Hopp til innhold

Ringkollrennet - KM fri Buskerud/SpareBank1-cup

Inngår i SpareBank1-cup. Sone - kretsrenn for 8-12 år. Kretsmesterskap for Buskerud for klassene 13 år og eldre. Samarbeid Ringkollen og Haugsbygd KM helg på Ringkollen.

  • Når: 26.01.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Ringkollen - Hønefoss
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellingsen Kanuck, Stefan Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerdal, Jonathan Elias Rinde Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Johannes Dæhli Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hustad, Mikkel Amadeus Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løitegård, Øystein Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nymoen-Lian, Sebastian Klubb Soknedalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røed, Eirik Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Simonsen, Marius Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjaker, Oliver Tangen Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Alm, Sondre Molden Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Mathias Jokerud Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lafton, Elias Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langbråten, Henrik Glasrud Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Jakob Hjelmaas Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moe, Alexander Winther Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mork, Andreas Bagaasen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjo Gustad, Andrè Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjelsbæk, Philip André Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sparby, Lars Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Syvertsen, Isack Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Syvertsen, Christer Vatsaas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasand, Lars Kristian Klubb Eggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andresen, Henrik Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnsrud, August Marken Klubb Eggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eggum, Ola Sønju Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagerås, Markus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hval, Elias Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lande, Ask Klubb Hyggen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Valla, Erlend Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Damskog, Oscar Klubb Hyggen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolbjørnsrud, Olliver Wærsted Klubb Eggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Støvern, Sondre Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Peder Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Melaaen, Eivind Gustav Klubb ROS, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Samuelsen, Noah Rosenlund Klubb Simostranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Ole Andreas Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stokka, Lukas Arnesen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagerli, Kristian Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Laeskogen, Gard Klubb Holeværingen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandvold, Adrian Arntsen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørgård, Jørgen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tunga, Tinius Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Valla, Kristian Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Eirik Ness Klubb Haugsbygd IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gundersen, Colin Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lafton, Emil Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Langset, Felix Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Marvin, Odin Klubb Haugsbygd IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Melbye, Hans Christopher Klubb Tyristubben, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Melbye, Peder Albert Klubb Tyristubben, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nerigård, Henrik Bakken Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skuterud, Kristoffer Kirkevollen Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Syvertsen, Marcus Vatsaas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Mathias Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjorli, Håvar Sandqvist Klubb Vikersund IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Andreas Høgfoss Klubb Vestre Spone IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hvattum, Haakon Aamelfot Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsrud, Linus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Langset, Philip Johan Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Madsgård, Markus Promjan Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nygård, Sander Kristiansen Klubb Vestre Spone IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skuterud, Martin Kirkevollen Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sterud, Oscar Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Simonsen, Linnea Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Ninnie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Tilde Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsplass, Sigrid Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Ane Solum Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Melbye, Anna Birgitte Klubb Tyristubben, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Johanna Grongstad Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schomacker, Ella Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Støvern, Ida Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørlie, Oda Vilming Klubb Hyggen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thingelstad, Signe Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristoffersen, Sofie Stenberg Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Linderud, Una Lystad Klubb Geilo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundberg, Marie Marthinsen Klubb Hyggen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Riisøen, Malin Lono Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Slåtto, Emma Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Syvertsen, Maya Sophie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørgård, Emma Marie Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerald, Mina Orebråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hobbelstad, Mina Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hval, Johanna Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Midtbø, Anna Kristiansen Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Ingrid Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Amalie Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thomasrud, Anette Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ødegård, Ingrid Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamgaard, Marie Løitegård Klubb Rødberg IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jægtvik, Mille Vasshaug Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kihle, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Linderud, Eiril Lystad Klubb Geilo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Spangberg, Hedda Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathea Jokerud Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Langset, Olivia Klubb Holeværingen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Seljenes, Lykke Sophie Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sparby, Kaja Klubb Haugsbygd IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Henriette Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Therese Dæhli Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nymoen-Lian, Emilie Klubb Soknedalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nørgaard, Emilie Veden Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Roa, Julie Klubb Soknedalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Trondsen, Eira Kanutte Holm Klubb Haugsbygd IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Augdal, Maren Filseth Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Land, Thea Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hetlesæter, Mari Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hulbak, Guri Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Steinsholt, Oda Katrine Fald Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Winnes, Amalie Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dugstad, Line Herholdt Klubb IL Bevern Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Borkholm, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Mads Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Melaaen, Jostein Tobias Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Hokksund IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Glassverket IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jørstad, Anders Martin Barmsnes Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Laukli, Henrik Marius Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sundal, Johannes Dahl Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Geir Blom Klubb Kongsberg IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dugstad, Eirik Herholdt Klubb IL Bevern Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gullingsrud, Eivind Røe Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundteigen, Martin Engh Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Leo Fossholt Klubb Hokksund IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Oddmund Lie Klubb Kongsberg IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stangstuen, Vetle Grønnevik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Emil Oliver Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Goncalves, Andre Da Luz Figueiredo Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Måbø, Ulrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix