Hopp til innhold

Sterk NM- og NC-innsats av Helene Marie Fossesholm

Fin innsats i NM del 2 og juniorfinaler langrenn på Lygna

29. - 31. mars var det NM del 2 samt juniorfinaler langrenn på Lygna. En rekke Buskerudløpere var på startstreken og oppnådde fine resultater i denne massemønstringen, spesielt sterke resultater på juniorsiden.

Komplette resultater

Resultater Buskerudløpere NM- og juniorfinaler, langrenn, Lygna 28.03.2019 - 31.03.2019          
           
Klasse Øvelse Etternavn Fornavn Org.tilhørighet Resultat
Menn Sprint stafett Golberg Pål Gol IL - Ski 13
Menn Sprint stafett Brøto Emil Intelhus Gol IL - Ski 13
Menn Sprint stafett Tyribakken Bjørnar Stensrud Bromma IL - Ski 27
Menn Sprint stafett Mikkelsplass Kristen Bromma IL - Ski 27
Menn Sprint stafett Fossli Sondre Turvoll Hokksund IL - Ski 32
Menn Sprint stafett Hellerud Adrian Orellana Hokksund IL - Ski 32
Menn Sprint stafett Bjerkrheim Kjetil Andre Nesbyen IL - Ski 39
Menn Sprint stafett Sagabråten Sjur Lien Nesbyen IL - Ski 39
Kvinner Sprint stafett Trømborg Barbro Kvåle Konnerud IL - Ski 6
Kvinner Sprint stafett Skistad Kristine Stavås Konnerud IL - Ski 6
           
K sen. + jr 5 km fri Fossesholm Helene Marie Eiker Skiklubb - Ski 6
K sen. + jr 5 km fri Knudsen Tiril Liverud Konnerud IL - Ski 20
K sen. + jr 5 km fri Fleten Emilie Gol IL - Ski 21
K sen. + jr 5 km fri Skistad Kristine Stavås Konnerud IL - Ski 32
K sen. + jr 5 km fri Bergane Margrethe Konnerud IL - Ski 34
K sen. + jr 5 km fri Madsen Caroline Konnerud IL - Ski 44
K sen. + jr 5 km fri Trømborg Barbro Kvåle Konnerud IL - Ski 46
K sen. + jr 5 km fri Rønning Tuva Hagen Vikersund IF - Ski 47
K sen. + jr 5 km fri Melling Maria Hartz Konnerud IL - Ski 55
K sen. + jr 5 km fri Mikkelsplass Marte Bromma IL - Ski 63
K sen. + jr 5 km fri Dyrhovd Margrete Røssum Krødsherad IL - Ski 76
K sen. + jr 5 km fri Mørk Emma Kirkeberg Drammens Ballklubb  81
K sen. + jr 5 km fri Klausen Marthe Konnerud IL - Ski 88
K sen. + jr 5 km fri Svingheim Mari Landro Konnerud IL - Ski 102
K sen. + jr 5 km fri Arnesen Julie Henriette Konnerud IL - Ski 108
K sen. + jr 5 km fri Gullingsrud Ingrid Røe Bromma IL - Ski 115
K sen. + jr 5 km fri Kjelle Mari ROS, IL - Ski 131
K sen. + jr 5 km fri Ranvik Anniken Konnerud IL - Ski 157
K sen. + jr 5 km fri Rønning Mathilde Hagen Vikersund IF - Ski 163
K sen. + jr 5 km fri Ranvik Andrea Konnerud IL - Ski 164
K sen. + jr 5 km fri Steen Maren Sofie Konnerud IL - Ski 165
K sen. + jr 5 km fri Skarra Tuva Konnerud IL - Ski 167
K sen. + jr 5 km fri Nerdrum Oda Ringkollen Skiklubb 169
K sen. + jr 5 km fri Hilsen Nora Småge Konnerud IL - Ski 185
K sen. + jr 5 km fri Johannesen Silje Holm IL Bevern - Ski 192
K sen. + jr 5 km fri Dugstad Line Herholdt IL Bevern - Ski 202
K sen. + jr 5 km fri Killingstad Hanna Norbom Konnerud IL - Ski 231
K sen. + jr 5 km fri Høgset Gunn-Karoline Ål IL - Ski 247
K sen. + jr 5 km fri Augdal Maren Filseth Ringkollen Skiklubb  256
           
M sen. + jr 10 km fri Augdal Eirik Sverdrup Ringkollen Skiklubb  21
M sen. + jr 10 km fri Mørk Martin Kirkeberg Drammens Ballklubb  24
M sen. + jr 10 km fri Tyribakken Bjørnar Stensrud Bromma IL - Ski 29
M sen. + jr 10 km fri Herland Kasper Andersson Hemsedal IL - Ski 41
M sen. + jr 10 km fri Kirkeng Andreas ROS, IL - Ski 48
M sen. + jr 10 km fri Øhlschlägel Albert Sunde Sjåstad/Vestre Lier IL  57
M sen. + jr 10 km fri Fikke Trym Halbjørhus Hemsedal IL - Ski 80
M sen. + jr 10 km fri Teisbekk Sander ROS, IL - Ski 89
M sen. + jr 10 km fri Holth Bendik Skjønberg Birkebeineren, IF - Ski 90
M sen. + jr 10 km fri Johansen Sivert Leander Drammens Ballklubb  92
M sen. + jr 10 km fri Skrindo Knut Gol IL - Ski 102
M sen. + jr 10 km fri Bjerkrheim Kjetil Andre Nesbyen IL - Ski 117
M sen. + jr 10 km fri Laukli Henrik Marius Konnerud IL - Ski 118
M sen. + jr 10 km fri Høiås Anders Larsen Birkebeineren, IF - Ski 136
M sen. + jr 10 km fri Melling Christian Hartz Glassverket IF - Ski 140
M sen. + jr 10 km fri Sørgård Emil Ringkollen Skiklubb  155
M sen. + jr 10 km fri Bjerke Phillihp Granaas Konnerud IL - Ski 166
M sen. + jr 10 km fri Myklemyr Vegard Bromma IL - Ski 188
M sen. + jr 10 km fri Mikkelsplass Kristen Bromma IL - Ski 197
M sen. + jr 10 km fri Hellerud Adrian Orellana Hokksund IL - Ski 207
M sen. + jr 10 km fri Tronsli Andreas Lier IL - Ski 209
M sen. + jr 10 km fri Sørgård Jonas Ringkollen Skiklubb  211
M sen. + jr 10 km fri Skredegård Tor-Magnus Mundal Gol IL - Ski 224
M sen. + jr 10 km fri Borkholm Knut Eiker Skiklubb - Ski 290
M sen. + jr 10 km fri Berget Albert IL Skrim - Ski 291
M sen. + jr 10 km fri Stangstuen Vetle Grønnevik Ringkollen Skiklubb  305
M sen. + jr 10 km fri Sagabråten Sjur Lien Nesbyen IL - Ski 363
M sen. + jr 10 km fri Klausen Torodd Konnerud IL - Ski 369
M sen. + jr 10 km fri Pettersen Oddmund Lie Kongsberg IF - Ski 378
M sen. + jr 10 km fri Støa Erik Kjønnø ROS, IL - Ski 418
M sen. + jr 10 km fri Ødegaard Snorre Konnerud IL - Ski 437
M sen. + jr 10 km fri Treffen Andreas Lillemoen Sjåstad/Vestre Lier IL  dnf
           
Kvinner sen. 30 km klassisk Trømborg Barbro Kvåle Konnerud IL - Ski 12
Kvinner sen. 30 km klassisk Knudsen Tiril Liverud Konnerud IL - Ski 15
Kvinner sen. 30 km klassisk Fleten Emilie Gol IL - Ski 17
Kvinner sen. 30 km klassisk Dyrhovd Margrete Røssum Krødsherad IL - Ski 22
Kvinner sen. 30 km klassisk Madsen Caroline Konnerud IL - Ski 27
Kvinner sen. 30 km klassisk Skarra Tuva Konnerud IL - Ski 44
Kvinner sen. 30 km klassisk Nerdrum Oda Ringkollen Skiklubb 45
           
