Hopp til innhold

Konnerudrennet fristil 11-13.12.2020

Pr. 17.11 er Klassene M17, M18 , M19/20 Herrer Sr, .K17, K18, K 19/20 damer Sr FULLTEGNET. Utøvere som melder seg på i disse klassene nå overføres til VENTELISTE av Arrangør (selv om de får en bekreftelse på påmelding i MIN Idrett)____.Se vår hjemmeside for detaljer om gjennomføringen. _____ Arr. er delt opp i 8 kohorter (hver med 200 løpere/støttepersoner) fordelt over 3 dager. Det kommer egen påmelding for støttepersoner. HUSK PÅMELDING RIKTIG ÅRSKLASSE! ER DU FØDT F.EKS 2010= KLASSE 11 ÅR. Løpere påmeldt i feil klasse blir avmeldt av arrangør - og MÅ SELV melde seg på i rett klasse (hvis det er ledig plass).

  • Når: 11.12 - 13.12.2020
  • Oppstart: 16:00
  • Hvor: Konnerud skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.11.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engh, Simen Høegh Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Falkenberg-Jensen, Marius Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fulford, Jacob George Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hanevold, Zackary Keith Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Helmersmo, Erik Tallaksrud Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Knudsen, Sondre Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Sindre Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nerigård, Henrik Bakken Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Robertsen, Niklas Fagermo Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Saga, Aleksander Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagberg, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandnes-Moe, Jens Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sire, Valdemar Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skøien, Johan Indergaard Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Spillum, Oliver Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Spillum, Oscar Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sylling, Torjus Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Walhout, Mads Fjellman Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Avice, Alexander Landsverk Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Boström, Ted Anders Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Casby, Liam Michèal Langer Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulbrandsen, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Havnes, Eskil Ree Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Leopold Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langset, Philip Johan Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Marcus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Opstad, Vetle Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasmussen, William Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sanders, Theodor Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sole-Warbo, Lucas August Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sollie, Brage Marker Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steenstrup, Mathias Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinsvik, Fredrik Aune Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stensvik, Aksel Abrahamsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Søreide, Sigurd Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Valhovd, Jakob Laurits Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wold, Noah Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ørbeck-Nilssen, Marius Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarlie, Daniel Dregelid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aass, Mikkel Magnæs Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Abel Engh, Martin Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Benserud, Knut Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørholt, Tindre Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Døvik, Oskar Klubb Ivrig, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ebbesen, Fredrik Myklebust Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engløk-Lind, Vetle Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Havnes, Eskil Ree Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Homme, Daniel Nicolai Klubb Sturla IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Edvard Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løitegård, Øystein Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Meedom, Henrik Moe Wolf Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Melleby, Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyheim, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Mikkel Riise Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Prestgard, Iver Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ryen, Nikolas Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagberg, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Marius Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stalheim, Sivert Gimmestad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wedum, Axel Kristian Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øksby, Erik Stenersen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Glad, Kristian Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukland, Elias Martinez Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hørthe, Thomas Bonden Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Irgens, Hans Cedric Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klungland, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollerud, Wilhelm Klemet Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ludvigsen, Simen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Magnussen, Thorbjørn Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyheim, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rasch, Bendik Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Sverre Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Spiten, Petter Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steenstrup, Johan Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sylling, Sebastian Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersson, Henrik Weber Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Barland, Oskar Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Detlie, Andreas Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engelhardtsen, Magnus Alejandro Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Isak Aleksander Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klungland, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lofthus, Brage Ruud Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Jens Langgård Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Menard, Edwin Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæternes, Tumi Geirsson Klubb Geilo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thornquist, Thorben Grytnes Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aarlie, Magnus Dregelid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fosen, Eskil Thorvaldsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Golden-Myreng, Sebastian August Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønn, Vetle Høgseth Klubb Larvik Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hernes, Simon Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høyerholt, Frederick Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Elias Hagen Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Karsten, Emre Joakim Bugge Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn leikanger, Sigurd Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mundal, Kristian Brendengen Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Paasche, Elias Folmo Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pira, Oscar Alexander Figenschou Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røkeberg, Sebastian Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Støvern, Sondre Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorbjørnsen, Tobias Kalmo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Zachariasen, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Danielsen, Mathias Bugge Klubb Tinn IL Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fæste, Håkon Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hallingstad, August Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hallingstad, Olav Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hernes, Alexander Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Melaaen, Eivind Gustav Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mork, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, William Cumbes Klubb Gransherad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ryen, Benjamin Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Siljan, Siver Melbo Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sylling, Hans Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Søby, Sindre Andreas Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ustad, Håkon Milliam Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Sivert Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Boström, Jack Anders Erik Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fontenelle, Christopher Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jægtvik, Sverre August Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollerud, Jakob Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kreken, Henrik Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lier, Peder Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Simen Andreas Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nitteberg, Christian Klubb Nesodden IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyheim, Håkon Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Markus Finnerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vagrum, Christian Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Yildirim, Kuzey Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bye, Sindre Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dolven, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Døvik, Tobias Klubb Ivrig, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Edvardsen, Leo Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holsing, Bente Kristin Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Husebø, Anton Emil Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Fredrik Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jægtvik, Sverre August Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Knotten, Hågen Klubb Ivrig, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Langset, Felix Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillegraven, Sverre Sollien Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillegraven, Torkil Sollien Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nitteberg, Christian Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nohre-solvang, Mathias Leander Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyheim, Håkon Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Quist-Hem, Finn Arne Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Quist-Hem, Jo Einar Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasoly, Abdullah Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tøien, Kristian Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tønnessen, Benedikt Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulstein-Wiencke, Oliver Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Yildirim, Kuzey Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Aas, Oda Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergh, Henriette Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørge, Blomma Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bolstad, Alma Strand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Christensen, Mathea Lie Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dankworth, Savanna Elise Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engelvoorn, Liv Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeldstad, Mille Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Førland, Charlotte Kampesæter Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoel, Solveig Amalie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Isabelle Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hveding, Caroline Holmberg Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Iversen, Sofie Sand Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kringler, Mille Dogger Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lofthus, Ella Ruud Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasoly, Nargis Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Schelander, Ingrid Reine Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarbøvik, Lisa Oline Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjerven, Mia Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solum, Andrea Hårvik Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sælebakke, Anneli Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tauch, Lotta Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thronsen, Elise Ingeborg Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wøien, Johanne Lund Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerkelund, Live Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brendengen, Eirill Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Nicoline Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haukland, Ayla Martinez Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hilleren, Nila Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoen-Lund, Ingeborg Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoffmann, Nora Dahl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmes, Jenny Hovdenak Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleven, Ella Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljosåk, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Kaja Grønning Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Magnussen, Malin Sofie Klubb Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Amalie Christine Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordby, Jenny Lykke Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olden, Andrine Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandaker, Sunniva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandli, Sofie Knatterud Klubb Drammen Strong Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sarfi, Hanna Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skinnes, Vienna Klubb Drammen Strong Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Welle-smidt, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andresen, Alba Brundtland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berthelsen, Sofia Biørn Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Braaten, Hanna Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekrheim, Pia Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Ylva Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helmersmo, Emilie Tallaksrud Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Horn, Vilde Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjerkreit, Ingrid Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleven, Lotta Matilde Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Knudsen, Vilde Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Knudsen, Martine Nordtveit Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lyngstad, Stine Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lømo, Amalie Lindback Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mo, Hermine Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moger, Nora Linnea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mortensen, Pernille Hølås Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skikstein, Vilde Portaas Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Maria Elise Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steene-Johannessen, Frida Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steimler, Leonora Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundnes, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thornquist, Olivia Grytnes Klubb Ivrig, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torvet, Louise Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vaagland, Louise Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vagrum, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vannebo, Martine Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Matilde Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Adde, Ninnie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bartnes, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergh, Maren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dankworth, Sienna Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Edvardsen, Agnes Maria Klubb Tinn IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoen-Lund, Magnhild Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Charlotte Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvik, Ingrid Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rist, Linnea Løvstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Støvern, Ida Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søreide, Vilde Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstensen, Iben Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn van de Velde, Stiene Mie Antoinette Germaine S Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borch-Jenssen, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Homme, Rebecca Grace Klubb Sturla IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Horn, Lovise Klubb Ivrig, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hyvang, Hennie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringdal, Frida Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagberg, Emilie Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skarbøvik, Mia Sofie Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stephensen, Ada Torp Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Blomfeldt, Signe Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bruun, Camilla Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Edwardsen, Isabella Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ennals, Elena Victoria Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Flaa, Marie Lund Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoven, Sara Bergsholm Klubb Gjerdrum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kringler, Anniken Dogger Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kylland, Tuva Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Victoria Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrhaug, Mathilde Grevstad Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strindeberg, Guro Elizabeth Klubb Drammen Strong Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Watndal, Jenny Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersson, Ida Weber Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergh, Anniken Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berntsen, Maren Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Flaa, Synne Lund Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gunleiksrud, Ragnhild Xiu Klubb Tinn IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kringler, Anniken Dogger Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Morken, Anna Vetvik Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Randby, Nora Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skar, Nina Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorseng, Elise Nygård Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Watndal, Jenny Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Ella Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Berntsen, Aurora Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hilleren, Vilje Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollevold, Oda Willersrud Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løndal, Eline Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen-Nordseth, Julie Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogaas, Iben Sigvor Ljone Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Staib, Ylva Teigen Klubb Sturla IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenersen, Emilie Mathea Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blytt, Sigrid Fredrikke Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brendengen, Ane Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøndalen, Oline Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Tomine Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Horn, Veronica Klubb Ivrig, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollerud, Evelina Fredrika Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kringler, Mille Dogger Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Langset, Olivia Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Marte Grønning Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Elise Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Opstad, Oda Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sole-Warbo, Rachel Margrethe Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokke, Ida Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Welle-Smidt, Linea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Al-Zouki, Hedda Mimona Husøy Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Hedvig Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Døvigen-Ousdal, Elsa Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fisknes, Marte Sanderud Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Linnebo, Guro Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn NESHEIM, SIRI Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn NESHEIM, SYNNE Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Cecilie Kinne Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Eggen, Helene Antonsen Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hekneby, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lier, Marte Sofia Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mæland-Herheim, Synne Klubb Geilo IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nekkar, Ranja Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Riiber, Alma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skar, Siri Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnesen, Astrid Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bønsnæs, Sophie Margrethe Nordlund Klubb Drafn, Ski- og Ballkl. Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rolstad, Kristiane Almeland Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rud, Maja Friis Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skavhellen, Andrine Kvilhaug Klubb Botne SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Holsing, Bente Kristin Klubb Holmen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Slokvik, Martine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aarbakke, Hans Paolo Matcovich Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aukland, Oliver Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Ole Andreas Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Moen, Abel Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rastad, Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Storjohann, Aleksander Ygre Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wedum, Sten Magnus Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wold, Jørgen Arenberg Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Borge-Moe, Kristian Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Haakenaasen, Henrik Mæland Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holme, Wictor Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hungerholt, Markus Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lindby, Gard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergan, Brage Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Borkholm, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dokset, Henrik Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fraser, Petter Alexander Dehli Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøholdt, Mads Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Hokksund IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Trym Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lindefjeld, Torjus Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nyberg, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Næss, Øistein Fagerli Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rud, Christian Friis Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Suhrke, Ole Tafjord Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas-Jakobsen, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gifstad, Thomas Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haugan, Øyvind Rikheim Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Maldonado, Emilio Sebastian Husum Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Norrud, Borgar Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vollan, Erling Pettersen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01
fnugg