Hopp til innhold

KM Klassisk Buskerud - Konnerud

Etteranmelding kun på epost: konnerud@bsport eller rennkontoret, så lenge vi har ledige startnummer -Inntil 1 time før første start PS! Det presiseres at rennene på Konnerud både lørdag og søndag også er åpne for klassene 8-12 år. Det er imidlertid kun i klassene 13 år og eldre det kåres kretsmestere. SpareBank1-cup innlagt for 13 år t.o.m. junior. Rennet er flyttet fra Hemsedal pga vær-/temperaturprognoser for kommende helg. NB! Alle må melde seg på til rennene på Konnerud på nytt, opprinnelige påmeldinger til Hemsedal gjelder ikke. Påmelding innen 14. jan. kl. 12.

  • Når: 16.01.2016
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Konnerud skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.01.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Buen-Bjørsnøs, Kristian Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Henrik Walstad Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Sindre Stølan Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Markussen, Oliver Øverby Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martens Meyer, Noah Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sanderlien, Mathias Eugen Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bockmann, Nikolai Larssen Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Vestfossen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gravseth, Kim Ulrik Bockmann Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Herheim, Eskil Mæland Klubb Geilo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jagland, Julius Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, William Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolsrud, Oliver Lysne Klubb Flåværingen, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melaaen, Eivind Klubb ROS, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørhuus-Øie, Elias Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sangolt, Brage Tønder Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valla, Torjus Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hayden-Pettersen, Jonas Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hole, Gudmund Mathias Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Laeskogen, Trym Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lohne, Ulrik Pharo Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvendal, Sebastian Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Markussen, Kristoffer Øverby Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melling, Martin Nøkleby Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjøen, Martin Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tobiassen, Magnus Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Louie Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Buen-Bjørsnøs, Sander Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagerli, Kristian Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haare, Henrik Ousbey Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hallingstad, Magnus Klubb IL Bevern Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hennum, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høverstad, Jo Norheim Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannesen, Vegard Holm Klubb IL Bevern Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolsrud, Omund Lysne Klubb Flåværingen, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laeskogen, Gard Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pjåka, Andreas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ruth, Thomas Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slevikmoen, Jøran Granum Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Soldal, Sigve Lunde Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solstad-Nielsen, Truls Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stustad, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Vestfossen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tyribakken, Sander Stensrud Klubb Nesbyen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Utby, Eivind Fossen Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Valla, Kristian Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wøllo, Atle Nikolai Gjerløw Klubb IL Bevern Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentzen, Oskar Jæger Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bockmann, Didrik Larssen Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borkholm-Røstum, Knut Klubb Hokksund IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bryhn, Magnus Klubb ROS, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dokken, Mats Klubb Vikersund IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dugstad, Mats Herholdt Klubb IL Bevern Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melaaen, Jostein Klubb ROS, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melling, Jørgen Nøkleby Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nesheim, Magnus Klubb Vikersund IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rudningen, Halvor Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selstø, Oskar Price Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, André Maté Klubb ROS, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Berg, Kristian Klubb Vestfossen IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Borkholm-Røstum, Vebjørn Klubb Hokksund IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Døssland, Anders Melaaen Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Vestfossen IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Holte, Anders Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Glassverket IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jørstad, Anders Martin Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Laukli, Henrik Marius Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skaug, Jens Eggen Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sundal, Johannes Dahl Klubb Hokksund IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sydtskow, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sælid, Simen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Undeland, Johan Kristian Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Geir Blom Klubb IL Bevern Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bryhn, Bernhard Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Dugstad, Eirik Herholdt Klubb IL Bevern Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Eriksen, Sebastian Lono Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Grønlund, Fredrik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hallingstad, Andreas Klubb IL Bevern Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haugeto, Samuel Christoffer Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Vestfossen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kammerud, Kristian Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Maldonado, Emilio Sebastian Husum Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Melaaen, Bjørn Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nordhaug, Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Olsen, Leo Fossholt Klubb Vestfossen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Omholt, Stian Svendsen Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Pettersen, Oddmund Lie Klubb IL Bevern Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ruth, Christoffer Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ruud, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Simonsen, Kristian Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stangstuen, Vetle Grønnevik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tronsli, Andreas Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Øverby, Mats Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Sean Healy Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fagerli, Eirik Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensrud, Christoffer Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjøen, Tore Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjelsbæk, Philip André Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bruksås, Aksel Brekke Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eggum, Ola Sønju Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ellingsen, Herman Haakstad Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høgvoll, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindtveit, Hilmar Livrud Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Longfjeld, Lars Jørgen Klubb Vikersund IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løge, Alexander Liverud Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvendal, Sondre August Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nybråten, Kristoffer Normann Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selmer, Julian August Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skistad, André Stavås Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Valla, Erlend Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøhn, Elisabeth Haugerud Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagavold, Ida Ulberg Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hval, Maja Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lappegard, Guro Molde Klubb Fjellet IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Elsa Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storhaug, Johanne Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendsen, Linea Antonsen Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Junger, Fia Madeleine Solhaug Klubb Geilo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Magnusson, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mundal, Kaja Tangnes Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ruud, Sara Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Selmer, Lilja Johanne Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slettemoen, Linnea Søndrål Klubb Geilo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Hedda Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steenberg, Nora Nilsen Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øfstedal, Mari Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagavold, Eirill Ulberg Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næss, Marlene Klubb Vestfossen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skrindo, Ingeborg Klubb Gol IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Espeli, Anna Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagerås, Tiril Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kihle, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lappegard, Ida Molde Klubb Fjellet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lappegard, Marie Molde Klubb Fjellet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Linderud, Eiril Lystad Klubb Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Longfjeld, Johanna Sofie Klubb Vikersund IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Magnusson, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moholth, Konstanse Klubb IL Bevern Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mæland-Herheim, Synne Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slåtto, Christina Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torsteinsrud, Gro Klubb Fjellet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øieren, Erle Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Augdal, Maren Filseth Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flesseberg, Mathilde Sæter Klubb IL Bevern Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grønnerød, Sigrid Haug Klubb Fjellet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Nesbyen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Glassverket IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Glassverket IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Vestfossen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laeskogen, Dina Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Land, Thea Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Morlandstø, Silje Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rhrich, Tonje-Malin Zineb Hjelle Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Saugerud, Amanda Skyttersæter Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solum, Ingeborg Sandsbråten Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stræte, Tuva Aas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torsteinsrud, Mari Klubb Fjellet IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veslegard, Vilde Kverndal Klubb Fjellet IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hulbak, Guri Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myklemyr, Lotte Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rogstad, Kathinka Ingeborg Constanse Klubb IL Bevern Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skrede, Åsne Klubb Geilo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steinsholt, Oda Katrine Fald Klubb Hokksund IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wøllo, Sarah Christina Gjerløw Klubb IL Bevern Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Espeli, Guro Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hilsen, Mone Småge Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anmarkrud, Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ellingsen, Hedda Haakstad Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lekve, Johanna Løvdal Klubb IL Skrim Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Riisøen, Malin Lono Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Råen, Kine Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baklid, Thea Sildnes Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Korgerud, Maren Søberg Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langdalen, Camilla Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Ragnhild Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vråle, Solveig Cristina Hernandez Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Winnes, Amalie Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dugstad, Line Herholdt Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Killingstad, Marte Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryhn, Henriette Klubb ROS, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høgset, Gunn-Karoline Klubb Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jordheim, Guro Klubb Hemsedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Marie Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Ingeborg Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Mårtensson, Heidi Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Nerdrum, Oda Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Tollehaug, Inger Anita Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Tollehaug, Nina Jeanette Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engen, Olav Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Glienke, Hermann Johannes Klubb Krødsherad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøthe, Asle Klubb Torpo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gullingsrud, Eivind Røe Klubb Nesbyen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Halvorsen, Carl Edvard Waal Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holen, Erik Honganvik Klubb Magnor UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jemtland, Ola Murud Klubb Krødsherad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Laukli, Sivert Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie, Ørjan Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lundteigen, Martin Engh Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rudningen, Andres Klubb Hemsedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Soldal, Sveinar Lunde Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sveaas, Jørgen Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Nesbyen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergmann, Petter Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Groseth, Aslak Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haug, William Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høiås, Erik Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Langerud, Sivert Bjørnebo Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mestvedthagen, Sevat Klubb Hemsedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryhn, Kristoffer Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Gaute Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flaget, Vetle Ulrichsen Klubb Hemsedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugeto, Sebastian Andreas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jordheim, Ola Klubb Hemsedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lanner, Mats Klubb Larvik Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mestvedthagen, Jakob Klubb Hemsedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skonnord, Ole André Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svarstad, Jonas Køso Klubb Gol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiik, Emil Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ødegaard, Snorre Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagnes, Sebastian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Kristian Tobias Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjerkrheim, Tore Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjerregaard, Eirik Klubb Krødsherad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Breda, Mats Håkon Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Holth, Chrisander Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hulbak, Sigurd Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kihle, Ståle Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Martin Klubb ROS, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhrer, Even Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Paule, Jørgen Dahl Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Resaland, Mats Rudin Klubb IL Bevern Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix