Hopp til innhold

KM sprint Buskerud/SpareBank1 cup

Rennet er flyttet til Simostranda der det er kunstsnø. Innlagt Kretsmesterskap sprint og SpareBank 1 Cup for Buskerud for 13 år og eldre.

  • Når: 25.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Simostranda
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.01.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 25.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 25.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 25.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bjorli, Håvar Sandqvist Klubb Vikersund IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Raaen, Arvid Elias Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ellingsen Kanuck, Stefan Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hestvedt, Alexander Stokke Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Mikkel Riise Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Røed, Eirik Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Steiner, Edvard Kristoffer Sjue Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Mathias Jokerud Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lien, Jakob Hjelmaas Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Christian Langvandsbråten Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Holm, Isak Aleksander Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Jonas Hole Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Paasche, Elias Folmo Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Støvern, Sondre Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Sindre Løken Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Melaaen, Eivind Gustav Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Holm, Ole Andreas Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Fredrik Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Fredrik Langvandsbråten Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Raaen, Jens Theodor Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Raaen-Karlsson, Snorre Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Eirik Ness Klubb Haugsbygd IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Holmen, Didrik Næss Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lysheden-Vogt, Sindre Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Melbye, Hans Christopher Klubb Tyristubben, IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Melbye, Peder Albert Klubb Tyristubben, IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Skøien, Johan Indergaard Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Torvet, Louise Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Andrea Løken Klubb Drammen Strong Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lien, Ane Solum Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Melbye, Anna Birgitte Klubb Tyristubben, IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Johanna Grongstad Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Støvern, Ida Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Tiril Langehaug Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Eng, Thea Olivia Fjæra Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Simonsen, Amalie Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røed, Vilde Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathea Jokerud Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Øen, Hedda Nystrøm Klubb Vikersund IF Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Melaaen, Jostein Tobias Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Melaaen, Bjørn Eirik Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI02, 02
André Marton Pedersen