Hopp til innhold

KM stafett Buskerud - Obs! Ny dato

Arrangør Liatoppen skisenter ved eierlagene, Ål IL, Fjellet IL, Torpo IL Ål SSL KM stafett for Buskerud, kretsrenn for 8-12 år, KM for 13 år og eldre. Stilart: 1. etappe Klassisk, 2. etappe Fri, 3. etappe Fri. Løypelengder: 8-10 år 3 x 1 km, 11-12 år 3 x 2 km, 13-16 år 3 x 3 km, Junior/Senior 3 x 5 km (senior herrer evnt. 3x10 km?). Mix-lagene kan blande gutter og jenter og deltagere fra flere klubber (det kåres ikke kretsmestere i mix-klasser). Stakefrie soner på klassisketappe. Startrekkefølge KM: 1. lagene står i de første rekkene, resten trekkes.

  • Når: 30.12.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Liatoppen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse Jenter 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse Mix 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse Mix 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse Mix junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse Mix senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

Gutter 11 - 12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnegard, Sindre Klubb Fjellet IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjelmen, Syver Rivedal Klubb Hemsedal IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hølto, Emil Eskild Klubb Hemsedal IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langset, Philip Johan Klubb Holeværingen IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjølstad-Skinnes, Johann Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mørch, Eivind Sehl Klubb Fjellet IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Raaen, Arvid Elias Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skuterud, Martin Kirkevollen Klubb Holeværingen IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sønsterud, Andreas Klubb Holeværingen IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vestli, Gaute Bergstrøm Klubb Fjellet IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn von Tangen, Jørgen Thorsnes Klubb Hemsedal IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper

Gutter 13 - 16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Arnegard, Torjus Klubb Fjellet IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Arnegard, Åmund Klubb Fjellet IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Olav Klubb Hemsedal IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjeglerud, Aleksander Klubb Eiker Skiklubb Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Frogner, Simen Klubb Hemsedal IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gundersen, Pål Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gustad, André Sjo Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holm, Isak Aleksander Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Juliebø, Simon Ulvestad Klubb Hemsedal IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lien, Jakob Hjelmaas Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Jens Langgård Klubb IL Skrim Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mørch, Emil Sehl Klubb Fjellet IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oleivsgard, Eivind Tørhaug Klubb Fjellet IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opheim, Even Klubb Fjellet IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Paasche, Elias Folmo Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Roland, Sverre Klubb IL Skrim Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Simonsen, Mikkel Øyo Klubb Geilo IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skovlyst, Andreas Myrvold Klubb IL Skrim Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Spiten, Petter Klubb IL Skrim Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Mathias Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Støvern, Sondre Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torsteinsrud, Tord Klubb Fjellet IL Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse Gutter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper

Gutter 8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Augunset, Jonas Olai Langgaard Klubb Gol IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dypedokk, Hans Wihleim Klubb Nesbyen IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossen, Torbjørn Rukke Klubb Nesbyen IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helmersmo, Erik Tallaksrud Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Fredrik Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jonassen, Marius Wang Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jonassen, Lucas Wang Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Liavaag, Maxander Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lie, Vetle Haugen Klubb Gol IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Fredrik Langvandsbråten Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lysheden-Vogt, Sindre Elias Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nohre-solvang, Mathias Leander Klubb Holeværingen IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Raaen, Jens Theodor Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Raaen-Karlsson, Snorre Klubb Krødsherad IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rukke, Brage Andreas Klubb Nesbyen IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sire, Valdemar Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skredderberget, Syver Møllerplass Klubb Gol IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Spillum, Oliver Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tønnessen, Benedikt Rogne Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 11 - 12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken-Langslet, Vilde Klubb Holeværingen IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Mari Arnegard Klubb Hemsedal IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Frøhaug, Christina Klubb Holeværingen IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Nicoline Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Intelhus, Eivor Rimstad Klubb Hemsedal IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lauvlid, Mina Klubb IL Skrim Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lover, Vita Kaatje Klubb Nesbyen IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Næsset, Hanne Myhre Klubb IL Skrim Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rukke, Sanne Kristine Klubb Nesbyen IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ryen, Anne Guro Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørlien, Filippa Josefine Fjærtoft Klubb Holeværingen IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorset, Hanna Maria Nødland Klubb Hemsedal IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 13 - 16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Feten, Guri Klubb Fjellet IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grønnerød, Kristianne Haug Klubb Fjellet IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lappegard, Iselin Klubb Fjellet IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lappegard, Angelika Klubb Fjellet IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lappegard, Guro Molde Klubb Fjellet IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opheim, Olivia Klubb Fjellet IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thoen, Ingunn Klubb Fjellet IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torsteinsrud, Kristin Nicholson Klubb Fjellet IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vestli, Jori Bergstrøm Klubb Fjellet IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 8 -10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Vilma Lier Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergh, Henriette Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse Jenter 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eidsgård, Tilda Viko Klubb Gol IL Klasse Jenter 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Tomine Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Intelhus, Vilde Natvig Klubb Hemsedal IL Klasse Jenter 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Intelhus, Mari Rimstad Klubb Hemsedal IL Klasse Jenter 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kahrs, Hermine Amundsen Klubb Gol IL Klasse Jenter 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjølstad-Skinnes, Amilie Klubb Krødsherad IL Klasse Jenter 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjølstad-Skinnes, Julie Klubb Krødsherad IL Klasse Jenter 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reiersrud, Amalie Lie Klubb Mjøndalen IF Klasse Jenter 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røed, Vilde Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse Jenter 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solhjell, Silje Løstegård Klubb Gol IL Klasse Jenter 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorset, Signe Nødland Klubb Hemsedal IL Klasse Jenter 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse Jenter 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Espeli, Anna Olivia Hagen Klubb Geilo IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grønnerød, Sigrid Haug Klubb Fjellet IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jorde, Tuva Klubb Geilo IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lappegard, Ida Molde Klubb Fjellet IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mæland-Herheim, Synne Klubb Geilo IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oleivsgard, Gunhild Tørhaug Klubb Fjellet IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torsteinsrud, Mari Klubb Fjellet IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveito, Tonje Klubb Fjellet IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Veslegard, Vilde Kverndal Klubb Fjellet IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner senior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallingstad, Andrea Hagen Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hulbak, Guri Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jordheim, Guro Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skrindo, Ingeborg Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnegard, Gaute Klubb Fjellet IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Borkholm, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Buen-Bjørsnøs, Sander Klubb IL Skrim Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Feten, Ole Klubb Fjellet IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holm, Ole Andreas Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Soldal, Sigve Lunde Klubb IL Skrim Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Veslegard, Narve Kverndal Klubb Fjellet IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn senior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hulbak, Sigurd Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Iversen, Trond Klubb Mjøndalen IF Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jordheim, Ola Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kirkeng, Andreas Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindbo, Reidar Klubb Nedre Sigdal IF Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Magnusson, Henrik Klubb Mjøndalen IF Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skredegård, Tor-Magnus Mundal Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skrindo, Håkon Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vik, Halvard Klubb Mjøndalen IF Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper

Mix 11 - 12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Artmann, Mika Klubb Geilo IL Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bekkevold, Eiril Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berthelsen, Sofia Biørn Klubb Konnerud IL Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Endrestøl, Iver Nordby Klubb Geilo IL Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eriksen, Nora Møgster Klubb Geilo IL Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugstad, Håkon Klubb Gol IL Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helmersmo, Emilie Tallaksrud Klubb Konnerud IL Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hestvedt, Alexander Stokke Klubb Drammen Strong Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jönsson, Nils Milo Anton Klubb Hemsedal IL Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kahrs, Madicken Amundsen Klubb Gol IL Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sataøen, Nora Vollen Klubb Geilo IL Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Simonsen, Oda Øyo Klubb Geilo IL Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Simonsen, Marius Olanger Klubb Drammen Strong Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjong, Pauline Rustberggard Klubb Gol IL Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæternes, Ella Geirsdottir Klubb Geilo IL Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorset, Rakel Nødland Klubb Hemsedal IL Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper

Mix 13 - 16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse Mix 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse Mix 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse Mix 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Espeli, Guro Klubb Geilo IL Klasse Mix 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gundersen, Linea Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse Mix 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse Mix 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Christian Langvandsbråten Klubb Krødsherad IL Klasse Mix 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse Mix 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røed, Eirik Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse Mix 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Drammen Strong Klasse Mix 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse Mix 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slettemark, Inuk Sander Klubb Geilo IL Klasse Mix 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strindeberg, Guro Elizabeth Klubb Drammen Strong Klasse Mix 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper

Mix 8 -10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Tindre Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse Mix 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Edvardsen, Leo Klubb IL Skrim Klasse Mix 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hestvedt, Madeleine Stokke Klubb Drammen Strong Klasse Mix 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse Mix 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jægtvik, Sverre August Klubb IL Skrim Klasse Mix 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kollerud, Jakob Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse Mix 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen-Nordseth, Julie Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mørch, Jenny Mercedes Sehl Klubb Fjellet IL Klasse Mix 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olstad, Nora Klubb Geilo IL Klasse Mix 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rose, Tilia Klubb Geilo IL Klasse Mix 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Spillum, Oscar Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sønsterud, Hermine Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorset, Olava Kristina Nødland Klubb Hemsedal IL Klasse Mix 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vestli, Tuva Bogen Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vindegg, Ola Berntzen Klubb Geilo IL Klasse Mix 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn von Tangen, Christopher Thorsnes Klubb Hemsedal IL Klasse Mix 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammen Strong Klasse Mix 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ødelien, Kristian Andre Klubb Fjellet IL Klasse Mix 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper

Mix junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Idrettslaget Ros Klasse Mix junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse Mix junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse Mix junior Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI02, 02
NTB