Hopp til innhold

Brommasprinten - SpareBank1 cup

SpareBank1 cup

  • Når: 16.03.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Bromma
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 16.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hustad, Syver Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røed, Eirik Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skolt, Sivert Kristiansen Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenkvist, Fingar Brenno Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Mathias Jokerud Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjærde, Henrik Klubb Hemsedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hølto, Vetle Eskild Klubb Hemsedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lien, Jakob Hjelmaas Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moe, Alexander Winther Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skulason, Marius Skovhus Klubb Nesbyen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Olav Klubb Hemsedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fagerås, Markus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stake, Vetle Plassen Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæternes, Tumi Geirsson Klubb Geilo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frogner, Simen Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ryen, Ole Håkon Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skolt, Sindre Kristiansen Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulsaker, Erlend Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veslestølen, Magnus Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Peder Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melaaen, Eivind Gustav Klubb ROS, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tobiassen, Magnus Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandvold, Adrian Arntsen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørgård, Jørgen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Even Ødegård Klubb Bromma IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brøto, Harald Alu Klubb Bromma IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brøto, Arne Alu Klubb Bromma IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haraldseth, Emilias Klubb Nesbyen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hustad, Eivind Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raaen-Karlsson, Snorre Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rukke, Brage Klubb Nesbyen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rødningen, Brage Klubb Nesbyen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn von Tangen, Christopher Thorsnes Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelmen, Syver Rivedal Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hølto, Emil Eskild Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjølstad-Skinnes, Johann Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandbråten, Sander Holen Klubb Eggedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tørrissen, Thor-Martin Klubb Nesbyen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn von Tangen, Jørgen Thorsnes Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Mari Arnegard Klubb Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Intelhus, Eivor Rimstad Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røvang, Målfrid Brokhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Linnea Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæther, Julie Rogstad Klubb Haugsbygd IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Vilde Ødegård Klubb Bromma IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm, Vilde Sofie Larsson Klubb Nesbyen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Intelhus, Mie Natvig Klubb Hemsedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stensvik, Julie Svartås Klubb Krødsherad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støvern, Ida Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sønsteby, Emilie Klubb Flå IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røvang, Åshild Brokhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Råen, Kine Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hobbelstad, Mina Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Amalie Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ødegård, Ingrid Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røvang, Øyunn Brokhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamgaard, Marie Løitegård Klubb Rødberg IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Espeli, Anna Klubb Geilo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linderud, Eiril Lystad Klubb Geilo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathea Jokerud Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Julie Arnegard Klubb Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eidsgård, Tilda Viko Klubb Gol IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Intelhus, Vilde Natvig Klubb Hemsedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjølstad-Skinnes, Amilie Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Råen, Linnea Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæternes, Ella Geirsdottir Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Omtveit, Tuva Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Roa, Julie Klubb Soknedalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rukke, Sanne Kristine Klubb Nesbyen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ryen, Anne Guro Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandbråten, Vilde Stegane Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sønsteby, Linnea Gaptjern Klubb Flåværingen, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dugstad, Line Herholdt Klubb IL Bevern Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dugstad, Mats Herholdt Klubb IL Bevern Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dugstad, Eirik Herholdt Klubb IL Bevern Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gullingsrud, Eivind Røe Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pettersen, Oddmund Lie Klubb Kongsberg IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix