Hopp til innhold

Eiker Skifestival - sprintstafett

Sprintstafett i fristil. Arrangementet inngår i Eiker Skifestival 2018. To deltagere på hvert lag. Jenter kan gå i gutteklasse. Informasjon legges ut på Eiker Skiklubbs nye hjemmeside: https://www.eikerskiklubb.no/

  • Når: 08.02.2018
  • Oppstart: 17:30
  • Hvor: Ormåsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250
Start 08.02.2018 Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Hagan Klubb Gransherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aasand, Lars Kristian Klubb Eggedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aulie, Adrian Klubb Berger Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bergan, Jan Olav Klubb IL Bevern Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørnsrud, August Marken Klubb Eggedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Buen-Bjørsnøs, Kristian Klubb IL Skrim Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Busland, Sondre Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Hyggen IF Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dahl-Sundal, Ole Tinus Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Damskog, Oscar Klubb Hyggen IF Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eggum, Ola Sønju Klubb Lier IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eikenes, Aslak Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eriksrud, Jakob Reiar Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fagerås, Markus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Hof IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Folserås, Torkil Klubb Gransherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Førsund-Njøten, Henrik Klubb Hof IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gebhardt, Ole Øyvind Klubb Lier IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Guttormsen, Amund Klubb Hyggen IF Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hoen, Christian Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holm, Isak Aleksander Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Høgvoll, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jønsson, William Fjeld Klubb Lier IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjenaas, Oliver Klubb Svene IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kolbjørnsrud, Olliver Klubb Eggedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lande, Ask Klubb Hyggen IF Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lillaas, Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lollik-Andersen, Magnus Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lomsdalen, Haakon Tandberg Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Luther, Isac Klubb Berger Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løvland, Kasper Leer Klubb Lier IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Markussen, Oliver Øverby Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Molenaar, Emil Storhaug Klubb Vikersund IF Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Molenaar, Kristoffer Klubb Vikersund IF Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myhra-Østbye, Jonas Chrisander Klubb Hyggen IF Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nybråten, Kristoffer Normann Klubb IL Skrim Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Paasche, Elias Folmo Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rudstaden, Mathias Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røkeberg, Sebastian Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røste, Simen Sommerstad Klubb IL Bevern Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skotte, Sondre Holmen Klubb Lier IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sletten, Jonas Hole Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Støvern, Sondre Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sylling, Even Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørstad, Vemund Prem Heltzer Klubb Lier IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tjøntveit, Mathias Taalesen Klubb Svene IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Torø, Martin Klubb IL Skrim Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Valla, Erlend Klubb IL Skrim Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Verås, Håkon Aam Klubb IL Skrim Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vinda, Benjamin Klubb Lier IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Lier IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wichmann, Magnus Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wille, Santeri Joni Verneri Klubb Hyggen IF Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ødegård, Ingrid Klubb Eggedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øierud, Aksel Øhlschlägel Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

G 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Agard, Bjørn Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aulie, Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bolkesjø, Halvor Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Engan, Fritjof Stordalen Klubb IL Bevern Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Halfdansen, Sander Blikken Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hayden-Pettersen, Jonas Klubb Konnerud IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hoen, Christopher Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holm, Ole Andreas Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lohne, Ulrik Pharo Klubb Drammen Strong Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løvendal, Sebastian Klubb Drammen Strong Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Markussen, Kristoffer Øverby Klubb Konnerud IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Melaaen, Eivind Klubb ROS, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Molenaar, Kasper Klubb Vikersund IF Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nes, Henrik Holm Klubb Vikersund IF Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Jon Sebastian Klubb Lier IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Randby, Nora Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rosenlund, Sindre Klubb Simostranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Runningen, Jørand Klubb Lier IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønning, Marcus Klubb Gransherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn S Engedahl, Jakob Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Samuelsen, Noah Rosenlund Klubb Simostranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjelbred, Borgar Klubb IL Bevern Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skovlyst, Andreas Myrvold Klubb IL Skrim Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sveaas, Fredrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Teigen, Oliver Andrés Åsly Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thiis-Evensen, Oskar Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb IL Skrim Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Valla, Torjus Klubb IL Skrim Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vinda, Jonathan Klubb Lier IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

G 15-16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Tobias Stolen Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Borkholm-Røstum, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Buen-Bjørsnøs, Sander Klubb IL Skrim Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dugstad, Mats Herholdt Klubb IL Bevern Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Engan, Sindre Stordalen Klubb IL Bevern Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fagerli, Kristian Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haare, Henrik Ousbey Klubb IL Skrim Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Halfdansen, Herman Blikken Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hallingstad, Magnus Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Melaaen, Jostein Klubb ROS, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjeldal, Alv Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Soldal, Sigve Lunde Klubb IL Skrim Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Valla, Kristian Klubb IL Skrim Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri

J 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Borkholm-Røstum, Selma Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Botnen, Ida Sofie Olebakken Klubb Konnerud IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bøhn, Elisabeth Haugerud Klubb Konnerud IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Edvardsen, Una Klubb IL Skrim Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gustavsen, Sara Wear Klubb Hyggen IF Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hobbelstad, Mina Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Klevstad, Helene Klubb IL Bevern Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lekve, Johanna Løvdal Klubb IL Skrim Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lien, Oda Solum Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lundberg, Marie Marthinsen Klubb Hyggen IF Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Luther, Filippa Klubb Berger Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lysheden-Vogt, Elsa Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Renard, Elise Klubb IL Bevern Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Riisøen, Malin Lono Klubb Konnerud IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Roland, Ingrid Klubb IL Skrim Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Råen, Kine Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sloreby, Alma Klubb IL Skrim Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Spangberg, Hanna Klubb Konnerud IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storhaug, Johanne Klubb Konnerud IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Syvertsen, Maya Sophie Klubb Konnerud IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørlie, Oda Vilming Klubb Hyggen IF Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tvenge, Linnea Moen Klubb Hyggen IF Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wærsted, Katja Marie Ringvoll Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

J 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Elise Klubb IL Bevern Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Besserud, Erika Roland Klubb Eggedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bøen, Sanna Wirum Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dokken, Maria Tormodsgard Klubb Svene IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eriksrud, Mina Kristine Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fløtaker, Synne Klubb Svene IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Folseraas, Vilde Nyheim Klubb Gransherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gustafsson, Ingvild Klubb IL Bevern Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagavold, Eirill Ulberg Klubb Konnerud IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haukvik, Anette Løvik Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johnsen, Mina Akiko Horni Klubb ROS, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jørgensen, Sarah Reutervall Lundqvist Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvarme, Marie Klubb ROS, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Madsen, Kirstine Opsahl Klubb Konnerud IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røste, Synne Sommerstad Klubb IL Bevern Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solnørdal, Astrid Havig Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Turunen, Mia Owsinski Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ødegård, Karen Klubb Eggedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

J 15-16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fagerås, Tiril Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Flesseberg, Mathilde Sæter Klubb IL Bevern Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haavengen, Åsne Klubb IL Bevern Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jægtvik, Mille Vasshaug Klubb Konnerud IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kihle, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moholth, Konstanse Klubb IL Bevern Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Ellen Pernille Klubb Lier IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Spangberg, Hedda Klubb Konnerud IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Winsvold, Linnea Klubb Lier IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øieren, Erle Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øverby, Mari Klubb IL Bevern Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri

Kvinner junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bodahl, Julie Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dugstad, Line Herholdt Klubb IL Bevern Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Estep, Katherine Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Finstad, Sanna Klubb IL Bevern Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Morlandstø, Silje Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Steinsholt, Oda Katrine Fald Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri

Menn junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Kristian Lindh Klubb Kongsberg IF Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Antonsen, Sebastian Stolen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berg, Kristian Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Botnen, Lars Peder Olebakken Klubb Konnerud IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Breivik, Emil Andre Klubb IL Bevern Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Breivik, Geir Blom Klubb Kongsberg IF Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dugstad, Eirik Herholdt Klubb IL Bevern Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eriksen, Sebastian Lono Klubb Konnerud IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hallingstad, Andreas Klubb Kongsberg IF Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Heiret, Bror Eskil Klubb Kongsberg IF Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Glassverket IF Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jørstad, Anders Martin Klubb IL Skrim Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb ROS, IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Langerud, Sivert Bjørnebo Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lundteigen, Martin Engh Klubb IL Skrim Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Melaaen, Bjørn Klubb ROS, IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Leo Fossholt Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pettersen, Oddmund Lie Klubb Kongsberg IF Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ruth, Christoffer Klubb ROS, IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sveaas, Jørgen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Trømborg, Sigurd Klubb IL Bevern Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wingestad, Ola Martinius Klubb Svene IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wingestad, Torstein Klubb Svene IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri

Menn senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berlin, Axel J. Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
NIF-EPI01, 01
Lars O. Berge