Hopp til innhold

KM Super-G + SSL, ÅL

Det legges opp til 3 fartstreningsdager på Ål i forkant av KM Super-G lørdag. KM SSL søndag, kretskvalik HL/TL begge dager. Kretsmesterskap for 13 år og eldre. Rennet Søndag 4/2 gjennomføres sammen med Sonerenn Ål. Dvs at 10 år og yngre melder seg på sonerennet og U12 og eldre melder seg på KM/Kvalifiseringsrenn.

  • Når: 3.2 - 04.02.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: ÅL
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.02.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.02.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.02.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.02.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.02.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.02.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.02.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.02.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.02.2018 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.02.2018 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.02.2018 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.02.2018 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.02.2018 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.02.2018 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.02.2018 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.02.2018 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Daniel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wijnans, Niels Herman Reinier Angelique Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Daniel Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Wijnans, Niels Herman Reinier Angelique Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundby, Kristian Syrtveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sundby, Kristian Syrtveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anfinset, Idun Almås Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandelien, Mari Klubb Ål IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinseth, Siril Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anfinset, Idun Almås Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Steinseth, Siril Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bille-Larsen, Maxine Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Maja Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bille-Larsen, Maxine Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Veslehaug, Maja Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benestad, Julie Rebecca Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauksdottir, Adalbjörg Lilly Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjåstad, Stine Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benestad, Julie Rebecca Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hauksdottir, Adalbjörg Lilly Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sjåstad, Stine Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

U Kvinner Synshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm

U Kvinner Synshemmet - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Super-G
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix