Hopp til innhold

Equinor NC junior, Konnerud

Konnerud IL skigruppe ønsker alle velkommen til Equinor Norgescup for junior 11.- 13. januar 2019. Jenteklassene starter først alle dagene. Seeding: Ingen seeding for 17- og 18 årsklassene. I 19/20 seedes det etter gjeldende FIS-punktliste. I prologene i sprint-konkurransene starter den med lavest FIS-punkter først i hver klasse. I distanse-rennene deles de startende i puljer på max 45 løpere og den beste gruppa trekkes sist i klassen. I klassisk vil det bli satt stakefrie soner. Velkommen til Konnerud skistadion i Drammen.

  • Når: 11.1 - 13.01.2019
  • Hvor: Konnerud skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.01.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasland, Pia Engemoen Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andenæs, Lea Gundersen Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnesen, Astrid Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Aukrust, Karoline Fjeldskaar Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjønnes, Lisa Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bønsnæs, Sophie Margrethe Nordlund Klubb Ivrig, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Cook, Sunniva Isabel Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybwad, Victoria Klevan Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Evenmo, Karita Skamfer Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Hanna Hasselquist Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønnerød, Sigrid Haug Klubb Fjellet IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Mille Marie Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hayler, Tora Estelle Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegrenes, Henriette Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hesleskaug, Liv Katrine Alvim Klubb Mysen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hov, Oda Klubb Kaupanger IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jebsen, Malene Teresia Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleiv, Guro Ingebjørg Klubb Vinje IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Knutsen, Kristin Elise Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kravdal, Kristine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kullberg, Alma Marie Dokk Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Langeland, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Karin Selma Torbjørnsdatter Klubb Tistedalen FL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lenningsvik, Julie Petrine Klubb Korgen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mallaug, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Melbybråten, Eivor Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Møller-Hansen, Hanna Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygren, Miina Katariina Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Raastad, Sigrun Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Renå, Hanna Spets Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rud, Maja Friis Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Scheele, Oda Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Scott, June Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skavhellen, Andrine Kvilhaug Klubb Botne SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Støkken, Mia Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Taarud, Ingrid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulfsnes, Jenny Myklebust Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Walcher, Witta Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Økern, Fanny Varden Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Live Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Årland, Karoline Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aasland, Pia Engemoen Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andenæs, Lea Gundersen Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Arnesen, Astrid Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aukrust, Karoline Fjeldskaar Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bjønnes, Lisa Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bønsnæs, Sophie Margrethe Nordlund Klubb Ivrig, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Cook, Sunniva Isabel Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Evenmo, Karita Skamfer Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Evensen, Hanna Hasselquist Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hayler, Tora Estelle Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hegrenes, Henriette Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hesleskaug, Liv Katrine Alvim Klubb Mysen IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hov, Oda Klubb Kaupanger IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jebsen, Malene Teresia Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Knutsen, Kristin Elise Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kravdal, Kristine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kullberg, Alma Marie Dokk Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Langeland, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Larsen, Karin Selma Torbjørnsdatter Klubb Tistedalen FL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lenningsvik, Julie Petrine Klubb Korgen IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mallaug, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nygren, Miina Katariina Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Raastad, Sigrun Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Renå, Hanna Spets Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Scott, June Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Støkken, Mia Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Taarud, Ingrid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ulfsnes, Jenny Myklebust Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Utaker, Thea Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Walcher, Witta Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Økern, Fanny Varden Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Østvold, Live Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Årland, Karoline Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasland, Pia Engemoen Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andenæs, Lea Gundersen Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Astrid Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aukrust, Karoline Fjeldskaar Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bønsnæs, Sophie Margrethe Nordlund Klubb Ivrig, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Cook, Sunniva Isabel Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evenmo, Karita Skamfer Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Hanna Hasselquist Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Mille Marie Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hayler, Tora Estelle Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hegrenes, Henriette Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hov, Oda Klubb Kaupanger IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjørven, Solveig Raastad Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Knutsen, Kristin Elise Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kullberg, Alma Marie Dokk Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langeland, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Karin Selma Torbjørnsdatter Klubb Tistedalen FL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mallaug, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melbybråten, Eivor Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nygren, Miina Katariina Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raastad, Sigrun Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Renå, Hanna Spets Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Scott, June Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Taarud, Ingrid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulfsnes, Jenny Myklebust Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Walcher, Witta Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Økern, Fanny Varden Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvold, Live Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Årland, Karoline Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Amalie Denise Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bolin, Ingvild Soland Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bolstad, Hedda Thoresen Tretteteig Klubb Simostranda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bygrave, Tuva Røkeberg Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Børve, Hanna Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, Helle Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Dokken, Frida Tormodsgard Klubb Svene IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Edland, Nora Klubb Dikemark IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekern, Sara Lilloe Salvesen Klubb Heggedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Engdahl, Selma Løchen Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Kristin Schei Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Finstad, Sanna Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjønnes, Andrea Klubb Oppdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugli, Brinje Marie Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland, Line Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Holte, Ingrid Emblem Klubb Gjerstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hyrve, Natalie Lovise Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Iversen, Ida Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jomaas, Karen Hoel Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kong, Weijia Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Krogh, Ane Sofie Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Krogsbøl, Emily Hedvig Klubb Try, Idrettslaget Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Land, Thea Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ma, Jiale Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikalsen, Hedda Emilie Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mo, Emilie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rosef, Åse Marie Klubb Birkenes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Runarsdottir, Kolfinna Iris Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sande, Marie Nesbakken Klubb Harestua IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sollien, Frøya Bildøy Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sparboe, Mille Kristiane Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Stræte, Tuva Aas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tangen, Marte Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Torsteinsrud, Mari Klubb Fjellet IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Undheim, Siri Årsvoll Klubb Figgjo IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Veslegard, Vilde Kverndal Klubb Fjellet IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Yilamujiang, Dinigeer Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andersen, Amalie Denise Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Berntzen, Iben Klubb Heggedal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bolin, Ingvild Soland Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bygrave, Tuva Røkeberg Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Edland, Nora Klubb Dikemark IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ekern, Sara Lilloe Salvesen Klubb Heggedal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Engdahl, Selma Løchen Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Engenes, Ann-malen Klubb Rygene IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Finstad, Sanna Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gjønnes, Andrea Klubb Oppdal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hvamstad, Lina Eikenes Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hyrve, Natalie Lovise Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Iversen, Ida Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jomaas, Karen Hoel Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Knutzen, Tonje Klubb Utleira IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Krogh, Ane Sofie Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Land, Thea Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mikalsen, Hedda Emilie Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mo, Emilie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Runarsdottir, Kolfinna Iris Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sande, Marie Nesbakken Klubb Harestua IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sollien, Frøya Bildøy Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sparboe, Mille Kristiane Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tangen, Marte Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tolo, Karoline Vik Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Torsteinsrud, Mari Klubb Fjellet IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bech, Amalie Stævne Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bolin, Ingvild Soland Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bygrave, Tuva Røkeberg Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl, Helle Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Edland, Nora Klubb Dikemark IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ekern, Sara Lilloe Salvesen Klubb Heggedal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engdahl, Selma Løchen Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Kristin Schei Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finstad, Sanna Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helland, Line Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hvamstad, Lina Eikenes Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hyrve, Natalie Lovise Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Iversen, Ida Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Knutzen, Tonje Klubb Utleira IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Land, Thea Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikalsen, Hedda Emilie Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Runarsdottir, Kolfinna Iris Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sande, Marie Nesbakken Klubb Harestua IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sollien, Frøya Bildøy Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sparboe, Mille Kristiane Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tolo, Karoline Vik Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torsteinsrud, Mari Klubb Fjellet IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Veslegard, Vilde Kverndal Klubb Fjellet IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Amanda Klubb Follafoss IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjaadal, Sofie Bergan Klubb Lier IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Børke, Ann-Eline Bloch Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Danielsdottir, Anna Maria Klubb SFI Isafjodur Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Eiklid, Mathilde Aaby Klubb Sørkedalens IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fossgård, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fredriksen, Christine Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Nanset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Germundson, Benedicte Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugdal, Tale Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Helgesen, Elisabeth Hagen Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hetlesæter, Gunnbjørg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hetlesæter, Mari Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hofgaard, Ingunn Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hovdejord, Annbjørg Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hulbak, Guri Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hynne, Julie Marie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jakobsdottir, Anna Marie Klubb island ski federation Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jakobsen, Magni Klevstad Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kristiansen, Melanie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kristoffersen, Kine Klubb Kragerø IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kroken, Hanne Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kval, Stella Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvile, Synneva Iren Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lie, Maiken Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lund, Tiril Bergitte Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Miøen, Ellen Margrethe Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Moen, Kristin Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nilsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Norland, Johanne Dahl Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Olesen, Marte Riis Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Ingrid Leuckfeld Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Qvenild-svennungsen, Marthe Klubb Ørn, IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Randlev, Mia Nilssen Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Riise, Karoline Hast Klubb Skoppum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rolfsen, Ingrid Thune Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rusten, Tina Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Leirådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjeldal, Guro Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skrede, Åsne Klubb Geilo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Steinsholt, Oda Katrine Fald Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Stubrud, Hege Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørset, Emma Marie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Taksgaard, Torunn Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorstensen, Elisabeth Hofgaard Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Warset, Malin Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Winnes, Amalie Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Øvretveit, Julie Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Amanda Klubb Follafoss IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergmann, Kristina Hipolan Klubb Drangedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Berrefjord, Anne Omholt Klubb Svarstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjaadal, Sofie Bergan Klubb Lier IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Borchgrevink, Sara Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Børke, Ann-Eline Bloch Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Claussen, Mina de Lange Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, Pia Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Danielsdottir, Anna Maria Klubb SFI Isafjodur Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn de Besche, Anne Bunemann Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Dehn, Marthe Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Eiklid, Mathilde Aaby Klubb Sørkedalens IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossgård, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fredriksen, Christine Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Nanset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Germundson, Benedicte Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugdal, Tale Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Helgesen, Elisabeth Hagen Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hetlesæter, Mari Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofgaard, Ingunn Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovdejord, Annbjørg Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hulbak, Guri Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hynne, Julie Marie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsdottir, Anna Marie Klubb island ski federation Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Magni Klevstad Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Jialin, Bayani Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Guro Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Katla, Pernille Jebens Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleiv, Åsne Margrete Klubb Vinje IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Melanie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kroken, Hanne Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kval, Stella Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvanneberg, Mari Lindmo Klubb Gol IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvile, Synneva Iren Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvålsgard, Ingrid Gylterud Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie, Maiken Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Maria Klubb Kaupanger IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Tiril Bergitte Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinussen, Dorthe Storvik Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Miøen, Ellen Margrethe Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Moen, Kristin Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Neraas, Lisa Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Norland, Johanne Dahl Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Olesen, Marte Riis Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Ingrid Leuckfeld Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Qvenild-svennungsen, Marthe Klubb Ørn, IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Randlev, Mia Nilssen Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Riise, Karoline Hast Klubb Skoppum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rolfsen, Ingrid Thune Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rusten, Tina Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandvold, Guri Klubb Tynset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Leirådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjeldal, Guro Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skrede, Åsne Klubb Geilo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Steinsholt, Oda Katrine Fald Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Stubrud, Hege Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørset, Emma Marie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Taksgaard, Torunn Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Talidawubieke, Dinaer Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Elisabeth Hofgaard Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Warset, Malin Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Winnes, Amalie Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvretveit, Julie Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Amanda Klubb Follafoss IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergmann, Kristina Hipolan Klubb Drangedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borchgrevink, Sara Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børke, Ann-Eline Bloch Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl, Pia Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Danielsdottir, Anna Maria Klubb SFI Isafjodur Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eiklid, Mathilde Aaby Klubb Sørkedalens IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fredriksen, Christine Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Nanset IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Germundson, Benedicte Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugdal, Tale Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hetlesæter, Mari Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hulbak, Guri Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsdottir, Anna Marie Klubb island ski federation Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsen, Magni Klevstad Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karlsen, Guro Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Melanie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kroken, Hanne Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kval, Stella Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvile, Synneva Iren Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Maria Klubb Kaupanger IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Tiril Bergitte Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Miøen, Ellen Margrethe Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Kristin Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norland, Johanne Dahl Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Ingrid Leuckfeld Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Qvenild-svennungsen, Marthe Klubb Ørn, IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Randlev, Mia Nilssen Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Riise, Karoline Hast Klubb Skoppum IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rolfsen, Ingrid Thune Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rusten, Tina Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Leirådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skrede, Åsne Klubb Geilo IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steinsholt, Oda Katrine Fald Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stubrud, Hege Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sæther, Victoria Navjord Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørset, Emma Marie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Taksgaard, Torunn Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Elisabeth Hofgaard Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Warset, Malin Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Winnes, Amalie Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aarstad, Vegard Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ahlquist, Sivert Andre Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Anseth, Bernhard Henriksen Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ayiken, Miyelieyi Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berget, Odin Dokken Klubb Svene IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berget, Eskild Fjeldstad Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berrefjord, Håkon Omholt Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Birkeland, Hans Knoph Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Borkholm, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brguljak, Danis Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Vollen Ungdomslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brännare-Gran, Sondre Michael Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Cenek, Jachym Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dokset, Henrik Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dybdahl, Halvor Aasen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eid, Fredrik Larssønn Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Engelien, Oscar Strandsæter Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Farbrot, Oskar Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Moss Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Frankrig, Ole Jakob Røe Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fraser, Petter Alexander Dehli Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fæste, Filip Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gaastjønn, Eivind Klubb Åmdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Fredrikstad SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gomo, Tobias Dilling Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grinilia, Åsmund Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøan, Tobias Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Mads Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Jørn Oscar Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hemma, Even Klubb Brøttum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Trym Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Horn, Sebastian Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hove, Kristian Austad Klubb Lommedalens IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hylen, Jonas Klubb Kvikne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Høie, Jens Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ivan, Axel Valdemar Dalholt Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Aslak Næss Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Adrian Einvik Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jernberg, Joakim Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kastel, Andreas Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkebøen, Tore Herman Finsrud Klubb Tistedalen FL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kragh, Vemund Klubb IL Bevern Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvalevaag-Holm, Elias Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Melaaen, Jostein Tobias Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Meo, Filip Aleksander Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Michelsen, Hjalmar Klubb Syril IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Åslia Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nistad, Ivar Klubb Gaular IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordby, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olafsen, Trym Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Opstad, Jens Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rilvaag, Tinus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, Idrettslaget Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rud, Christian Friis Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rø, Jostein Mauseth Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sagli, Kristoffer Klubb Aure IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sagvold, Petter Klubb Leirådal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Schjølberg, Erik Klubb Røros IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Segtnan, Herman Storm Klubb Moss Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skar, Simen Aaberg Klubb Dikemark IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skregelid, Haakon Jensson Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Slaatto, Tobias Klubb Geilo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Staune-mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Steckmest, Knut Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stenersen, Olav Aukan Klubb Heggedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Strandhaug, Fredrik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stubrud, Bjørn Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Suhrke, Ole Tafjord Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sundet, Kasper Klubb Engerdal SP.kl. Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thieme, Alfred Vestvik Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thon, Vegard Klubb Etnedal Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri