Hopp til innhold

Eggedalsrennet 2019 - 125-årsjubileum/SpareBank1 cup

Eggedal IL blir 125 år i januar 2019, Eggedalsrennet inngår i SpareBank 1 cup.

  • Når: 05.01.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Strengåvad 3, Eggedal Skole, 3359 Eggedal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 05.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Magnus Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Herleiksplass, Leander Formodalen Klubb Vestre Spone IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molenaar, Filip Storhaug Klubb Vikersund IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røed, Eirik Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagberg, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aas-Holm, Mathias Klubb Vikersund IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Mathias Jokerud Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bottolfshus, Fabian Klubb Eggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Vetle Nyhus Klubb Vestre Spone IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Formodalen, Tobias Lønning Klubb Vestre Spone IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Magnus Bjørge Klubb Vikersund IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lien, Jakob Hjelmaas Klubb Flåværingen, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjo Gustad, Andrè Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syvertsen, Isack Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasand, Lars Kristian Klubb Eggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnsrud, August Marken Klubb Eggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lankin, Dmitrij Klubb Eggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nore, Lars Ask Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rudstaden, Mathias Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stake, Vetle Plassen Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valla, Erlend Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bottolfshus, Aron Klubb Eggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Juven, Erlend Klubb Nesbyen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolbjørnsrud, Olliver Wærsted Klubb Eggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Molenaar, Kristoffer Klubb Vikersund IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ryen, Ole Håkon Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røkeberg, Sebastian Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støvern, Sondre Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasand, Mathias Vorren Klubb Eggedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melaaen, Eivind Gustav Klubb ROS, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Samuelsen, Noah Rosenlund Klubb Simostranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørkedal, Daniel Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Molenaar, Kasper Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fagerli, Kristian Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjeldal, Alv Sigurd Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valla, Kristian Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brøto, Harald Alu Klubb Bromma IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossen, Torbjørn Rukke Klubb Nesbyen IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Jonas Klubb Eggedal IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen, Jens Theodor Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen-Karlsson, Snorre Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagberg, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wesche, William Paul Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjorli, Håvar Sandqvist Klubb Vikersund IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Magnusson, Herman Bermingrud Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjølstad-Skinnes, Johann Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nygård, Sander Kristiansen Klubb Vestre Spone IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen, Arvid Elias Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rolfstad, Sindre Slevikmoen Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rudstaden, Christian Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandbråten, Sander Holen Klubb Eggedal IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Tilla Klubb Eggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolbjørnsrud, Linea Wærsted Klubb Eggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Magnusson, Johanna Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røvang, Målfrid Brokhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Linnea Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæther, Julie Rogstad Klubb Haugsbygd IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torvet, Louise Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Espeli, Guro Klubb Geilo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lien, Ane Solum Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støvern, Ida Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lekve, Johanna Løvdal Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røvang, Åshild Brokhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Råen, Kine Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagberg, Emilie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syvertsen, Maya Sophie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enderud, Ingrid Strøm Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hobbelstad, Mina Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lien, Oda Solum Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Amalie Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ødegård, Ingrid Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Besserud, Erika Roland Klubb Eggedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røvang, Øyunn Brokhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamgaard, Marie Løitegård Klubb Rødberg IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Espeli, Anna Klubb Geilo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mæland-Herheim, Synne Klubb Geilo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas-Holm, Christina Klubb Vikersund IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Mathea Jokerud Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nymoen, Sigrid Kihle Klubb Ådal IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen, Ronja Klubb Soknedalen IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vidvei, Thea Klubb Eggedal IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Åshammer, Elise Telnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Tuva Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekstrøm-Stenhammer, Selma Klubb Heggedal IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Formodalen, Tuva Lønning Klubb Vestre Spone IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hollerud, Amalie Løvlid Klubb Eggedal IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nørgaard, Emilie Veden Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Omtveit, Tuva Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rukke, Sanne Kristine Klubb Nesbyen IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryen, Anne Guro Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandbråten, Vilde Stegane Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Augdal, Maren Filseth Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulbak, Guri Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melaaen, Jostein Tobias Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Kristian Klubb Hokksund IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Glassverket IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dugstad, Eirik Herholdt Klubb IL Bevern Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gullingsrud, Eivind Røe Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melaaen, Bjørn Eirik Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregaard, Eirik Klubb Krødsherad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brusletto, Runar Muribø Klubb Geilo IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hulbak, Ole Sollien Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hulløen, Tor Einar Klubb Eggedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Magnusson, Henrik Klubb Mjøndalen IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiersdalen, Øystein Klubb Nedre Sigdal IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix