Hopp til innhold

Eiker Skifestival - Sprintstafett- FLYTTES TIL HEISTADMOEN

Sprintstafett i fristil for 11 år og eldre. Jenter kan gå i gutteklasser. Et år yngre løpere kan suplere et eldre lag om behov. (Gjelder ikke for yngste klasse). Stafetten inngår i Eiker Skifestival, som i år arrangeres for 10-gang. På grunn av snøforholdene blir arrangementet flyttet til Heistadmoen ved Kongsberg. Rennprogrammet blir ikke endret. Kart og kjørebeskrivelse blir lagt ut på arrangørens hjemmeside.

  • Når: 11.02.2016
  • Oppstart: 17:30
  • Hvor: Heistadmoen Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.02.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.02.2016 Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2016 Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2016 Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2016 Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2016 Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2016 Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2016 Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250
Start 11.02.2016 Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250
Start 11.02.2016 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Andersen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Botilsrud, Thomas Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Engan, Fritjof Stordalen Klubb IL Bevern Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Engeland, Leonard Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Vestfossen IF Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grongstad, Martin Klubb IL Skrim Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grøsland, Jonas Johansen Klubb Drammen Strong Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Guttormsen, Sander Thomle Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hayden-Pettersen, Jonas Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Heggelund, Eivind Klubb Drammen Strong Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Herstad, Alexander Andersen Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hoen, Christopher Klubb Vestfossen IF Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hole, Gudmund Mathias Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holm, Ole Andreas Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holmen, Fredrik August Klubb Drammen Strong Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Karlsen, Sindre Løken Klubb Drammen Strong Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kili, Marius Klubb IL Bevern Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Laugerud, Syver Solberg Klubb IL Bevern Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lohne, Ulrik Pharo Klubb Drammen Strong Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løvendal, Sebastian Klubb Drammen Strong Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Markussen, Kristoffer Øverby Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mjøen, Martin Klubb IL Skrim Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Jon Sebastian Klubb Lier IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ree-Trandum, Vetle Klubb Lier IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rosenlund, Sindre Klubb Simostranda IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Runningen, Jørand Klubb Lier IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rusten, Sivert Kristian Klubb Lier IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røtter, Hannecke Klubb Lier IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Samuelsen, Noah Rosenlund Klubb Simostranda IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjelbred, Borgar Klubb IL Bevern Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skovlyst, Andreas Myrvold Klubb IL Skrim Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skraastad, Erlend Kristian Klubb IL Skrim Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Steenberg, Markus Nilsen Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strindeberg, Herman Peder Klubb Drammen Strong Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Terjesen, Sander Vedå Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb IL Skrim Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Valla, Torjus Klubb IL Skrim Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Verås, Aleksander Aam Klubb IL Skrim Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

Gutter 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentzen, Oskar Jæger Klubb Haugsbygd IF Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjerke, Louie Granaas Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Botnen, Lars Peder Olebakken Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brandt, Christian Juven Klubb Drammen Strong Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Buen-Bjørsnøs, Sander Klubb IL Skrim Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dugstad, Mats Herholdt Klubb IL Bevern Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Engan, Sindre Stordalen Klubb IL Bevern Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Erke, Marcus Weidemann Klubb Lier IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fagerli, Kristian Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grongstad, Fredrik Klubb IL Skrim Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haare, Henrik Ousbey Klubb IL Skrim Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hallingstad, Magnus Klubb IL Bevern Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hannevold, Håkon Klubb Drammen Strong Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haug, Rolf Trygve Klubb IL Skrim Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hørthe, Truls Bonden Klubb Lier IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Høverstad, Jo Norheim Klubb Lier IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johannesen, Vegard Holm Klubb IL Bevern Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Klausen, Torodd Klubb Birkebeineren, IF Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lie, Petter Klubb Lier IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lund, Olav Kristian Klubb IL Bevern Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mehus, Petter Birkeland Klubb Vestfossen IF Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordhagen, Truls Klubb Lier IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Henrik Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pjåka, Andreas Klubb Haugsbygd IF Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ree-Trandum, Erlend Klubb Lier IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rognebakke, Mathias Skourup Klubb Drammen Strong Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Runningen, Åsmund Klubb Lier IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Soldal, Sigve Lunde Klubb IL Skrim Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stampe, Magnus Klubb Drammen Strong Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stræte, Stein Aas Klubb Haugsbygd IF Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørgård, Jørgen Klubb Haugsbygd IF Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørnes, Mathias Klubb Lier IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Vestfossen IF Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Utby, Eivind Fossen Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Valla, Kristian Klubb IL Skrim Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wøllo, Atle Nikolai Gjerløw Klubb IL Bevern Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

Gutter 15-16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Kristian Klubb Vestfossen IF Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Borkholm-Røstum, Knut Klubb Hokksund IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Borkholm-Røstum, Vebjørn Klubb Hokksund IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Botnen, Hans Christian Olebakken Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Breivik, Geir Blom Klubb IL Bevern Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dugstad, Eirik Herholdt Klubb IL Bevern Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Vestfossen IF Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grønlund, Fredrik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hallingstad, Andreas Klubb IL Bevern Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Heimdal, Aslak Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Heiret, Bror Eskil Klubb IL Bevern Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Vestfossen IF Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Glassverket IF Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jørstad, Anders Martin Klubb IL Skrim Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kammerud, Kristian Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Landsverk, Knut Klubb IL Skrim Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Maldonado, Emilio Sebastian Husum Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordhaug, Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Leo Fossholt Klubb Vestfossen IF Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pettersen, Oddmund Lie Klubb IL Bevern Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ruth, Christoffer Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ruud, Simen Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Simonsen, Kristian Klubb ROS, IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sydtskow, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Lier IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tronsli, Andreas Klubb Lier IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri

Jenter 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspebakken, Josephine Marie Skistad Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eriksrud, Mina Kristine Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fåsen, Lotte Klubb Vestfossen IF Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gilhuus-Kiani, Noor Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grøtberg, Synne Lien Klubb IL Bevern Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haare, Jenny Ousbey Klubb IL Skrim Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagavold, Eirill Ulberg Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haukvik, Anette Løvik Klubb Oseberg Skilag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hayden-Rasmussen, Hennie Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hoff-Halvorsen, Henriette Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Høvås, Hanna Marie Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jakobsen, Hanna Råberg Klubb IL Skrim Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jørgensen, Sarah Reutervall Lundqvist Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Madsen, Kirstine Opsahl Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mundal, Kaja Tangnes Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Næss, Marlene Klubb Vestfossen IF Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rudrud, Ina Sæther Klubb IL Bevern Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ruud, Sara Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Steenberg, Nora Nilsen Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Turunen, Mia Owsinski Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

Jenter 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Augdal, Maren Filseth Klubb Haugsbygd IF Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Mjøndalen IF Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brekke, Marthe Bjørnsrud Klubb IL Skrim Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bølstad, Siri Erskine Churchward Klubb IL Skrim Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bønsnæs, Sophie Margrethe Nordlund Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Diesen, Lea Kajsa Borg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eidsmoen, Martha Såve Klubb IL Bevern Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Flesseberg, Mathilde Sæter Klubb IL Bevern Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Furuheim, Elise Klubb Drammen Strong Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Groven, Eira Reier Klubb Drammen Strong Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haavengen, Åsne Klubb IL Bevern Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Høivold, Selma Klubb IL Skrim Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Høydahl, Ragnhild Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kihle, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Klevstad, Ingrid Klubb IL Bevern Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løver, Christine Todd Klubb IL Skrim Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moholth, Konstanse Klubb IL Bevern Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Haugsbygd IF Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myhre, Taran Klubb IL Skrim Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Ellen Pernille Klubb Lier IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Spangberg, Hedda Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Søfting, Elisabeth Brandal Klubb IL Skrim Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thunes, Sarah Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Torø, Karoline Klubb IL Skrim Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Winsvold, Linnea Klubb Lier IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øverby, Mari Klubb IL Bevern Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

Jenter 15-16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ingvild Tronstad Klubb IL Bevern Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Baklid, Jenny Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Glassverket IF Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bergstøl, Kjersti Tønnessen Klubb IL Bevern Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Finstad, Sanna Klubb IL Bevern Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haavengen, Marlin Klubb IL Bevern Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Land, Thea Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Langeggen, Ingvild Klubb IL Bevern Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lundberg, Alvilde Marthinsen Klubb ROS, IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Glassverket IF Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Morlandstø, Silje Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Oppenhagen, Tuva Cornelia Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rogstad, Kathinka Ingeborg Constanse Klubb IL Bevern Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Saarela, Anni Jasmine Wilhelmiina Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Saugerud, Amanda Skyttersæter Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Steinsholt, Oda Katrine Fald Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stræte, Tuva Aas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wøllo, Sarah Christina Gjerløw Klubb IL Bevern Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri

Kvinner junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bak, Ingrid Karoline Klubb Birkebeineren, IF Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myklemyr, Lotte Klubb Birkebeineren, IF Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri

Menn senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolbjørnsen, August Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Molandsveen, Dag Erik Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
nif-epi04, 04
NTB scanpix