Waaler, Ørjan Olesen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Wattø-Sakshaug, Marcus Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Wold, Ulric Andre Thorolfsen Klubb Østfold Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Øiom, Henrik Viken Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Åmbakk, Bendik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon

G 15-16 år - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Aas, Jonas Bræin Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Aashagen, Sondre Stedje Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Andersen, Markus Mass Klubb Østfold Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Brekkan, Mathias Bernardino Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Bugge, Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Carolin, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Freuchen, Felix Theodore Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Goll-Rasmussen, Jacob Frederic Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Halseide, Simon Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hansen, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Håkonsen, Fredrik Arctander Kraknes Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Isaksen, Emil Meier Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Karlsen, Magnus Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Kjøs, Henrik Skjeldrum Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Kraknes, Victor Lamark Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Krohn, Oliver Andreas Stokkedal Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Kvæl, Daniel Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Kyte, Andreas August Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Lindblad, Jonathan Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Lyssand, Sondre Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Lødøen, Trym Dalset Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Meltvedt, Magnus Klubb Njård Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Østfold Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Måleng, Stian Klubb Østfold Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Nyberg, Christoffer Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Olsen, Oliver Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Oppegaard, Stian Mollestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Plukkerud, Joakim Tjønntveit Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Rasmussen, Marius Nicolai Skage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Rygh Kjelsli, Victor Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Sanderberg, Dag Martin Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Scheele, William August Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Selte, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Skard, Theodor Piene Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Stenhaugen, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Stueflaten, Noah Quist Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Ulven, Anders Utheim Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Waaler, Ørjan Olesen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Wattø-Sakshaug, Marcus Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Wold, Ulric Andre Thorolfsen Klubb Østfold Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Øiom, Henrik Viken Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Åmbakk, Bendik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor

J 15-16 år - Obl. utfortrening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Marte Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Arntzen, Dina Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Brenne, Oda Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Børsum, Nora Kristine Gomnæs Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Clason, Julia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Dietrichson, Hedvig Nicolaysen Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Egge, Maja Enerhaug Klubb Haslum IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Fjeldstad, Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hall, Nora Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hauksdottir, Adalbjörg Lilly Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hovde, Nora Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Jensen, Synne Flatheim Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Jonson, Frida Alm Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Korsvold, Lina Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kvaase-Wensaas, Matilde Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Langehaug, Nora Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Laupstad, Linnéa Solvoll Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Madsen, Kristiane Roer Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Moen, Stina Melida Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Mortensen, Thea Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Nordvik, Victoria Therese Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Nygård, Sara Furelid Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Olstad, Kari Klubb Bardu Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Pettersen, Nora Johanna Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Refsnes, Oda Paxal Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Reinsnes, Rebekka Røsok Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Risan, Emilie Wildhagen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Rønningen, Anne Guro Hofseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Stene, Venezia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sund, Pernille Solback Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sund, Mathilde Solback Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Søgaard, Kristin Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Trones, Camilla Nelly Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Tønnessen, Hedvig Theodine Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Valde, Maia Søe Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Wendelborg, Oda Karoline Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Aarbakke, Astrid Eldevik Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Aarnes, Martine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Louise Wiborg Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Arnesen, Marte Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Arntzen, Dina Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ask, Kari Anne Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Benestad, Julie Rebecca Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Benningstad, Lotte Willemke Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brenne, Oda Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brodahl, Madeleine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Børsum, Nora Kristine Gomnæs Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Clason, Julia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Nicolaysen Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Egge, Maja Enerhaug Klubb Haslum IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fjeldstad, Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Grønningsæter, Thea Klubb Ørskogfjell Skilag Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hall, Nora Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hauksdottir, Adalbjörg Lilly Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hopsdal, Maren Midttun Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hottran, Tuva Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hovde, Nora Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Eggedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jensen, Synne Flatheim Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jonson, Frida Alm Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Eva Katharina Andresen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Sara Hamre Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kjos, Malin Heggedal Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Korneliussen, Thea Margrethe Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Korsvold, Lina Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kvaase-Wensaas, Matilde Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Langehaug, Nora Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Linnéa Solvoll Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lekve, Eli Hemstad Klubb Odda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lucatelli, Maya Murstad Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lyche, Mille Sophie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Madsen, Kristiane Roer Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Malmer-Høvik, Vilde Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Stina Melida Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Fredrikke Christine Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Thea Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myrvang, Hannah Rasen Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nordvik, Victoria Therese Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Sara Furelid Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Ida Munthe Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olstad, Kari Klubb Bardu Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Tuva Søndervik Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Pettersen, Hermine Lunder Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Pettersen, Nora Johanna Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Refsnes, Oda Paxal Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Reinsnes, Rebekka Røsok Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Risan, Emilie Wildhagen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rønningen, Hannah Skogstad Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rønningen, Anne Guro Hofseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Schicht, Celina Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skreien, Albertine Berg Klubb Odda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stene, Venezia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sund, Pernille Solback Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sund, Mathilde Solback Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Kristin Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Trones, Camilla Nelly Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tønnessen, Hedvig Theodine Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Valde, Maia Søe Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Oda Karoline Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Zwieten, Fien van Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Øye, Eline Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Aarbakke, Astrid Eldevik Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Aarnes, Martine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Louise Wiborg Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Marte Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Arntzen, Dina Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ask, Kari Anne Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Benestad, Julie Rebecca Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Benningstad, Lotte Willemke Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenne, Oda Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodahl, Madeleine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Børsum, Nora Kristine Gomnæs Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Clason, Julia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Nicolaysen Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Egge, Maja Enerhaug Klubb Haslum IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fjeldstad, Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grønningsæter, Thea Klubb Ørskogfjell Skilag Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hall, Nora Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauksdottir, Adalbjörg Lilly Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hopsdal, Maren Midttun Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hottran, Tuva Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovde, Nora Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Eggedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jensen, Synne Flatheim Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jonson, Frida Alm Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Eva Katharina Andresen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Sara Hamre Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjos, Malin Heggedal Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Korneliussen, Thea Margrethe Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Korsvold, Lina Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvaase-Wensaas, Matilde Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Langehaug, Nora Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Linnéa Solvoll Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lekve, Eli Hemstad Klubb Odda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lyche, Mille Sophie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Madsen, Kristiane Roer Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Malmer-Høvik, Vilde Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Stina Melida Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Moltzau, Fredrikke Christine Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Thea Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrvang, Hannah Rasen Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordvik, Victoria Therese Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Sara Furelid Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Ida Munthe Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olstad, Kari Klubb Bardu Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Tuva Søndervik Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pettersen, Hermine Lunder Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pettersen, Nora Johanna Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Refsnes, Oda Paxal Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Reinsnes, Rebekka Røsok Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Risan, Emilie Wildhagen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rønningen, Hannah Skogstad Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rønningen, Anne Guro Hofseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Schicht, Celina Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skreien, Albertine Berg Klubb Odda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stene, Venezia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Pernille Solback Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Mathilde Solback Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Kristin Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Trones, Camilla Nelly Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tønnessen, Hedvig Theodine Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Valde, Maia Søe Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wendelborg, Oda Karoline Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Zwieten, Fien van Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Øye, Eline Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Aarnes, Martine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Andersen, Louise Wiborg Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Arnesen, Marte Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Arntzen, Dina Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Benestad, Julie Rebecca Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Benningstad, Lotte Willemke Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Brenne, Oda Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Brodahl, Madeleine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Børsum, Nora Kristine Gomnæs Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Clason, Julia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Dietrichson, Hedvig Nicolaysen Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Egge, Maja Enerhaug Klubb Haslum IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Fjeldstad, Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Grønningsæter, Thea Klubb Ørskogfjell Skilag Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hall, Nora Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hauksdottir, Adalbjörg Lilly Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hopsdal, Maren Midttun Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hovde, Nora Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Eggedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Jensen, Synne Flatheim Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Jonson, Frida Alm Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Karlsen, Sara Hamre Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Korsvold, Lina Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kvaase-Wensaas, Matilde Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Langehaug, Nora Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Laupstad, Linnéa Solvoll Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lyche, Mille Sophie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Madsen, Kristiane Roer Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Moen, Stina Melida Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Mortensen, Thea Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Myrvang, Hannah Rasen Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Nordvik, Victoria Therese Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Nygård, Sara Furelid Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Olstad, Kari Klubb Bardu Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Pettersen, Nora Johanna Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Refsnes, Oda Paxal Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Reinsnes, Rebekka Røsok Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Risan, Emilie Wildhagen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rønningen, Anne Guro Hofseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Schicht, Celina Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Stene, Venezia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sund, Pernille Solback Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sund, Mathilde Solback Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Søgaard, Kristin Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Trones, Camilla Nelly Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Tønnessen, Hedvig Theodine Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Valde, Maia Søe Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Wendelborg, Oda Karoline Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Zwieten, Fien van Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Øye, Eline Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon

J 15-16 år - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Marte Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Arntzen, Dina Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Brenne, Oda Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Børsum, Nora Kristine Gomnæs Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Clason, Julia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Dietrichson, Hedvig Nicolaysen Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Egge, Maja Enerhaug Klubb Haslum IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Fjeldstad, Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hall, Nora Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hauksdottir, Adalbjörg Lilly Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hovde, Nora Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Jensen, Synne Flatheim Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Jonson, Frida Alm Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Korsvold, Lina Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Kvaase-Wensaas, Matilde Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Langehaug, Nora Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Laupstad, Linnéa Solvoll Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Madsen, Kristiane Roer Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Moen, Stina Melida Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Mortensen, Thea Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Nordvik, Victoria Therese Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Nygård, Sara Furelid Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Olstad, Kari Klubb Bardu Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Pettersen, Nora Johanna Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Refsnes, Oda Paxal Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Reinsnes, Rebekka Røsok Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Risan, Emilie Wildhagen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Rønningen, Anne Guro Hofseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Stene, Venezia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Sund, Pernille Solback Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Sund, Mathilde Solback Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Søgaard, Kristin Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Trones, Camilla Nelly Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Tønnessen, Hedvig Theodine Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Valde, Maia Søe Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Wendelborg, Oda Karoline Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix