Hopp til innhold

Konnerudrennet klassisk

Velkommen til Konnerudrennet 2019 i våre helt nye NM løyper. Etteranmelding på rennkontoret - så lenge vi har ledige startnummer. Ordinær frist gikk ut 1.12.

  • Når: 08.12.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Konnerud skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse FH Gutter 10-12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 08.12.2019 Klasse FH Gutter 13-14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse FH Gutter 15-16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 08.12.2019 Klasse FH Jenter 10-12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 08.12.2019 Klasse FH Jenter 13-14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 08.12.2019 Klasse FH Jenter 15-16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 08.12.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 08.12.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 08.12.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 08.12.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 08.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Gutter 13-14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse FH Gutter 13-14 år Øvelse 3 km klassisk

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askim, Iver Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakke, Rolv Magnus Snare Klubb Granli IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boström, Ted Anders Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Madsgård, Markus Promjan Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Adam Holen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opstad, Vetle Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasmussen, William Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogstad, Alexander Klubb Berger Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørvik, Theodor Wold Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wahl, Aksel Bakke Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wold, Noah Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ørbeck-Nilssen, Marius Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Botten-Andersen, Timian Klubb Ørn, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bredmose, Magnus Stenseth Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Magnus Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holstrøm, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Mikkel Riise Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Prestgard, Iver Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagberg, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Marius Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steiner, Edvard Kristoffer Sjue Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syversen, Linus Huseby Klubb Botne SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øhrn-Erichsen, Matheo Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østvold, Simen Bjerke Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Glad, Kristian Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jevanord, Magnus Rørlien Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Henrik Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krangnes, Emil Klubb Ådal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nurminen, Martin Amadeus Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Elias Lande Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skretteberg, Fredrik Lande Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sylling, Sebastian Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syvertsen, Isack Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teigen, Petter Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wettergreen, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Askim, Aron Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engelhardtsen, Magnus Alejandro Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletten, Jonas Hole Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæternes, Tumi Geirsson Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagernes, Torkil Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Karsten, Emre Joakim Bugge Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Paasche, Elias Folmo Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støvern, Sondre Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorbjørnsen, Tobias Kalmo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Bjørn Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fæste, Håkon Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iversland, Olav Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melaaen, Eivind Gustav Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rognebakke, Magnus Skourup Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schumann, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stakston, Edvin Iver Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steinshamn, Teodor Busland Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wøien, Emil Lund Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Anundskås, Håkon Tho Klubb Heddal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Barmen, Anders Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moen, Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rastad, Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Boström, Jack Anders Erik Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bye, Sindre Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enholm, Sofus Grønlund Klubb Spydeberg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hertel, Georg Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husvær, Benjamin Gunnerud Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jebsen, Jens Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Fredrik Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rasmussen, Henrik Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorbjørnsrød, Christian Olai Klubb Nordre Sande IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorbjørnsrød, Fredrik Elias Klubb Nordre Sande IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tønnessen, Benedikt Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vårvik, Maximilian Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wølner, Matheo Kabbe Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Corneliussen, Oliver Hillesund Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fulford, Jacob George Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gilhuus, Ludvik Wøien Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hanevold, Zackary Keith Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helmersmo, Erik Tallaksrud Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmen, Didrik Næss Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husvær, Chrisander Gunnerud Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Filip Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Keller, Adrian Ervik Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Sindre Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nerigård, Henrik Bakken Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robertsen, Niklas Fagermo Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagberg, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandnes-Moe, Jens Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sire, Valdemar Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skøien, Johan Indergaard Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sylling, Torjus Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Walhout, Mads Fjellman Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østvold, Martin Bjerke Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøhlerengen, Malin Synnøve Klubb Idrettslaget Ros Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enholm, Synne Grønlund Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Nicoline Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hilleren, Nila Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoffmann, Nora Dahl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmes, Jenny Hovdenak Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleven, Ella Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Randi-Marie Strange Klubb Idrettslaget Ros Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Kaja Grønning Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Amalie Christine Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nørgaard, Emilie Veden Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandaker, Sunniva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandli, Sofie Knatterud Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skinnes, Vienna Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tovmo, Thea Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Welle-smidt, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berthelsen, Sofia Biørn Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Ylva Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jebsen, Maren Kristina Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Junge-Larsen, Kamilla Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvik, Ingrid Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torvet, Louise Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergh, Maren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoffmann, Martine Dahl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hopsnes, Charlotte Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Laustsen, Thea Susanne Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvik, Ingrid Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støvern, Ida Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hyvang, Hennie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lekve, Johanna Løvdal Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riisøen, Malin Lono Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagberg, Emilie Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solvik, Oda Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stephensen, Ada Torp Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruun, Camilla Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ennals, Elena Victoria Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schmidt, Maja Dorthea Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smedsli, Linnea Kilen Klubb Melum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storhaug, Johanne Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergh, Anniken Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berntsen, Maren Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunleiksrud, Ragnhild Xiu Klubb Tinn IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Polland, Elise Drøpping Klubb Bamble IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randby, Nora Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stubberød, Tuva Klubb Ørn, IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Al-Zouki, Hedda Mimona Husøy Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Anundskås, Guro Tho Klubb Heddal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hamgaard, Marie Løitegård Klubb Rødberg IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stigen, Astrid Klubb Fredrikstad SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Aurora Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Blytt, Sigrid Fredrikke Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Tomine Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lono, Mathea Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Marte Grønning Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opstad, Oda Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandli, Elida Knatterud Klubb Drammen Strong Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandvik, Sofie Nerigård Klubb Koll, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stokke, Ida Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Welle-Smidt, Linea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergh, Henriette Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bolstad, Alma Strand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christensen, Mathea Lie Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjeldstad, Mille Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoel, Solveig Amalie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hopsnes, Isabelle Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karsten, Emma Alexandra Bugge Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reiersrud, Amalie Lie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steen-Lantz, Liv Kunlaya Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tollefsen, Aurora Ramstad Klubb IL Skrim Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Waage-Nielsen, Ida Klubb Dikemark IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wølner, Linnea Sofie Kabbe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Henriette Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eggen, Helene Antonsen Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gotaas, Regine Ellingsen Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen, Kristin Melby Klubb Svarstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Christina Elise Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Usler, Cornelia Maria Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Astrid Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bønsnæs, Sophie Margrethe Nordlund Klubb Ivrig, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Cook, Sunniva Isabel Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jebsen, Malene Teresia Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støkken, Mia Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulfsnes, Jenny Myklebust Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Årland, Karoline Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Land, Thea Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hallingstad, Magnus Klubb Kongsberg IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hvidsten, Marius Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ophus, Håkon Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandvold, Adrian Arntsen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svalbjørg, Erlend Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Trålim, Kristoffer Pettersen Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bonelli, Pierpaolo Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Borkholm, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dokset, Henrik Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dybdal, Wilhelm Elias Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Farbrot, Oskar Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grinilia, Åsmund Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holm, Trym Klubb IL Jardar Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kværum, Hans Kristian Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olafsen, Trym Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Schulstok, Peter Rønnestad Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Steckmest, Knut Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorsen, Oliver Bosdal Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tullander, Jostein Hagen Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ullebø, Thristan Engebø Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Boreczek, Michal Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Braathen, Ludvik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dokset, Aleksander Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Trygve Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Franks-Penty, Alexander Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hagen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haneberg, Sondre Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugland, Even Riber Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellenes, Nils Martin Anvik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Joakim Eriksrud Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeng, Andreas Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Laukli, Henrik Marius Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løbak, Simen Leander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melaaen, Bjørn Eirik Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ophus, Eirik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pihlstrøm, William Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Polland, Martin Drøpping Klubb Bamble IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Smeby, Alexander Apenæs Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stigen, Erik Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tallakstad, Mats Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronsli, Andreas Klubb Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anderssen, Eirik Sørgård Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Fredrik Fossum Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Måbø, Ulrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Smenes, Atle Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Zanotto, Stefano Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01