Hopp til innhold

KM Fri Buskerud - Konnerud

Etteranmelding kun på epost: konnerud@bsport eller rennkontoret, så lenge vi har ledige startnummer -Inntil 1 time før første start PS! Det presiseres at rennene på Konnerud både lørdag og søndag også er åpne for klassene 8-12 år. Det er imidlertid kun i klassene 13 år og eldre det kåres kretsmestere. SpareBank1-cup er innlagt for 13 år t.o.m. junior. Rennet er flyttet fra Hemsedal pga vær-/temperaturprognoser for kommende helg. NB! Alle må melde seg på til rennene på Konnerud på nytt, opprinnelige påmeldinger til Hemsedal gjelder ikke. Påmelding innen 14. jan. kl. 12.

  • Når: 17.01.2016
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Konnerud skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.01.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Buen-Bjørsnøs, Kristian Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Friberg, Eivind Bohne Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Henrik Walstad Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Sindre Stølan Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen, Mats Ishii Horni Klubb ROS, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Markussen, Oliver Øverby Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Martens Meyer, Noah Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Støvern, Sondre Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wichmann, Magnus Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Johannes Skjelland Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bockmann, Nikolai Larssen Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Botilsrud, Thomas Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Børresen, Erling Fogsgaard Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engeland, Leonard Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Vestfossen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gravseth, Kim Ulrik Bockmann Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Guttormsen, Sander Thomle Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halfdansen, Sander Blikken Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Herheim, Eskil Mæland Klubb Geilo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Herstad, Alexander Andersen Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Iversland, Olav Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jagland, Julius Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Sindre Løken Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolsrud, Oliver Lysne Klubb Flåværingen, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Melaaen, Eivind Klubb ROS, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Samuelsen, Noah Rosenlund Klubb Simostranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Selstø, William Price Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Oliver Andrés Åsly Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Terjesen, Sander Vedå Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Valla, Torjus Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hayden-Pettersen, Jonas Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hole, Gudmund Mathias Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Ole Andreas Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Laeskogen, Trym Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Markussen, Kristoffer Øverby Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Melling, Martin Nøkleby Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjøen, Martin Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Louie Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brandt, Christian Juven Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Buen-Bjørsnøs, Sander Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagerli, Kristian Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haare, Henrik Ousbey Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hallingstad, Magnus Klubb IL Bevern Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hennum, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høverstad, Jo Norheim Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannesen, Vegard Holm Klubb IL Bevern Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolsrud, Omund Lysne Klubb Flåværingen, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Laeskogen, Gard Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mehus, Petter Birkeland Klubb Hokksund IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Slevikmoen, Jøran Granum Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Soldal, Sigve Lunde Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solstad-Nielsen, Truls Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stustad, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Ola Amadeus Åsly Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Vestfossen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tyribakken, Sander Stensrud Klubb Nesbyen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Utby, Eivind Fossen Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Valla, Kristian Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wøllo, Atle Nikolai Gjerløw Klubb IL Bevern Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentzen, Oskar Jæger Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bockmann, Didrik Larssen Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borkholm-Røstum, Knut Klubb Hokksund IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bryhn, Magnus Klubb ROS, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dokken, Mats Klubb Vikersund IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dugstad, Mats Herholdt Klubb IL Bevern Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Erling Fjeld Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klausen, Torodd Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Melaaen, Jostein Klubb ROS, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Melling, Jørgen Nøkleby Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nesheim, Magnus Klubb Vikersund IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rudningen, Halvor Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Selstø, Oskar Price Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stæhr, Andreas Mads Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, André Maté Klubb ROS, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Kristian Klubb Vestfossen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borkholm-Røstum, Vebjørn Klubb Hokksund IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Døssland, Anders Melaaen Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Vestfossen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holte, Anders Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Glassverket IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørstad, Anders Martin Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Laukli, Henrik Marius Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundal, Johannes Dahl Klubb Hokksund IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sydtskow, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sælid, Simen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Geir Blom Klubb IL Bevern Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bryhn, Bernhard Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dugstad, Eirik Herholdt Klubb IL Bevern Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Sebastian Lono Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønlund, Fredrik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hallingstad, Andreas Klubb IL Bevern Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugeto, Samuel Christoffer Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Vestfossen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kammerud, Kristian Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Maldonado, Emilio Sebastian Husum Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Melaaen, Bjørn Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordhaug, Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Leo Fossholt Klubb Vestfossen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Omholt, Stian Svendsen Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Oddmund Lie Klubb IL Bevern Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ruth, Christoffer Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ruud, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Kristian Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangstuen, Vetle Grønnevik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tronsli, Andreas Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øverby, Mats Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ackenhausen, Lars Lindhom Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersen, Mattias Skjelland Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørholt, Tindre Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Botilsrud, Markus Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fagerli, Eirik Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensrud, Christoffer Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvf, Mikael Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjøen, Tore Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Siewers-Nilsen, Jonas Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjelsbæk, Philip André Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Teigen, Petter Sveaass Klubb Hokksund IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørholt, Ravn Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bruksås, Aksel Brekke Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahl-Sundal, Ole Tinus Klubb Hokksund IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eggum, Ola Sønju Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellingsen, Herman Haakstad Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holm, Isak Aleksander Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Høgvoll, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindtveit, Hilmar Livrud Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løge, Alexander Liverud Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybråten, Kristoffer Normann Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Raaum, Herman Borge Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Hokksund IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Valla, Erlend Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Ida Kaasa Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bøhn, Elisabeth Haugerud Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Edvardsen, Una Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hval, Maja Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lien, Oda Solum Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Elsa Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skatvedt, Live Flaget Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Storhaug, Johanne Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsen, Linea Antonsen Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolstad, Sunniva Thoresen Tretteteig Klubb Simostranda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hayden-Rasmussen, Hennie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Junger, Fia Madeleine Solhaug Klubb Geilo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mundal, Kaja Tangnes Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ruud, Sara Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Slettemoen, Linnea Søndrål Klubb Geilo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sortåsløkken, Hedda Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steenberg, Nora Nilsen Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øfstedal, Mari Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjell, Andrea Kirkenes Klubb ROS, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fåsen, Lotte Klubb Vestfossen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Mina Akiko Horni Klubb ROS, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvarme, Marie Klubb ROS, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Marlene Klubb Vestfossen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Espeli, Anna Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Marthe Mathiassen Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høydahl, Ragnhild Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Linderud, Eiril Lystad Klubb Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moholth, Konstanse Klubb IL Bevern Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mæland-Herheim, Synne Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rismark, Emmy Margrethe Klubb ROS, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torsteinsrud, Gro Klubb Fjellet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Augdal, Maren Filseth Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flesseberg, Mathilde Sæter Klubb IL Bevern Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønnerød, Sigrid Haug Klubb Fjellet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Nesbyen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Glassverket IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Glassverket IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bolstad, Hedda Thoresen Tretteteig Klubb Simostranda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Finstad, Sanna Klubb IL Bevern Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Vestfossen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Laeskogen, Dina Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Land, Thea Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundberg, Alvilde Marthinsen Klubb ROS, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Morlandstø, Silje Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rhrich, Tonje-Malin Zineb Hjelle Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Saugerud, Amanda Skyttersæter Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stræte, Tuva Aas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torsteinsrud, Mari Klubb Fjellet IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Veslegard, Vilde Kverndal Klubb Fjellet IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ingvild Tronstad Klubb IL Bevern Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myklemyr, Lotte Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Norberg, Ida Johansen Klubb ROS, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rogstad, Kathinka Ingeborg Constanse Klubb IL Bevern Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skrede, Åsne Klubb Geilo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Steinsholt, Oda Katrine Fald Klubb Hokksund IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wøllo, Sarah Christina Gjerløw Klubb IL Bevern Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engene, Oda Bergane Klubb Vestfossen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Espeli, Guro Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hilsen, Mone Småge Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Andrea Løken Klubb Drammen Strong Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Johanna Grongstad Klubb IL Skrim Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Støvern, Ida Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anmarkrud, Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellingsen, Hedda Haakstad Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lekve, Johanna Løvdal Klubb IL Skrim Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundberg, Marie Marthinsen Klubb Hyggen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Riisøen, Malin Lono Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solum, Mia Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bak, Ingrid Karoline Klubb Birkebeineren, IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Baklid, Thea Sildnes Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Korgerud, Maren Søberg Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Ragnhild Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Winnes, Amalie Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dugstad, Line Herholdt Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Killingstad, Marte Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høgset, Gunn-Karoline Klubb Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Jordheim, Guro Klubb Hemsedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Ingeborg Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Carina Klubb Randaberg Skiklubb - gr. Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Nerdrum, Oda Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Tollehaug, Inger Anita Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Tollehaug, Nina Jeanette Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Trømborg, Barbro Kvåle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Carlsen, Axel Pjåka Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Engen, Olav Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøthe, Asle Klubb Torpo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gullingsrud, Eivind Røe Klubb Nesbyen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Halvorsen, Carl Edvard Waal Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Laukli, Sivert Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Ørjan Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundteigen, Martin Engh Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rudningen, Andres Klubb Hemsedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Soldal, Sveinar Lunde Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sveaas, Jørgen Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Nesbyen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergmann, Petter Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Groseth, Aslak Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Høiås, Erik Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mestvedthagen, Sevat Klubb Hemsedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skrede, Mathias Klubb Geilo IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryhn, Kristoffer Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Gaute Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Flaget, Vetle Ulrichsen Klubb Hemsedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugeto, Sebastian Andreas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jordheim, Ola Klubb Hemsedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Killingberg, Kristian Østberg Klubb Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Svarstad, Jonas Køso Klubb Gol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wiik, Emil Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ødegaard, Snorre Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagnes, Sebastian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Kristian Tobias Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holth, Chrisander Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Høiås, Rune Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Martin Klubb ROS, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhrer, Even Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Paule, Jørgen Dahl Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Resaland, Mats Rudin Klubb IL Bevern Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix