Hopp til innhold

Hemsedalsrennet - distanserenn

Distanserenn, går samtidig med turrennet Hemsedalrennet.

  • Når: 29.03.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 100
Start 29.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Gjærde, Henrik Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hølto, Vetle Eskild Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Johannessen, Henrik Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mikalsen, Sindre Kopperud Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Spiten, Petter Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Steinsland, Linus Aleksander Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 11 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundskås, Markus Korsveien Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berg, Olav Klubb Hemsedal IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Matheson, Frederik Klubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 12 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjørvik, Herman Klubb Sandar IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Frogner, Simen Klubb Hemsedal IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hirsch, Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skolt, Sindre Kristiansen Klubb Hemsedal IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ulsaker, Erlend Klubb Hemsedal IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Veslestølen, Magnus Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 13 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wilsberg, Jonas Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 14 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holmann, Mathias Rike Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Jordheim, Sondre Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

G 8 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bjerke, Lars Christian Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Foros, Martin Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hjelmen, Syver Rivedal Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hølto, Emil Eskild Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Johannessen, Filip Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Kvam, Emil Steinsøy Klubb Syril IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Urstad, Lars Emil bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 9 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hirsch, Jonas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hjetland, Ivar Lind Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hustad, Syver Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Morken-Andersen, William Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Skolt, Sivert Kristiansen Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 10 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Intelhus, Mie Natvig Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Westrum, Charlotte Malene Leirvik Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 11 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Conradi, Mille Sophie Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skrivervik, Anna Dokken Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Watndal, Lisa Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 12 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hjetland, Sigrid Lind Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Holmann, Malin Rike Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 13 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braadlie, Amalie Aalmo Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lycke, Solveig Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Matheson, Pernille Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rehn, Sarah Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Westrum, Suzanne Paulette Leirvik Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 14 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hjelmen, Signe Rivedal Klubb Hemsedal IL Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skrindo, Ingeborg Klubb Gol IL Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 15 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lima-Hogsnes, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 8 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Blomma Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Intelhus, Vilde Natvig Klubb Hemsedal IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rød, Nora Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Steinsland, Nikoline Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 9 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundskås, Linde Korsveien Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Gjærde, Maiken Klubb Hemsedal IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ugland, Ingrid Vik Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Urstad, Johanne Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Wilsberg, Maja Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
nif-epi04, 04
NTB scanpix