Hopp til innhold

KM stafett Buskerud

Rennet er flyttet til Simostranda der det er kunstsnø. KM stafett for Buskerud, kretsrenn for 8-12 år, KM for 13 år og eldre. Stilart: 1. etappe Klassisk, 2. etappe Fri, 3. etappe Fri. Løypelengder: 8-10 år 3 x 1 km, 11-12 år 3 x 2 km, 13-16 år 3 x 3 km, Junior/Senior 3 x 5 km (senior herrer evnt. 3x10 km?). Mix-lagene kan blande gutter og jenter og deltagere fra flere klubber (det kåres ikke kretsmestere i mix-klasser). Stakefrie soner på klassisketappe. Startrekkefølge KM: 1. lagene står i de første rekkene, resten trekkes. Påmelding må gjøres av påmeldingsansvarlig i klubbene, meld på lag og velg deltagere til lagene deretter.

  • Når: 26.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Simostranda
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Mix 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Mix 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Mix junior 17-20 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Mix senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 11-12 år maks 35 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andersen, Mathias Jokerud Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Atterås, Filip Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjeglerud, Aleksander Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjorli, Håvar Sandqvist Klubb Vikersund IF Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ellingsen Kanuck, Stefan Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gustad, André Sjo Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hegstad, Jesper Grande Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hestvedt, Alexander Stokke Klubb Drammen Strong Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn hovde, Iver Øvereng Klubb Vikersund IF Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lien, Jakob Hjelmaas Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Christian Langvandsbråten Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mork, Andreas Bagaasen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Mikkel Riise Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn rustaden, Christian kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røed, Eirik Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Drammen Strong Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaaden, Eivind Wichmann Klubb Vikersund IF Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sparby, Lars Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Mathias Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wiger, Jørgen Klubb Vikersund IF Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wiger, Hans Kristian Klubb Vikersund IF Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wærsted, Jakob Ringvoll Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øhrn-Erichsen, Matheo Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 13-16 år maks 45 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aasand, Lars Kristian Klubb Eggedal IL Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnsrud, August Marken Klubb Eggedal IL Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Frogner, Simen Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holm, Ole Andreas Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holm, Isak Aleksander Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Peder Klubb Holeværingen IL Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Juliebø, Simon Ulvestad Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melaaen, Eivind Gustav Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Molenaar, Filip Storhaug Klubb Vikersund IF Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Paasche, Elias Folmo Klubb Konnerud IL Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn rustaden, Mathias Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Eggedal IL Klasse G 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 8-10 år maks 29 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Tindre Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse G 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hennum, Ole Kristian Klubb Lier IL Klasse G 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hølto, Emil Eskild Klubb Hemsedal IL Klasse G 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jægtvik, Sverre August Klubb IL Skrim Klasse G 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jönsson, Nils Milo Anton Klubb Hemsedal IL Klasse G 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karlsen, Jonas Klubb Eggedal IL Klasse G 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langset, Philip Johan Klubb Holeværingen IL Klasse G 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lie-Birkelund, Jacob Martinius Klubb Lier IL Klasse G 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lie-Birkelund, Christian Klubb Lier IL Klasse G 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lie-Birkelund, Christopher Klubb Lier IL Klasse G 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Fredrik Langvandsbråten Klubb Krødsherad IL Klasse G 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjølstad-Skinnes, Johann Klubb Krødsherad IL Klasse G 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Raaen, Arvid Elias Klubb Krødsherad IL Klasse G 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Raaen, Jens Theodor Klubb Krødsherad IL Klasse G 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Raaen-Karlsson, Snorre Klubb Krødsherad IL Klasse G 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Redalen, Torbjørn Rondestveit Klubb Vikersund IF Klasse G 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skuterud, Martin Kirkevollen Klubb Holeværingen IL Klasse G 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stensvik, Viktor Svartås Klubb Krødsherad IL Klasse G 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strandbråten, Sander Holen Klubb Eggedal IL Klasse G 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vatningen, Martin Narum Klubb Eggedal IL Klasse G 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Westerlund, Aslak Storm Edland Klubb Vikersund IF Klasse G 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Yarra, Sjur Ødegård Klubb Vikersund IF Klasse G 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 11-12 år maks 35 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken-Langslet, Vilde Klubb Holeværingen IL Klasse J 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berthelsen, Sofia Biørn Klubb Konnerud IL Klasse J 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fragått, Margret Hjelmeset Klubb Eggedal IL Klasse J 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Frøhaug, Christina Klubb Holeværingen IL Klasse J 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kolbjørnsrud, Linea Wærsted Klubb Eggedal IL Klasse J 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lauvlid, Mina Klubb IL Skrim Klasse J 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lien, Ane Solum Klubb Eggedal IL Klasse J 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse J 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse J 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Støvern, Ida Østbye Klubb Eggedal IL Klasse J 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torvet, Louise Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 13-16 år maks 45 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hval, Johanna Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lekve, Johanna Løvdal Klubb IL Skrim Klasse J 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Midtbø, Anna Kristiansen Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 8-10 år maks 29 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathea Jokerud Klubb Krødsherad IL Klasse J 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bekkevold, Eiril Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse J 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Clausen, Amanda Klubb Vikersund IF Klasse J 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fragått, Helga Hjelmeset Klubb Eggedal IL Klasse J 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hollerud, Amalie Løvlid Klubb Eggedal IL Klasse J 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Imsgard, Elisabeth Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Intelhus, Mari Rimstad Klubb Hemsedal IL Klasse J 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Komba, Sissel Klubb Hemsedal IL Klasse J 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjølstad-Skinnes, Amilie Klubb Krødsherad IL Klasse J 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Molenaar, Sofie Storhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nørgaard, Emilie Veden Klubb Holeværingen IL Klasse J 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Omtveit, Tuva Klubb Krødsherad IL Klasse J 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røed, Vilde Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Råen, Linnea Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strandbråten, Vilde Stegane Klubb Krødsherad IL Klasse J 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn sørumshagen, Amanda Ramampiaro Klubb Vikersund IF Klasse J 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vidvei, Thea Klubb Eggedal IL Klasse J 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Land, Thea Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner senior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Carina Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larsen, Ina Gerhardsen Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ryen, Linn Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øverland, Ingebjørg Fisketjønn Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Konnerud IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørstad, Anders Martin Barmsnes Klubb IL Skrim Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laukli, Henrik Marius Klubb Konnerud IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rundtom, Jørgen Klubb Nedre Sigdal IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Viksbråten, Ole Enderud Klubb Nedre Sigdal IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn senior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper

Mix 11-12 år maks 35 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blandhoel, Sonia Lillil Klubb IL Skrim Klasse Mix 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bye, Julie Olsen Klubb Vikersund IF Klasse Mix 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evjen, Ludvig Røed Klubb Vikersund IF Klasse Mix 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helmersmo, Emilie Tallaksrud Klubb Konnerud IL Klasse Mix 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjelmen, Syver Rivedal Klubb Hemsedal IL Klasse Mix 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse Mix 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse Mix 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Intelhus, Eivor Rimstad Klubb Hemsedal IL Klasse Mix 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensrud, Eline Hårberg Klubb Lier IL Klasse Mix 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Magnussen, Thorbjørn Klubb Lier IL Klasse Mix 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Monstad, Peder Malm Klubb Lier IL Klasse Mix 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Johanna Grongstad Klubb IL Skrim Klasse Mix 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røvang, Målfrid Brokhaug Klubb Vikersund IF Klasse Mix 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skikstein, Vilde Portaas Klubb Mjøndalen IF Klasse Mix 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steiner, Edvard Kristoffer Sjue Klubb Mjøndalen IF Klasse Mix 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Mix 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Mix 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Syvertsen, Isack Klubb Konnerud IL Klasse Mix 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse Mix 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn von Tangen, Jørgen Thorsnes Klubb Hemsedal IL Klasse Mix 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øhrn, Julian Fjeld Klubb IL Skrim Klasse Mix 11-12 år maks 35 år Øvelse Stafett 3 etapper

Mix 13-16 år maks 45 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse Mix 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kolbjørnsrud, Olliver Wærsted Klubb Nedre Sigdal IF Klasse Mix 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse Mix 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Støvern, Sondre Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse Mix 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sønsteby, Emilie Klubb Krødsherad IL Klasse Mix 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse Mix 13-16 år maks 45 år Øvelse Stafett 3 etapper

Mix 8-10 år maks 29 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen-Holthe, Markus Klubb Drammen Strong Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergh, Henriette Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Boström, Ted Anders Gustav Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Boström, Jack Anders Erik Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eng, Kaja Hagtvedt Klubb Drammen Strong Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Faksvåg, Jenny Klubb Drammen Strong Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjeldstad, Mille Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fulford, Jacob George Klubb Drammen Strong Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Tomine Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Nicoline Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helmersmo, Erik Tallaksrud Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hestvedt, Madeleine Stokke Klubb Drammen Strong Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Intelhus, Vilde Natvig Klubb Hemsedal IL Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kleven, Ella Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larrauri Sanchez, Ariel Klubb Hemsedal IL Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Kaja Grønning Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Marte Grønning Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lysheden-Vogt, Sindre Elias Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mellemstrand, Nikolai Klubb Mjøndalen IF Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen, Amalie Christine Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen-Nordseth, Julie Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Plejdrup-Skillestad, Tilde Klubb Hemsedal IL Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Robertsen, Niklas Fagermo Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandli, Sofie Knatterud Klubb Drammen Strong Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandnes-Moe, Jens Klubb Drammen Strong Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skinnes, Vienna Klubb Drammen Strong Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skøien, Johan Indergaard Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørensen, Ludvik Klubb Drammen Strong Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vidal, Selma Opsahl Klubb Drammen Strong Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammen Strong Klasse Mix 8-10 år maks 29 år Øvelse Stafett 3 etapper

Mix junior 17-20 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse Mix junior 17-20 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse Mix junior 17-20 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse Mix junior 17-20 år Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI01, 01
Pedro Lemos