Hopp til innhold

Ringkollrennet - KM sprint Buskerud

Kretsmesterskap klassisk sprint for Buskerud for 13 år og eldre. Sprintenn uten KM-status for klassene 11-12 år. Klassisk distanserenn for klassene 8-10 år. Samarbeid Ringkollen og Haugsbygd om KM-helg på Ringkollen, se vedlagt innbydelse.

  • Når: 27.01.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Ringkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsen Kanuck, Stefan Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjerdal, Jonathan Elias Rinde Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Johannes Dæhli Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hestvedt, Alexander Stokke Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løitegård, Øystein Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krangnes, Emil Klubb Ådal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lafton, Elias Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langbråten, Henrik Glasrud Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lien, Jakob Hjelmaas Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Molden, Espen Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mork, Andreas Bagaasen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjelsbæk, Philip André Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sparby, Lars Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasand, Lars Kristian Klubb Eggedal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andresen, Henrik Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnsrud, August Marken Klubb Eggedal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fagerås, Markus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hval, Elias Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nore, Lars Ask Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rudstaden, Mathias Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stake, Vetle Plassen Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolbjørnsrud, Olliver Wærsted Klubb Eggedal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Peder Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melaaen, Eivind Gustav Klubb ROS, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Molden, Ola Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stokka, Lukas Arnesen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fagerli, Kristian Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laeskogen, Gard Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandvold, Adrian Arntsen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørgård, Jørgen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tunga, Tinius Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Valla, Kristian Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Marius Gretland Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lafton, Emil Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melbye, Hans Christopher Klubb Tyristubben, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melbye, Peder Albert Klubb Tyristubben, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nerigård, Henrik Bakken Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raaen-Karlsson, Snorre Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Mathias Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hennum, Ole Kristian Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsrud, Linus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjølstad-Skinnes, Johann Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myhre, Håvard Waaler Klubb Haugsbygd IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rudstaden, Christian Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandsbakk, Storm Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strande, Simon Skarsaune Klubb Haugsbygd IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kolbjørnsrud, Linea Wærsted Klubb Eggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæther, Julie Rogstad Klubb Haugsbygd IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratsberg, Eline Tangen Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Maiken Tabithe Gretland Klubb Sturla IF Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsrud, Tilde Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klinkenberg, Karen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lien, Ane Solum Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melbye, Anna Birgitte Klubb Tyristubben, IF Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moi, Anne Skjolden Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strande, Sigrid Skarsaune Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Støvern, Ida Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thingelstad, Signe Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristoffersen, Sofie Stenberg Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Riisøen, Malin Lono Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Råen, Kine Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slåtto, Emma Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørgård, Emma Marie Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerald, Mina Orebråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hval, Johanna Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Midtbø, Anna Kristiansen Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ødegård, Ingrid Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøtberg, Synne Lien Klubb IL Bevern Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gåsbakk, Dorthea Andersen Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamgaard, Marie Løitegård Klubb Rødberg IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jægtvik, Mille Vasshaug Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kihle, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Spangberg, Hedda Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjølstad-Skinnes, Amilie Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schelander, Ingrid Reine Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sparby, Kaja Klubb Haugsbygd IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Henriette Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Therese Dæhli Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Klinkenberg, Ingrid Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nørgaard, Emilie Veden Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandbråten, Vilde Stegane Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Trondsen, Eira Kanutte Holm Klubb Haugsbygd IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Augdal, Maren Filseth Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steinsholt, Oda Katrine Fald Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Winnes, Amalie Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dugstad, Line Herholdt Klubb IL Bevern Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borkholm, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melaaen, Jostein Tobias Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Molden, Even Hjelmås Klubb Gran IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Hokksund IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Glassverket IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørstad, Anders Martin Barmsnes Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundal, Johannes Dahl Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Geir Blom Klubb Kongsberg IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dugstad, Eirik Herholdt Klubb IL Bevern Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Göthe, Marius Skau Klubb Svea Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundteigen, Martin Engh Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Leo Fossholt Klubb Hokksund IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangstuen, Vetle Grønnevik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix