Hopp til innhold

Extra Rennet

Innbydelse EXTRA-rennet 2018 Det tradisjonelle EXTRA-rennet er i år lørdag 27. januar 2018. Sted: Idrettsparken Hoppsenter på Kongsberg (GPS: 32V535196 6616063) E134 gjennom Kongsberg, ca 1,7 kilometer på riksvei 40 langs elva, ta så til venstre inn Idrettsveien Starttid K3, K5, K10, K25: kl. 11:00 K41 blir åpen for trening mens det hoppes i de minste bakkene. Starttid K41: ca. kl. 13:30 Påmelding innen onsdag 24. januar på MinIdrett. Alternativt på mail: kifhopp@gmail.com Startkontingent: 16 år og yngre kr. 100,- Junior kr. 115,- Senior kr. 130,- Betales på forhånd til konto nr. 2250.17.72546 (husk kvittering) Vi har Vipps (konto: 131279) for betaling av parkering, startkontingenter og kioskvarer m.m. Bakkeinndeling er K5, K10, K25 og K41 Det trekkes ut to vinnere av gavekort på hoppdresser fra Meininger. http://www.meininger-jumpsuits.de/order_outlet_e.php

  • Når: 27.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Idrettsparken Hoppsenter
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 10 år og y. Øvelse K10 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 10 år og y. Øvelse K25 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse K10 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse K25 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse K41 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse K25 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse K41 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 12 år og e. Øvelse K10 Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse G Rekruttklasse Øvelse K5 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Gutter RC A Øvelse K41 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Gutter RC B Øvelse K41 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Gutter RC C Øvelse K41 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Gutter RC D Øvelse K25 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 10 år og y. Øvelse K10 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 10 år og y. Øvelse K25 Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse K10 Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse K25 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse K41 Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse K25 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse K41 Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse J 12 år og e. Øvelse K10 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J rekruttklasse Øvelse K5 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Jenter RC B Øvelse K41 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Jenter RC A Øvelse K41 Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse Jenter RC C Øvelse K41 Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse Jenter RC D Øvelse K25 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K junior Øvelse K41 Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse K senior Øvelse K41 Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse K Veteran Øvelse K41 Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse M junior Øvelse K41 Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse M senior Øvelse K41 Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse M Veteran Øvelse K41 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Rekruttklasse K3 Øvelse JA Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år og y. - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brovold, Sebastian Klubb Hof IL Klasse G 10 år og y. Øvelse K10
Navn Finding, Daniel Calvin Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse G 10 år og y. Øvelse K10
Navn Frågåt, Emil Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse G 10 år og y. Øvelse K10
Navn Haugholt, Jonas Haffner Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse G 10 år og y. Øvelse K10
Navn Johansen, Tobias Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 10 år og y. Øvelse K10
Navn Kaiser, Kristian Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse G 10 år og y. Øvelse K10
Navn Kallum, Oskar Bommen Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år og y. Øvelse K10
Navn Moan, Oliver Haugerud Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år og y. Øvelse K10
Navn Steen-Brørs, Aksel Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år og y. Øvelse K10

G 10 år og y. - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Emil Simensen Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år og y. Øvelse K25
Navn Kongsgård, Tim Asphaug Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år og y. Øvelse K25
Navn Moan, Oliver Haugerud Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år og y. Øvelse K25

G 11 år - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rogstad, Anton B. Klubb Kongsberg IF Klasse G 11 år Øvelse K10

G 11 år - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugland, Halvor Klubb Heddal IL Klasse G 11 år Øvelse K25
Navn Lund, Guttorm Klubb Rollag og Veggli IL Klasse G 11 år Øvelse K25
Navn Rauland, Andre Klubb Heddal IL Klasse G 11 år Øvelse K25
Navn Sørensen, Stian August Klubb Kongsberg IF Klasse G 11 år Øvelse K25
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse G 11 år Øvelse K25

G 11 år - K41

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugland, Halvor Klubb Heddal IL Klasse G 11 år Øvelse K41
Navn Rauland, Andre Klubb Heddal IL Klasse G 11 år Øvelse K41
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse G 11 år Øvelse K41

G 12 år - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sander Hallanger Klubb Botne SK Klasse G 12 år Øvelse K25
Navn Stensland-Larsen, Brage Klubb Sandar IL Klasse G 12 år Øvelse K25
Navn Strandbråten, Mats Klubb Kongsberg IF Klasse G 12 år Øvelse K25
Navn Tollefsen, Sondre Sporan Klubb Rollag og Veggli IL Klasse G 12 år Øvelse K25

G 12 år - K41

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sander Hallanger Klubb Botne SK Klasse G 12 år Øvelse K41
Navn Omholt, Sverre Nygård Klubb Veme Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse K41
Navn Rønningen, Elias Klubb Hof IL Klasse G 12 år Øvelse K41
Navn Sandsether, Noah Espenhahn Klubb Røykenhopp Klasse G 12 år Øvelse K41
Navn Stensland-Larsen, Brage Klubb Sandar IL Klasse G 12 år Øvelse K41
Navn Tollefsen, Sondre Sporan Klubb Rollag og Veggli IL Klasse G 12 år Øvelse K41

G Rekruttklasse - K5

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frågåt, Magnus Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse G Rekruttklasse Øvelse K5
Navn Sloreby, Peder Klubb Kongsberg IF Klasse G Rekruttklasse Øvelse K5

Gutter RC A - K41

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter RC A Øvelse K41
Navn Halfdansen, Herman Blikken Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Gutter RC A Øvelse K41

Gutter RC B - K41

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Sander Modalen Klubb Vikersund IF Klasse Gutter RC B Øvelse K41
Navn Kaiser, Martin Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Gutter RC B Øvelse K41
Navn Stensby, William Leonardsen Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter RC B Øvelse K41

Gutter RC C - K41

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hartvedt, Conrad Adelsten Klubb Heddal IL Klasse Gutter RC C Øvelse K41
Navn Hoel, John Helge Dalbak Klubb Koll, IL Klasse Gutter RC C Øvelse K41
Navn Rauland, Brede Klubb Heddal IL Klasse Gutter RC C Øvelse K41
Navn Tollefsen, Gaute Sporan Klubb Rollag og Veggli IL Klasse Gutter RC C Øvelse K41

Gutter RC D - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Foss, Ola Klubb Eggedal IL Klasse Gutter RC D Øvelse K25
Navn Hofton, Henrik Klubb Eggedal IL Klasse Gutter RC D Øvelse K25
Navn Johansen, Thorstein Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Gutter RC D Øvelse K25

J 10 år og y. - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugholt, Emilie Haffner Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse J 10 år og y. Øvelse K10
Navn Strand, Tuva Birgitte Solberg Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år og y. Øvelse K10

J 11 år - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Biksrud, Mia Klubb Eggedal IL Klasse J 11 år Øvelse K25

J 12 år - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Marie Hotvedt Klubb Kongsberg IF Klasse J 12 år Øvelse K25

J 12 år og e. - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Liane, Marie Klubb Kongsberg IF Klasse J 12 år og e. Øvelse K10
Navn Wagner, Sara Beate Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse J 12 år og e. Øvelse K10

J rekruttklasse - K5

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Pippi Aurora Simensen Klubb Holeværingen IL Klasse J rekruttklasse Øvelse K5
Navn Kallum, Hanna Bommen Klubb Kongsberg IF Klasse J rekruttklasse Øvelse K5
Navn Mauno Aanjesen, Tuva Klubb Heddal IL Klasse J rekruttklasse Øvelse K5
Navn Sørensen, Julia Kristine Klubb Kongsberg IF Klasse J rekruttklasse Øvelse K5

Jenter RC B - K41

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Frida Klubb Røykenhopp Klasse Jenter RC B Øvelse K41
Navn Kleven, Ingrid Hordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Jenter RC B Øvelse K41
Navn Traaserud, Heidi Dyhre Klubb Heddal IL Klasse Jenter RC B Øvelse K41

Jenter RC D - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Liane, Marie Klubb Kongsberg IF Klasse Jenter RC D Øvelse K25

M Veteran - K41

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Fredrik Klubb Røykenhopp Klasse M Veteran Øvelse K41
Navn Nes, Oddmund Klubb Kongsberg IF Klasse M Veteran Øvelse K41
NIF-EPI03, 03
Lars O. Berge