Menn senior 50 km klassisk Golberg Pål Gol IL - Ski 6
Menn senior 50 km klassisk Fossli Sondre Turvoll Hokksund IL - Ski 54
Menn senior 50 km klassisk Bjerkrheim Kjetil Andre Nesbyen IL - Ski 57
Menn senior 50 km klassisk Brøto Emil Intelhus Gol IL - Ski 68
Menn senior 50 km klassisk Skrindo Knut Gol IL - Ski 69
Menn senior 50 km klassisk Holth Bendik Skjønberg Birkebeineren, IF  109
Menn senior 50 km klassisk Myklemyr Vegard Bromma IL - Ski 119
Menn senior 50 km klassisk Augdal Eirik Sverdrup Ringkollen Skiklubb  dnf
           
M 17 år 15 km klassisk felles Bjerke Phillihp Granaas Konnerud IL - Ski 17
M 17 år 15 km klassisk felles Teisbekk Sander ROS, IL - Ski 19
M 17 år 15 km klassisk felles Klausen Torodd Konnerud IL - Ski 26
M 17 år 15 km klassisk felles Høiås Anders Larsen Birkebeineren, IF  27
           
M 18 år 15 km klassisk felles Mørk Martin Kirkeberg Drammens Ballklubb 1
M 18 år 15 km klassisk felles Herland Kasper Andersson Hemsedal IL - Ski 6
M 18 år 15 km klassisk felles Melling Christian Hartz Glassverket IF - Ski 16
M 18 år 15 km klassisk felles Laukli Henrik Marius Konnerud IL 45
M 18 år 15 km klassisk felles Døssland Anders Melaaen Lier IL - Ski dnf
           
M 19/20 år 30 km klassisk felles Kirkeng Andreas ROS, IL - Ski 4
M 19/20 år 30 km klassisk felles Tronsli Andreas Lier IL - Ski 6
M 19/20 år 30 km klassisk felles Øhlschlägel Albert Sunde Sjåstad/Vestre Lier IL  9
M 19/20 år 30 km klassisk felles Johansen Sivert Leander Drammens Ballklubb  10
M 19/20 år 30 km klassisk felles Mikkelsplass Kristen Bromma IL - Ski 19
M 19/20 år 30 km klassisk felles Tyribakken Bjørnar Stensrud Bromma IL - Ski 25
           
K 17 år 10 km klassisk felles Mørk Emma Kirkeberg Drammens Ballklubb  1
K 17 år 10 km klassisk felles Melling Maria Hartz Konnerud IL - Ski 4
K 17 år 10 km klassisk felles Rønning Tuva Hagen Vikersund IF - Ski 5
K 17 år 10 km klassisk felles Mikkelsplass Marte Bromma IL - Ski 8
K 17 år 10 km klassisk felles Gullingsrud Ingrid Røe Bromma IL - Ski 18
           
K 18 år 10 km klassisk felles Fossesholm Helene Marie Eiker Skiklubb - Ski 1
K 18 år 10 km klassisk felles Bergane Margrethe Konnerud IL - Ski 2
K 18 år 10 km klassisk felles Svingheim Mari Landro Konnerud IL - Ski 11
K 18 år 10 km klassisk felles Ranvik Andrea Konnerud IL - Ski 23
K 18 år 10 km klassisk felles Arnesen Julie Henriette Konnerud IL - Ski 28
K 18 år 10 km klassisk felles Kjelle Mari IL ROS 35
K 18 år 10 km klassisk felles Ranvik Anniken Konnerud IL - Ski 40
           
K 19/20 år 15 km klassisk felles Skistad Kristine Stavås Konnerud IL - Ski 9
NIF-EPI02, 02