Hopp til innhold

Kongsberg Skifestival - KM fri Buskerud - SpareBank1-cup

Kretsmesterskap friteknikk for Buskerud for 13 år og eldre. SpareBank1-cup

  • Når: 28.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Heistadmoen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensrud, Christoffer Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kongsjorden, Harald Klubb Rollag og Veggli IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Hans Kristian Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngdal, Pål Skottun Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvf, Mikael Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjøen, Tore Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasch, Bendik Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Sturla IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Siewers-Nilsen, Jonas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skretteberg, Fredrik Lande Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Spiten, Petter Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Mathias Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasand, Lars Kristian Klubb Eggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Askim, Aron Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Busland, Sondre Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl-Sundal, Ole Tinus Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Descourvieres, Eskil Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eggum, Ola Sønju Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Sander Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Valla, Erlend Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Hof IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillaas, Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Støvern, Sondre Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørstad, Vemund Prem Heltzer Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torø, Martin Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wichmann, Magnus Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øierud, Aksel Øhlschlägel Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halfdansen, Sander Blikken Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Melaaen, Eivind Klubb ROS, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nørgaard, William Veden Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skovlyst, Andreas Myrvold Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Valla, Torjus Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engan, Fritjof Stordalen Klubb IL Bevern Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løkenhagen, Simon Alexander Walter Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjøen, Martin Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveaas, Fredrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge-Moe, Kristian Klubb Botne SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engan, Sindre Stordalen Klubb IL Bevern Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haare, Henrik Ousbey Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Halfdansen, Herman Blikken Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hennum, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kolsrud, Omund Lysne Klubb Flåværingen, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Soldal, Sigve Lunde Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørgård, Jørgen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Valla, Kristian Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bondevik, Gabriel Solve Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dugstad, Mats Herholdt Klubb IL Bevern Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsen, Ty Benjamin Sævareid Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hustuft, Jonathan Kragemo Klubb Nanset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Melaaen, Jostein Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Askim, Iver Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, Lars Christian Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Brage Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Langjord, Sakris Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lesteberg, Magnus Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Melbye, Hans Christopher Klubb Tyristubben, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Melbye, Peder Albert Klubb Tyristubben, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletten, Ulrik Engene Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sloreby, Peder Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Håkon Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæther, Eirik Paus Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lesteberg, Eirik Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løitegård, Øystein Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Morseth-Rønnestad, Frikk Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Simonsen, Marius Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skaaden, Eivind Wichmann Klubb Vikersund IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulleberg, Thor Erlend Lande Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øhrn, Julian Fjeld Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anthonsen, Mathea Lund Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Embergsrud, Maja Westad Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Oda Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjukse, Mari Siljan Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kongsjorden, Åsna Sofie Klubb Rollag og Veggli IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Langjord, Maren Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lien, Ane Solum Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Melbye, Anna Birgitte Klubb Tyristubben, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Johanna Grongstad Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skovlyst, Amalie Myrvold Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Støvern, Ida Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Kaia Klubb IL Bevern Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Kristina Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekve, Johanna Løvdal Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Linderud, Una Lystad Klubb Geilo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Riisøen, Malin Lono Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røvang, Åshild Brokhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sloreby, Alma Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørgård, Emma Marie Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Adele Klubb IL Bevern Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Edvardsen, Una Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hobbelstad, Mina Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hval, Maja Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lesteberg, Ingrid Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Oda Solum Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Ingrid Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storhaug, Johanne Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Besserud, Erika Roland Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grytnes, Ingeborg Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøtberg, Synne Lien Klubb IL Bevern Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ruud, Sara Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røvang, Øyunn Brokhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gustafsson, Ingvild Klubb IL Bevern Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hamgaard, Marie Løitegård Klubb Rødberg IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Madsen, Kirstine Opsahl Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Espeli, Anna Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kihle, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Linderud, Eiril Lystad Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mæland-Herheim, Synne Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Ellen Pernille Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øieren, Erle Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Augdal, Maren Filseth Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Flesseberg, Mathilde Sæter Klubb IL Bevern Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busland, Thea Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Descourvieres, Liv Klubb IL Skrim Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Karoline Klubb IL Skrim Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holt, Christine Klubb IL Skrim Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngdal, Guro Skottun Klubb IL Skrim Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nørgaard, Emilie Veden Klubb Holeværingen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stavn, Mathilde Spiten Klubb IL Skrim Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Mathea Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Flasnes, Sofie Risebro Klubb IL Skrim Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjukse, Ingrid Siljan Klubb IL Skrim Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensrud, Eline Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Tina Klubb Vikersund IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lauvlid, Mina Klubb IL Skrim Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løitegård, Oda Klubb Rollag og Veggli IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Næsset, Hanne Klubb IL Skrim Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Røvang, Målfrid Brokhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Spiten, Martine Hagen Klubb IL Skrim Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Finstad, Sanna Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Maren Klubb Svene IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Ingvild Tronstad Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Berget, Nora Dokken Klubb Svene IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergstøl, Kjersti Tønnessen Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haavengen, Marlin Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Oppenhagen, Tuva Cornelia Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rustand, Ina Klubb Svene IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rustand, Tonje Klubb Svene IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Steinsholt, Oda Katrine Fald Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baklid, Thea Sildnes Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bodahl, Julie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Dugstad, Line Herholdt Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hensema, Marte Eriksen Klubb Bødalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovland, Oda Hatlestad Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Ragnhild Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Winnes, Amalie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Anne Marthe Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Sebastian Stolen Klubb Kongsberg IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Kristian Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Edvardsen, Haakon Klubb Vikersund IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensrud, Andreas Hårberg Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Glassverket IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jørstad, Anders Martin B Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Laukli, Henrik Marius Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sundal, Johannes Dahl Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sælid, Simen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Geir Blom Klubb Kongsberg IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dugstad, Eirik Herholdt Klubb IL Bevern Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønlund, Fredrik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hallingstad, Andreas Klubb Kongsberg IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Aslak Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Melaaen, Bjørn Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Leo Fossholt Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Omholt, Stian Svendsen Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Oddmund Lie Klubb Kongsberg IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ruth, Christoffer Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stangstuen, Vetle Grønnevik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baklid, Jørgen Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hegg, Kristian Glasius Klubb Botne SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hodt, Jørgen Bakken Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Høiås, Erik Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Langerud, Sivert Bjørnebo Klubb Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Laukli, Sivert Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundteigen, Martin Engh Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sveaas, Jørgen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Sondre Båsen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Goncalves, Andre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haugeto, Sebastian Andreas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hellerud, Gjermund Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Killingberg, Kristian Østberg Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Paule, Jørgen Dahl Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ødegaard, Snorre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix