Hopp til innhold

Årbogenrennet - Sparebank1-cup FLYTTET TIL KONNERUD SKISTADION

Sparebank1-cup. RENNET ER FLYTTET TIL KONNERUD SKISTADION. Resultater er nå lagt ut

  • Når: 21.01.2017
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Årbogen idrettspark
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 21.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Vestfossen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Busland, Sondre Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dahl-Sundal, Ole Tinus Klubb Hokksund IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høgvoll, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvendal, Sondre August Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skistad, André Stavås Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogh, Sivert Stavnem von Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillaas, Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støvern, Sondre Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørstad, Vemund Prem Heltzer Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wichmann, Magnus Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Bjørn Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grov, Bastian Lindgren Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halfdansen, Sander Blikken Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Iversland, Olav Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langedrag, Herman Vennerød Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melaaen, Eivind Klubb ROS, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognebakke, Magnus Skourup Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løvendal, Sebastian Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagerli, Kristian Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hennum, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høverstad, Jo Norheim Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolsrud, Omund Lysne Klubb Flåværingen, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tyribakken, Sander Stensrud Klubb Nesbyen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dugstad, Mats Herholdt Klubb IL Bevern Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melaaen, Jostein Klubb ROS, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Selstø, Oskar Price Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Edvardsen, Haakon Klubb Vikersund IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Vestfossen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holte, Anders Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Glassverket IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørstad, Anders Martin Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundal, Johannes Dahl Klubb Hokksund IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sælid, Simen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andresen, Henrik Healy Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjorli, Håvar Sandqvist Klubb Vikersund IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Iversland, Sverre Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Emil Mathias Martinsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Magnusson, Herman Bermingrud Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oulie, Gabriel Christopher Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Simonsen, Marius Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slagsvold, Kasper Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solstad-Nielsen, Mikkel Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Sean Healy Klubb Sturla IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Augestad, Oliver Olsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bøen, Lars Wirum Klubb Sturla IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eggum, Linus Valentin Marinius Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fagerli, Eirik Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kollerud, Henrik Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Hans Kristian Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krogh, Jakob Stavnem von Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Sturla IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Siewers-Nilsen, Jonas Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skretteberg, Fredrik Lande Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Mathias Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gilhuus-Kiani, Ava Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen-Kürner, Adeline Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundberg, Marie Marthinsen Klubb Hyggen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Madsen, Maren Opsahl Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Riisøen, Malin Lono Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjorli, Maren Sandqvist Klubb Vikersund IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøhn, Elisabeth Haugerud Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lien, Oda Solum Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Elsa Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storhaug, Johanne Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøen, Sanna Wirum Klubb Sturla IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gilhuus-Kiani, Noor Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grøtberg, Synne Lien Klubb IL Bevern Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Magnusson, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mundal, Kaja Tangnes Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solnørdal, Astrid Havig Klubb Drammen Strong Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søyland, Ingrid Tuft Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Madsen, Kirstine Opsahl Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kihle, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Longfjeld, Johanna Sofie Klubb Vikersund IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Magnusson, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moholth, Konstanse Klubb IL Bevern Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rismark, Emmy Margrethe Klubb ROS, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Augdal, Maren Filseth Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flesseberg, Mathilde Sæter Klubb IL Bevern Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Nesbyen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finstad, Sanna Klubb IL Bevern Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tolo, Karoline Vik Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Vestfossen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Augestad, Annabell Olsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hermansson, Maja Konstanse Marthinussen Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Køllersen, Tomine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Magnusson, Johanna Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Maiken Tabithe Gretland Klubb Drammen Strong Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovland-Sunde, Kaisa Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høgalmen, Mia Aurora Korsgården Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høgvoll, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karlsen, Andrea Løken Klubb Drammen Strong Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lien, Ane Solum Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melbye, Anna Birgitte Klubb Tyristubben, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støvern, Ida Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espedal, Runa Brekke Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hulbak, Guri Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kure, Marianne Klubb Ås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunde, Tuva Overrein Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myklemyr, Lotte Klubb Birkebeineren, IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Oppenhagen, Tuva Cornelia Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bak, Ingrid Karoline Klubb Birkebeineren, IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bekken, Elena Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørbæk, Stine Ditlefsen Klubb Melum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Ragnhild Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Amalie Fjæstad Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dugstad, Line Herholdt Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Killingstad, Marte Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støstad, Julie Kvale Klubb Birkebeineren, IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dugstad, Eirik Herholdt Klubb IL Bevern Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Sebastian Lono Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Vestfossen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kammerud, Kristian Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melaaen, Bjørn Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moan, Lars Østeberg Klubb Sørkedalens IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Omholt, Stian Svendsen Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stangstuen, Vetle Grønnevik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullingsrud, Eivind Røe Klubb Nesbyen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Laukli, Sivert Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie, Ørjan Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Soldal, Sveinar Lunde Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Nesbyen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Laulo, Lars Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mestvedthagen, Sevat Klubb Hemsedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ødegaard, Snorre Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erichsrud, Dag Lars Klubb Oslostudentenes IK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellerud, Gjermund Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kihle, Ståle Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Magnusson, Henrik Klubb Mjøndalen IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ranum, Tommy Klubb Sturla IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix