Hopp til innhold

Eiker Skifestival - Skiathlon

Skiathlon, klassisk og fristil med skibytte fra og med 13 år. Fristil med intervallstart for for 12 år og yngre. Mer informasjon ligger under https://www.eikerskiklubb.no/Eiker-Skiklubb.html

  • Når: 10.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Ormåsen - Vestfossen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 10.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10+ 10 km Skiathlon Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askland, Sigurd Eriksrud Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjeglerud, Aleksander Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagerli, Eirik Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvf, Mikael Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasch, Bendik Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand, Nils Christoffer Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skretteberg, Fredrik Lande Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Petter Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sylling, Anders Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Syvertsen, Isack Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tverberg, Håkon Johannes Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aulie, Adrian Klubb Berger Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnsrud, August Marken Klubb Eggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Busland, Sondre Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eggum, Ola Sønju Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høgvoll, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kåsin, Sondre Solstad Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvendal, Sondre August Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Molenaar, Emil Storhaug Klubb Vikersund IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rudstaden, Mathias Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wille, Santeri Joni Verneri Klubb Hyggen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øverland, Marius Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Damskog, Oscar Klubb Hyggen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Hof IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillaas, Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lomsdalen, Haakon Tandberg Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulsen, Emil Østlund Klubb Vestfossen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkeberg, Sebastian Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wichmann, Magnus Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aulie, Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Halfdansen, Sander Blikken Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Karlsen, Sindre Løken Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Skovlyst, Andreas Myrvold Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Engan, Fritjof Stordalen Klubb IL Bevern Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Lohne, Ulrik Pharo Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Løvendal, Sebastian Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Tobiassen, Magnus Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Engan, Sindre Stordalen Klubb IL Bevern Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fagerli, Kristian Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Haare, Henrik Ousbey Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hallingstad, Magnus Klubb Kongsberg IF Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Laeskogen, Gard Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Borkholm-Røstum, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ellefsen, Ty Benjamin Sævareid Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Jordbru, Lukas Olai Aakerøy Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Viksbråten, Ole Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Iver Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjorli, Håvar Sandqvist Klubb Vikersund IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Halle, Sivert Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Hellstrøm, Kristian Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Phillip Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Emil Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Nerdrum, Viktor Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Rudstaden, Christian Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæterli, Lauritz Øynebråten Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæther, Eirik Paus Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Tetlie, Noah Santana Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Åsen, Casper Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri

G 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askland, Valter Eriksrud Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Damskog, Christian Klubb Hyggen IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Molenaar, Filip Storhaug Klubb Vikersund IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulsen, Sivert Østlund Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Rustadbakken, Syver Elling Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaaden, Eivind Wichmann Klubb Vikersund IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Steiner, Edvard Kristoffer Sjue Klubb Mjøndalen IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Tetlie, Lucas Santana Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hilsen, Mone Småge Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Andrea Løken Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Ane Solum Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Johanna Grongstad Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skovlyst, Amalie Myrvold Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørlie, Oda Vilming Klubb Hyggen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkholm-Røstum, Selma Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekve, Johanna Løvdal Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundberg, Marie Marthinsen Klubb Hyggen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Riisøen, Malin Lono Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Syvertsen, Maya Sophie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hobbelstad, Mina Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hval, Maja Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Oda Solum Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Ingrid Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spangberg, Hanna Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tvenge, Linnea Moen Klubb Hyggen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ødegård, Ingrid Klubb Eggedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kihle, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Slåtto, Christina Rohr Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Spangberg, Hedda Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Øieren, Erle Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Augdal, Maren Filseth Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Tuva Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Aspenes, Felicia Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Aspenes, Frida Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Busland, Thea Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Formo, Isabella Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulliksen, Mari Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulliksen, Marte Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Helmen Trontveit, Gjendine Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Hilleren, Nila Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Hilleren, Vilje Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmes, Jenny Hovdenak Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Hårvik Solum, Andrea Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Adele Marie Thon Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Riggenholt, Amalie Stensland Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Riggenholt, Vilde Stensland Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Røine Nybakken, Hermine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Salomonsen, Hedda Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Sælebakke, Anneli Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Zurcher-Grette, Eira Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Åshammer, Elise Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri

J 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahlman, Nora Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Tina Klubb Vikersund IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Lauvlid, Mina Klubb IL Skrim Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Magnusson, Johanna Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybakken, Mille Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Ida Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Zürcher-Grette, Line Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri

K 17 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Baklid, Jenny Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Estep, Katherine Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Finstad, Sanna Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Morlandstø, Silje Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

K 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Steinsholt, Oda Katrine Fald Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

K 19/20 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekken, Elena Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 17 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Kristian Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Edvardsen, Haakon Klubb Vikersund IF Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Glassverket IF Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Jørstad, Anders Martin Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sundal, Johannes Dahl Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallingstad, Andreas Klubb Kongsberg IF Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Stangstuen, Vetle Grønnevik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 19/20 år - 10+ 10 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
NIF-EPI03, 03
Snorre Veggan