Hopp til innhold

Eikermesterskapet 2016 -FLYTTES TIL MIF-HYTTA

Eikermesterskapet for alle i Øvre og Nedre Eiker. Inngår som et av rennene i Eikerkarusellen 2016.

  • Når: 16.02.2016
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Ormåsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.02.2016 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2016 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2016 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2016 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 16.02.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2016 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2016 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2016 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 16.02.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 16.02.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 16.02.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 16.02.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 16.02.2016 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Linus Brynsmo Klubb Hokksund IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergo, Kasper Klubb Vestfossen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eng, Tov Klubb Vestfossen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holth, Marvin Klubb Bakke IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lie, Sverre Fossum Klubb Hokksund IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oseth-Andersen, Embrik Klubb Vestfossen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paulsen, Emil Østlund Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Marius Bergland Klubb Mjøndalen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røkeberg, Sebastian Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saksen, Andreas Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandnes, Heine Berg Klubb Hokksund IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbakken, Anton Elias Hassel Klubb Vestfossen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråthen, Kristoffer Dybendal Klubb Bakke IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engene, Martin Bergane Klubb Vestfossen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Vestfossen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, William Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørhuus-Øie, Elias Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Selstø, William Price Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Sivert Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm, Ole Andreas Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Muggerud, John Christian Klubb Vikåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mehus, Petter Birkeland Klubb Hokksund IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Vestfossen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkholm-Røstum, Knut Klubb Hokksund IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selstø, Oskar Price Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkholm-Røstum, Vebjørn Klubb Hokksund IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Leo Fossholt Klubb Vestfossen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjeglerud, Aleksander Klubb Vestfossen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bråthen, Henrik Dybendal Klubb Bakke IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eng, Teodor Klubb Vestfossen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engelsted, Olander Maximillian Neergård Klubb Vestfossen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Vestfossen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holth, Vinjar Klubb Bakke IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Paulsen, Sivert Østlund Klubb Vestfossen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Richter-Anmarkrud, Artur Klubb Hokksund IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skauge, Elias Skogstad Klubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skinstad-Bermingrud, Anders Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solum, Nicolai Hårvik Klubb Vestfossen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teigen, Petter Sveaass Klubb Hokksund IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tetlie, Lucas Santana Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arnesen, Ola Mauland Klubb Vestfossen IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aronsen, Andreas Klubb Vestfossen IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Vestfossen IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Busland, Sondre Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahlman, Daniel Klubb Vestfossen IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fredriksen, Magnus Klubb Mjøndalen IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Richter-Anmarkrud, Amadeus Klubb Hokksund IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skinstad-Bermingrud, Sivert Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Vestfossen IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Hokksund IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hobbelstad, Mina Klubb Vestfossen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hval, Maja Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathiesen, Jenny Aass Klubb Hokksund IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredriksen, Andrea Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Magnusson, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Lisa Endung Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fåsen, Lotte Klubb Vestfossen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Marthe Mathiassen Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Magnusson, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rismark, Emmy Margrethe Klubb ROS, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggum, Karine Stenseth Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myklemyr, Lotte Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steinsholt, Oda Katrine Fald Klubb Hokksund IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Tuva Klubb Vestfossen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engene, Oda Bergane Klubb Vestfossen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Linnea Ørmen Klubb Vestfossen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karlsen, Mille Klubb Vestfossen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Magnusson, Johanna Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathiesen, Signe Aass Klubb Hokksund IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nybakken, Mille Røine Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandnes, Mathea Berg Klubb Hokksund IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solbakken, Emma Alida Hassel Klubb Vestfossen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torgersen, Eline Klubb Vestfossen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torvet, Louise Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Zürcher-Grette, Line Klubb Vestfossen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Mari Endung Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borkholm-Røstum, Selma Marie Klubb Hokksund IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bak, Ingrid Karoline Klubb Birkebeineren, IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strømme, Henriette Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haug, William Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engene, Ola Klubb Vestfossen IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Stian Lie Klubb Skoger IL (passiv medlem) Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Liland, Eirik Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Magnusson, Henrik Klubb Mjøndalen IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Molandsveen, Dag Erik Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB scanpix