Hopp til innhold

KM Super-G + SSL, ÅL

Det legges opp til 3 fartstreningsdager på Ål i forkant av KM Super-G lørdag. KM SSL søndag, kretskvalik HL/TL begge dager. Kretsmesterskap for 13 år og eldre. Rennet Søndag 4/2 gjennomføres sammen med Sonerenn Ål. Dvs at 10 år og yngre melder seg på sonerennet og U12 og eldre melder seg på KM/Kvalifiseringsrenn.

  • Når: 3.2 - 04.02.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: ÅL
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.02.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.02.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.02.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.02.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.02.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.02.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.02.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.02.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.02.2018 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.02.2018 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.02.2018 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.02.2018 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.02.2018 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.02.2018 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.02.2018 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Sander Sebastian Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjertsen, Jonathan Opsahl Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Daniel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Juven, Erlend Klubb Nesbyen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristinsson, Mikael Thor Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Spiten, Hermod Solberg Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wijnans, Niels Herman Reinier Angelique Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Østenfor, Simen Klubb Nesbyen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bjørge, Sander Sebastian Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gjertsen, Jonathan Opsahl Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Daniel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Spiten, Hermod Solberg Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Wijnans, Niels Herman Reinier Angelique Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Helgheim, Vetle Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Malmer-Høvik, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn MARIN, RAUL-NICOLAE Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Armand Statle Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundby, Kristian Syrtveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Helgheim, Vetle Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Malmer-Høvik, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn MARIN, RAUL-NICOLAE Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Marwell-Hauge, Christopher Armand Statle Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sundby, Kristian Syrtveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Gjøran Olav Kagiavas Klubb Aron Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Moen, Gjøran Olav Kagiavas Klubb Aron Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anfinset, Idun Almås Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandelien, Mari Klubb Ål IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinseth, Siril Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm-Hansen, Agnes Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anfinset, Idun Almås Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Steinseth, Siril Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strøm-Hansen, Agnes Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bille-Larsen, Maxine Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Birksdottir, Esther Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Claussen, Anna Myrvang Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Eline Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sherlock, Kaja Bjørnsen Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Spiten, Hedda Solberg Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Maja Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bille-Larsen, Maxine Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Birksdottir, Esther Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Claussen, Anna Myrvang Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Myhre, Eline Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sherlock, Kaja Bjørnsen Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Spiten, Hedda Solberg Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Veslehaug, Maja Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benestad, Julie Rebecca Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauksdottir, Adalbjörg Lilly Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jonson, Frida Alm Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lyche, Mille Sophie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Madsen, Kristiane Roer Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Malmer-Høvik, Vilde Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjåstad, Stine Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benestad, Julie Rebecca Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hauksdottir, Adalbjörg Lilly Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jonson, Frida Alm Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lyche, Mille Sophie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Madsen, Kristiane Roer Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Malmer-Høvik, Vilde Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sjåstad, Stine Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

U Kvinner Synshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm

U Kvinner Synshemmet - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Super-G

U Menn Synshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Skiklubb Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm

U Menn Synshemmet - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Skiklubb Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix